Kõik, mida saate teha oma iPhone'i salajaste ülekuulamiskoodidega

Teie iPhone'is on salajased koodid, mille saate varjatud valikutele juurdepääsu saamiseks helistajaga ühendada. Need koodid "küsivad" telefoni erinevate seadete leidmiseks ja muutmiseks. Näiteks saate vaadata oma mobiilsignaali tugevuse täpsemat kuvamist ja seadistada väljaminevate telefonikõnede blokeerimiseks kõnepiirangu.

Paljud arupärimiskoodid teevad asju, mida saate nüüd teha oma iPhone'i tavalisel seadete ekraanil. Kõiki arupärimiskoode kasutatakse rakenduse Telefon avamisel, selle klaviatuurile koodi sisestamisel ja helistamisnupul koputamisel. Siin on, mida saate nendega teha.

Välja katsetamise režiim

SEOTUD:Kuidas pääseda juurde oma iPhone'i välitesti režiimile (ja vaadata oma tegelikku signaalitugevust)

Siin on kõige sagedamini kasutatav variant tõenäoliselt välitesti režiim. Väljatesti režiim näitab üksikasjalikumat teavet teie mobiilsignaali tugevuse kohta, sealhulgas tavalise viie punkti asemel täpset numbrilist väärtust teie signaali tugevusele. Võite näiteks oma kodus või kontoris ringi käia ja vaadata, kus teie signaal on kõige tugevam ja kus nõrgim.

Väljatesti režiimi avamiseks avage rakendus Telefon, sisestage klaviatuurile järgmine kood ja puudutage valikut „Helista”.

*3001#12345#*

Numbrid kuvatakse ekraani vasakus ülanurgas, nagu allpool näidatud.

 

Kõne tõkestamine

Võite seadistada kõnepiirangu, vältides väljuvaid kõnesid, kuni keelate kõnepiirangu funktsiooni. See funktsioon pole teie iPhone'i seadete ekraanil saadaval, seega peate selle lubamiseks kasutama neid peidetud koode.

SEOTUD:Kuidas seadistada SIM-kaardi lukustus turvalisema iPhone'i jaoks

Selle funktsiooni kasutamiseks ei pea te SIM-kaardi PIN-koodi määrama. Kui olete aga lubanud SIM-kaardi PIN-koodi menüüs Telefon> SIM PIN, peate seda teadma. See erineb teie ekraani avamise PIN-koodist.

Autotõkke lubamiseks ja väljuvate kõnede vältimiseks ühendage järgmine kood valijasse ja puudutage valikut „Helista”. Asendage PIN-kood oma SIM-kaardi numbrilise PIN-koodiga. Kui teil pole SIM-kaardi PIN-koodi, võite PIN-koodi asemel sisestada mis tahes numbri. Teie valitud number pole oluline.

* 33 * PIN-kood

 

Autopiirangute keelamiseks ja väljaminevate kõnede lubamiseks ühendage järgmine kood valijasse ja puudutage valikut „Helista”. Asendage PIN-kood oma SIM-kaardi PIN-koodiga, kui olete selle määranud. Kui te pole seda teinud, võite sisestada soovitud numbri.

# 33 * PIN-kood

Helistaja aktsepteerib mis tahes väärtust, kui te pole PIN-koodi määranud, et saaksite sisestada *33*0# kõne piiramise lubamiseks ja seejärel tippige #33*1# selle keelamiseks.

 

Kõnepiirangu oleku kontrollimiseks ühendage järgmine kood valijasse ja helistage “Helista”.

*#33#

 

Vähem tähtsad koodid

On ka teisi koode, kuigi neid ei kasutata nii tihti. Paljud neist koodidest pakuvad lihtsalt muud võimalust seadete muutmiseks ja juurdepääsuks teabele, mille leiate oma iPhone'i seadete ekraanidelt. Muud koodid on vähem olulised ja võimaldavad juurdepääsu teabele, mida te tõenäoliselt ei vaja.

Anonüümseks väljuvad kõned: Tüüp *#31# et vaadata, kas olete keelanud helistaja ID ja helistate anonüümselt. Sisestades saate teha ka ühe anonüümse kõne #31#1234567890 , asendades 1234567890 telefoninumbriga, millele soovite helistada. Või võite peita oma helistaja ID kõigi väljaminevate kõnede jaoks, liikudes jaotisse Seaded> Telefon> Kuva minu helistaja ID.

 

Kuva IMEI number: Tüüp *#06# et vaadata oma telefoni rahvusvahelist mobiilseadmete identifitseerimisnumbrit. See number identifitseerib teie telefoni riistvara ainulaadselt mobiilsidevõrkudes. See on nähtav ka jaotises Seaded> Üldine> Teave.

 

Koputus: Tüüp *#43# kui soovite vaadata, kas koputus on lubatud või mitte, tippige *43# koputuse lubamiseks või tippige #43# kõne ootamise keelamiseks. Koputusoleku olekut saate vaadata ja lubada või keelata menüüs Seaded> Telefon> Koputus.

 

Kõne suunamine: Tüüp *#21# et vaadata, kas kõne suunamine on lubatud või tüüp ##002# kõne suunamise keelamiseks. Kõnede suunamise olekut saate vaadata ja lubada ka menüüs Seaded> Telefon> Kõne suunamine.

 

Helistamisliini esitlus: Tüüp *#30# et vaadata, kas teie iPhone kuvab helistaja telefoninumbri, kui sissetulev kõne teie telefoni saabub. Samuti saate teada, kas see on lubatud, selle järgi, kas teie iPhone'is kuvatakse telefoninumber, kui keegi teile helistab.

SMS-sõnumite keskus: Tüüp *#5005*7672# oma mobiilsideoperaatori tekstsõnumikeskuse telefoninumbri vaatamiseks. Tõenäoliselt ei vaja te seda numbrit kunagi, kuid mõnel juhul võib see aidata tõrkeotsingul. Tavaliselt võite selle numbri küsida ka oma mobiilsideoperaatorilt, kui seda vajate.

 

On ka teisi spetsiaalseid koode, mille saate oma valijasse sisestada, kuid need on omased erinevatele mobiilsideoperaatoritele. Näiteks on teil tõenäoliselt number, mille saate valida, kui palju minuteid teil on jäänud, kui teil on piiratud arv minuteid. Siin on AT&T, Sprinti, T-Mobile'i ja Verizoni koodide loendid.