Kuidas sundida Apple Watch oma iPhone'i sünkroonima

Niikaua kui teil on lubatud Bluetooth ja WiFi, peaks teie Apple Watch teie iPhone'iga sünkroonima. Kuid on olukordi, kus Apple Watch lihtsalt ei sünkrooni tervist, tegevust ega muid andmeid. Siit saate teada, kuidas sundida oma Apple Watchi oma iPhone'iga sünkroonima.

Apple Watchi sünkroonimiseks teie iPhone'iga peate sünkroonimisandmed lähtestama. Kuid enne sinna jõudmist vaadake, kas kõik ühendused Apple Watchi ja iPhone'i vahel on lubatud.

Avage oma iPhone'is juhtimiskeskus, pühkides ekraani paremast ülanurgast alla. Kui teil on vanem nupp Avaleht, pühkige ekraani allservast üles.

Veenduge, et menüüs „Lülitid” oleks kindel, et lülitid „Bluetooth” ja „Wi-Fi” on lubatud.

Kui teie Apple Watch ei sünkroonita endiselt, võite kasutada sünkroonimise sundmeetodit.

Avage oma iPhone'is rakendus „Watch”. Kui te ei leia rakendust oma nutitelefonist, kasutage Apple'i sisseehitatud Spotlight Searchi. Järgmisena valige vahekaardilt „Minu kell” valik „Üldine”.

Siit pühkige lehe allossa ja puudutage valikut Lähtesta.

Puudutage uues menüüs nuppu „Lähtesta sünkroonimisandmed”.

Teie iPhone kustutab nüüd kõik teie Apple Watchis olevad kontaktid ja kalendriandmed koos sünkroonimisseadetega. Kui protsess on lõpule jõudnud, alustab see sünkroonimisprotsessi uuesti, sünkroonides seekord kõik andmed Apple Watchist teie iPhone'i (ja vastupidi). See peaks lisaks probleemidele, mis võivad tekkida kolmanda osapoole rakendustega, lahendada ka teie tervise- ja tegevusandmete sünkroonimise probleemid.

Kui teil on endiselt sünkroonimisprobleeme, on viimane võimalus Apple Watchi lahti siduda ja parandada.

Menüüst „Lähtesta” valige käsk „Kustuta Apple Watchi sisu ja sätted”.

Puudutage hüpikaknas kinnitamiseks nuppu „Kustuta kogu sisu ja sätted“.

Kui protsess on lõpule jõudnud, siduge Apple Watch oma rakendusega Watch oma iPhone'iga.

Kui olete Apple Watchis uus, vaadake meie Apple Watchi nõuannete artiklit, et saada teavet watchOS-i varjatud funktsioonide kohta.

SEOTUD:20 Apple Watchi nõuannet ja nippi, mida peate teadma


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found