Kuidas lubada Windowsis "Stereo Mix" ja salvestada heli arvutist

Kas olete kunagi pidanud midagi arvutisse salvestama täpselt nii, nagu see kõlaritest välja tuleb? Rakenduse „Stereo Mix” lubamine võimaldab teil seda täpselt teha. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Tänapäeval on enamikul helikaartidel võimalus salvestada kõike, mida väljastatakse. Ainus hang-up on juurdepääs sellele salvestuskanalile, mida saab teha üsna lihtsalt.

Luba Stereo Mix

Minge alla oma süsteemses salves oleva heliikooni juurde, paremklõpsake sellel ja minge jaotisse „Seadmete salvestamine”, et avada õige sätete paan.

Paremklõpsake paanil tühjal alal ja veenduge, et oleks märgitud nii suvandid "Kuva keelatud seadmed" kui ka "Ühendatud seadmete kuvamine". Te peaksite nägema valikut "Stereo Mix".

Paremklõpsake valikul „Stereo Mix” ja klõpsake nuppu „Luba”, et seda kasutada.

Ma ikka ei näe seda ...

Mõnel juhul ei aita teie helikiibistiku draiverid teie eesmärki. Tõenäoliselt on see tingitud sellest, et nad on vananenud. Muudel juhtudel on see seetõttu, et kiibistiku uusimad Windowsi draiverid ei toeta seda funktsiooni. Nii oli see minu Asus Eee arvutis (1000HE), kuid sain sellest probleemist mööda, laadides alla ja installides oma helikiibistiku jaoks vanemad Windows XP / Vista draiverid. Nagu alati, veenduge enne draiverite vahetamist, et looge süsteemi taastepunkt juhuks, kui asjad ei lähe plaanipäraselt.

Kuidas seda kasutada?

Kui funktsioon „Stereo Mix” on lubatud, saate enne salvestamist avada oma lemmik salvestusprogrammi ja valida selle mikrofoni asemel. Kui te seda valikut ei näe, või kui teie programm ei võimalda salvestusseadet muuta, võite oma mikrofoni keelata või lahti ühendada ja muuta vaikesalvestusseadmeks Stereo Mix.

See sobib hästi siis, kui soovite jäädvustada heli ekraanijagamisseansi jaoks või salvestada heli voogesitusallikatest - näiteks reaalajas veebiülekannetest -, mis ei võimalda tingimata sisu kohe alla laadida. Selleks avage oma valitud helisalvestusrakendus (nt Audacity) ja leidke mikrofoni sisendi valik. Valige sisendiks Stereo Mix (kui see pole veel olemas), veenduge, et muud salvestusseadmed on vaigistatud või keelatud, ja klõpsake nuppu Salvesta.

Audacity'i kasutamise õppimiseks lugege kindlasti meie artiklit The How-To Geek Guide on Audio Editing: The Basics.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found