Vana e-posti konto importimine Gmaili

Kui lülitasite hiljuti Gmaili, kuid soovite importida kõik oma vanad meilid oma kontole, muudab Google selle imelihtsaks. Viige sõnumid ja kontaktid minutite jooksul automaatselt ühelt e-posti aadressilt teisele üle.

Gmail kasutab ShuttleCloudi pakutavat sisseehitatud migreerimistööriista, mis võimaldab teil kõike oma vanast postkastist tasuta importida - teenus, mis tavaliselt maksab 19,95 dollarit impordi eest!

Alustamiseks logige sisse oma Gmaili kontole, kuhu soovite kõik oma vanad meilid üle viia, klõpsake seadete hammasratta ja seejärel nuppu „Seaded”.

Klõpsake vahekaarti „Kontod ja import” ning seejärel käsku „E-posti ja kontaktide importimine”.

Avaneb uus aken. Sisestage oma väljale vastavale väljale oma e-posti aadress ja klõpsake nuppu „Jätka”.

Selle teenuse kasutamisel nõustute ShuttleCloudi kasutustingimuste ja privaatsuseeskirjadega. Lugege need üle ja klõpsake siis „Jätka”.

Avaneb uus aken. Järgmise sammu jätkamiseks sisestage sisselogimislehele oma volitused. Vastasel juhul võite selle sammu vahele jätta, kui olete juba sisse logitud.

Kasutatava e-posti teenuse põhjal peate tööriistale oma meilile juurdepääsemiseks andma erineva loa. Lugege üle leht, mis määrab talle loa. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu „Jah”.

Kui rakendus on teie meilile edukalt juurde pääsenud, peaksite nägema allolevat teadet. Jätkamiseks sulgege aken.

Pärast teise akna sulgemist saate valida, milline teave imporditakse teie Gmaili kontole. Saate importida kontakte ja e-kirju ning lasta järgmise 30 päeva jooksul saadud uued meilid automaatselt edastada. Märkige kõik ruudud, mis teid puudutavad, ja klõpsake siis nuppu „Alusta importimist”.

Pärast nupul klõpsamist hakkab tööriist asju teie Gmaili migreerima. See protsess võib kesta paarist tunnist kuni kahe päevani, enne kui hakkate midagi ilmuma.

Lõpetamiseks klõpsake nuppu „OK“ ja sulgege aken.

Impordi olekut saate kontrollida seadete lehelt, kus alustasite impordiprotsessi (Seadete hammasratas> Seaded> Kontod ja import).

Kui üleviimistööriist on valmis, saab teie vana e-posti konto Gmaili vasakul paneelil oma sildi. Kõike sellest meilist imporditut saab siit vaadata.

Kui otsustate, et Gmail impordib kontakte teie teiselt e-posti aadressilt, imporditakse need otse teie Google'i kontole ja leiate kõigi teiste teie kontaktikaartidega aadressilt contacts.google.com.

Kui kasutasite kogemata valet e-posti aadressi ja soovite importimise peatada, minge tagasi jaotisse Seaded> Kontod ja import ning klõpsake importimise edenemise kõrval nuppu „Peata”.

Ilmub kinnituskiri. Protsessi peatamiseks klõpsake nuppu OK.

Enam ei pea te kartma vanade sõnumite kaotamist ega muretsema uute puudumise pärast, kui teavitate kõiki oma uuest aadressist. Gmaili rändetööriista abil on meilide muutmine vaevatu ja valuvaba protsess.