Kuidas peegeldada ja juhtida oma Android-telefoni mis tahes Windowsi arvutis

Windows 10 uus Androidi ekraanipeegeldamise funktsioon töötab ainult käputäie telefonide ja arvutitega. Nii saate peaaegu iga Android-telefoni ekraani peegeldada oma Windowsi arvutis, Macis või Linuxis ja hallata seda hiire ja klaviatuuriga.

Valikud: scrcpy, AirMirror ja Vysor

Selleks soovitame scrcpy-d. See on tasuta avatud lähtekoodiga lahendus oma Android-ekraani peegeldamiseks ja juhtimiseks töölaual. Windowsi funktsiooniga võrreldes on ainult üks konks: selle peegeldamiseks peate telefoni USB-kaabli abil arvutiga ühendama. Selle on loonud Androidi emulaatori Genymotioni arendajad.

Kui teil on kõik juhtmevaba ühendus, soovitame selle asemel kasutada AirDroidi AirMirrorit. Siit on siiski ka midagi: kui teie telefon ei ole juurdunud, peate USB-kaabli abil hüppama. Ka telefoni taaskäivitamisel peate seda protsessi kordama.

Seal on ka Vysor, mis on natuke kasutajasõbralikum - kuid traadita juurdepääs ja kvaliteetne peegeldamine nõuavad maksmist.

Oleme ka varem rõhutanud Miracasti kasutamist Android-seadme kuva juhtmeta voogesitamiseks Windowsi arvutisse. Miracasti tugi pole aga enam uutes Android-seadmetes laialt levinud ja Miracast võimaldab ainult vaatamist - mitte kaugjuhtimist.

Kuidas ekraani peegeldada telefoni ekraanikuva abil

Sccpy saate alla laadida GitHubist. Windowsi arvutite jaoks kerige alla Windowsi allalaadimislingini ja laadige alla 64-bitiste Windowsi versioonide jaoks link scrcpy-win64 või Windowsi 32-bitiste versioonide jaoks rakendus scrcpy-win32.

Pakkige arhiivi sisu arvutis olevasse kausta. Sccpy käivitamiseks peate topeltklõpsama failil scrcpy.exe. Kuid kui käivitate selle ilma arvutiga ühendatud Android-telefonita, saate lihtsalt veateate. (Kui teil on faililaiendid peidetud, kuvatakse see fail kui scrcpy.)

Nüüd valmistage ette oma Android-telefon. Enne selle ühendamist arvutiga USB-kaabli abil peate pääsema arendaja valikutele ja lubama USB-silumisrežiimi. Kokkuvõtteks suundute jaotisse Seaded> Telefoni kohta, puudutage seitse korda nuppu „Järjenumbri number“ ja seejärel jaotist Seaded> Arendaja valikud ja lubage „USB-silumine”.

Kui olete seda teinud, ühendage oma Android-telefon arvutiga.

SEOTUD:Kuidas pääseda Androidi arendaja valikutele ja lubada USB-silumine

Topeltklõpsake faili scrcpy.exe selle käivitamiseks. Näete valikut „Kas lubada USB-silumine?” kõigepealt oma telefoni kinnitus - selle lubamiseks peate nõustuma telefoni sõnumiga.

Pärast seda peaks kõik toimima normaalselt. Teie Android-telefoni ekraan ilmub töölaua aknasse. Selle juhtimiseks kasutage hiirt ja klaviatuuri.

Kui olete lõpetanud, eemaldage lihtsalt USB-kaabel. Tulevikus uuesti peegeldamise alustamiseks ühendage telefon USB-kaabli abil lihtsalt arvutiga ja käivitage veel kord fail scrcpy.exe.

See avatud lähtekoodiga lahendus kasutab Google'i käsku adb, kuid seob adb-i sisseehitatud koopia. See toimis ilma meile vajaliku konfiguratsioonita - piisas USB-silumise lubamisest.

Tänu OMG-le! Ubuntu! scrcpy esiletõstmiseks lahendusena Androidi peegeldamiseks teie Ubuntu töölaual. See on siiski palju paindlikum kui see: see töötab hästi ka Windowsi arvutites.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found