Kuidas kontrollida oma Comcast-andmete kasutamist, et vältida 1 TB suuruse piiri ületamist

Enamikus osariikides kehtestab Comcast teie Interneti-ühendusele nüüd 1 TB suuruse andmemäära. Soovite silma peal hoida oma andmekasutusmõõturil, eriti kui teil pole aimugi, kui palju andmeid regulaarselt iga kuu kasutate.

Muidugi saate jälgida oma andmekasutust mitmesuguste tarkvaratööriistade abil, kuid Comcast ei hooli teie mõõdetud andmekasutusest. Arveldamise eesmärgil hoolitseb Comcast ainult oma arvesti eest, seega peaksite seda regulaarselt kontrollima.

Veebis

Nendele andmetele pääsete juurde Comcasti veebisaidil. Sellele juurdepääsemiseks peate kõigepealt külastama lehte Comcast XFINITY Minu konto ja logima sisse oma Comcasti konto üksikasjadega.

Kui te pole veel Comcasti kasutajanime loonud, võite klõpsata lingil „Loo üks”, et luua konto, kasutades teie Comcasti kontoga seotud üksikasju, nagu teie Comcasti konto number, mobiiltelefoni number või sotsiaalkindlustuse number. Kui olete oma kontot varem kasutanud, kuid olete kasutajanime või parooli unustanud, kasutage jaotist „Kas unustasite kasutajanime või parooli?” linke sisselogimislehel.

Klõpsake lehe ülaosas vahekaardil „Seadmed” ja seejärel klõpsake jaotises Kasutuse ülevaade linki „Kuva andmekasutus”.

Teid suunatakse lehele Minu andmete kasutamine, millele saate ka järjehoidjad lisada või sellele lingile juurde pääseda.

Mõõtur näitab teile, kui palju andmeid olete praegusel kuul kasutanud. Selle abil saate prognoosida, kas saavutate oma praeguse kasutuse põhjal oma andmemäära. Näiteks kui see on 25% kuu läbimisest ja olete kasutanud rohkem kui 25% oma andmetest, peate kiirust vähendama või lükkate enne kuu lõppu piiri.

Eelmiste kuude valimiseks võite kasutada ka rippmenüüd. Näete, kui palju andmeid eelmistel kuudel kasutasite, mis annab teile aimu keskmise kuu jooksul kasutatud andmete hulgast. Valige „Võrdle viimaseid 3 kuud”, et näha, kuidas neid aja jooksul võrreldakse.

Nutitelefonis

Nendele andmetele pääseb juurde ka rakenduse XFINITY Minu konto kaudu, mis on saadaval iPhone'ile ja Androidile. See võib olla teile juurdepääsuks mugavam koht - see sõltub sinust.

Laadige rakendus alla ja logige sisse oma Comcast XFINITY konto üksikasjadega. Andmekasutuse ja kodu Interneti-ühenduse oleku kuvamiseks puudutage rakenduse allservas ikooni „Internet”.

Eelmiste kuude andmekasutuse kohta lisateabe saamiseks puudutage jaotist „Teie kogu andmekasutus on” ja näete oma eelmiste kuude andmekasutuse ajalugu.

Mida teha, kui jõuate andmemahule

Comcast annab teile kaks viisakuskuud, mis võimaldab teil kaks korda ületada andmeside ülempiiri, enne kui see hakkab teie eest tasu võtma. Pärast seda lisab Comcast automaatselt täiendavad andmed hinnaga 10 dollarit 50 GB kohta, kui ületate ülempiiri, maksimaalselt 200 dollarit kuus. Samuti saate valida piiramatu andmete ostmise hinnaga $ 50 kuus.

SEOTUD:Kuidas vähendada voogedastusteenuste andmete (ja ribalaiuse) hulka

Korgi löömise vältimiseks võite ka kasutamist vähendada. Kui suured allalaadimised, näiteks digitaalsed videomängud, võtavad üsna palju andmeid, siis HD-vormingus voogesitus. Võite vähendada kasutatavate video voogesitusteenuste kvaliteediseadeid.

Kui teil on mõni muu Interneti-teenuse pakkuja saadaval, võiksite kaaluda ka Comcasti maha jätmist ja uuele Interneti-teenuse pakkujale üleminekut. Kuid paljusid piirkondi teenindab hästi ainult üks Interneti-teenuse pakkuja - ja see üks Interneti-teenuse pakkuja on sageli Comcast.