Puuduva akuikooni taastamine Windows 10 tegumiribal

Windows 10 kuvab sülearvuti või tahvelarvuti kasutamisel teavitusalas tavaliselt akuikooni, mida nimetatakse ka süsteemseks salveks. See ikoon näitab praegust aku protsenti. Selle kadumise korral saate selle tagasi saada.

Teie akuikoon võib endiselt olla teavitusalas, kuid „peidetud”. Selle otsimiseks klõpsake tegumiribal teateikoonidest vasakul asuvat noolt üles.

Kui näete siin akuikooni (ala, mida Microsoft kutsub „teavitusala ületäitumispaaniks”), lohistage see lihtsalt tegumiriba teavitusalale.

Kui te ei näe varjatud ikoonide paneelil akuikooni, paremklõpsake tegumiribal ja valige „Tegumiriba seaded”.

Selle asemel võite minna ka Seaded> Isikupärastamine> Tegumiriba.

Kerige ilmuvas aknas Seaded alla ja klõpsake märguandealal valikut „Süsteemi ikoonide sisse- või väljalülitamine”.

Siit leiate loendist ikooni „Toide” ja klõpsake sellel nupul „Sees”. See ilmub uuesti teie tegumiribale.

Siit saate ka teisi süsteemi ikoone sisse või välja lülitada, sealhulgas kell, helitugevus, võrk, sisendi indikaator, asukoht, tegevuskeskus, puuteklaviatuur, Windowsi tindi tööruum ja puuteplaat.

SEOTUD:Kuidas kohandada ja kohandada oma süsteemsete salve ikoone Windowsis

Kui siin on suvand Toide hall, on Windows 10 arvatav, et kasutate lauaarvutit ilma akuta. Tegumiriba toiteikooni ei kuvata ilma akuta arvutites.

Isegi kui olete akuikooni taastanud, ei näita see hiire kohal hiirega hinnangut järelejäänud akuaja kohta. Microsoft on selle funktsiooni keelanud - tõenäoliselt seetõttu, et see on üldiselt ebatäpne. Ikka saate registrihäkkimisega uuesti aku kestuse prognoosida.

SEOTUD:Kuidas lubada järelejäänud akuaega Windows 10-s


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found