Mis juhtus pasjanssi ja miinijahtijaga Windows 8 ja 10 puhul?

Klassikalised Solitaire ja Minesweeperi töölauaversioonid on Windows 8 ja 10. versioonides kadunud. Selle asemel leiate säravaid uusi versioone koos reklaamide, Xboxi integreerimise ja valikuliste tellimistasudega. Kuid saate ikkagi mängida pasjanssi ja miinijahtijat ilma reklaamideta ja sentigi maksmata.

Kuidas pasjansi käivitada Windows 10-s

Solitaire on vaikimisi installitud Windows 10-le. Selle avamiseks võite lihtsalt avada menüü Start ja käivitada rakenduse „Microsoft Solitaire Collection”.

Kui Microsofti pasjansikogu pole installitud - võib-olla olete selle varem desinstallinud - saate selle hankida Windowsi poest.

Kuidas saada miinijahtijat Windows 10-s

Microsoft Minesweeperit pole Windows 10-s vaikimisi installitud, kuid see on saadaval tasuta. Miinilaeva installimiseks käivitage rakendus „Pood” ja otsige üles otsingumootor „Miinilaev”. Klõpsake Microsofti miinilaeva paani ja klõpsake selle installimiseks nuppu Installi.

Võite klõpsata ka siin, et minna otse Windowsi poe Microsofti miinijahtija juurde.

Kui see on installitud, saate oma menüüst Start käivitada Microsoft Minesweeperi.

Windows 8-s pole Solitaire ega Minesweeper vaikimisi installitud. Rakenduse Microsoft Solitaire Collection ja Microsoft Minesweeper installimiseks peate avama poodi ja otsima Solitaire ja Minesweeper.

Kuidas Solitaire ja miinijahtija erinevad Windows 8 ja 10 puhul

See, kas uued mängud teile meeldivad, sõltub sellest, mida otsite. Hea uudis on see, et need on läikivamad ja poleeritumad kui vanad Solitaire ja Minesweeper mängud.

Microsoft Solitaire Collection sisaldab üsna palju erinevaid mänge - Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid ja TriPeaks. Klondike on klassikaline vaikimisi solitaire-kogemus, mis on teile tõenäoliselt tuttav Windowsi eelmistest versioonidest.

Võite valida erineva raskusastmega „lahendatavad tekid” - tekid, mis on kindlasti lahendatavad, nii et te ei jää kinni ja peate uuesti käima, või kasutada traditsioonilist juhuslikult segatud tekki.

Microsofti pasjansikollektsioon pakub igapäevaseid väljakutseid, milles saate märkide teenimiseks võistelda. Teile antakse konkreetne mäng ja tekk ning teil palutakse täita konkreetne ülesanne. Samuti leiate üritusi, mis on rida väljakutseid. Teki ja mänguala kohandamiseks saate valida erinevaid teemasid.

Microsoft Minesweeperis saate valida traditsioonilise lihtsa, keskmise, asjatundliku või kohandatud suurusega tahvli. See mäng pakub ka igapäevaseid väljakutseid, mis koosnevad mitmesuguste raskustega eelnevalt valmistatud tahvlitest. Väljakutsed võivad paluda teil märkida näiteks 10 miini asukoht lippudega või detoneerida teatud arvu miinide arv kindla arvu käikude jooksul.

Microsoft Minesweeperil on ka režiim "Seiklus", kus proovite jõuda vangikongi väljapääsuni, vältides püüniseid ja koletisi ning kogudes kulda. Põrandal olevate numbrite abil peate leidma lõksud ja neid vältima. See osa töötab täpselt nagu traditsiooniline miinijahtija.

SEOTUD:Parimad Xboxi funktsioonid Windows 10-s (isegi kui teil pole Xboxi)

Need mängud on integreeritud MIcrosofti Xbox Live'iga, nii et teenite Xboxi saavutusi ka Solitiare'i ja Miinilaeva mängides.

Kui teile meeldivad uued Solitaire ja Minesweeper mängud, vaadake Microsofti mahjongi. See on sarnane mäng, mis sisaldab igapäevaseid väljakutseid ning erinevaid mõistatusi ja teemasid, mille vahel valida. Nagu Minesweeper, on see saadaval tasuta allalaadituna Windowsi poest.

SEOTUD:Kuidas keelata kogu Windows 10 sisseehitatud reklaamimine

Kõigi nende mängude pakutavate ilusate funktsioonide puhul on neil sisseehitatud reklaam ja reklaamideta mängimiseks on vaja eraldi aastatasu. Praegu maksab Microsofti pasjanssi kogu 15 dollarit aastas, Microsofti miinijahtija 10 dollarit aastas ja Microsoft Mahjong maksab 10 dollarit aastas. Need on eraldi tasud. Nii et kõigi kolme reklaamideta mängu mängimiseks peate maksma 35 dollarit aastas.

Ka pasjanss on aja jooksul tegelikult kallimaks läinud. Kui Windows 10 käivitati, võttis Microsoft reklaamivaba pasjansi eest ainult 10 dollarit aastas.

Halvim on see, et oleme nendes rakendustes näinud 30-sekundilisi videoreklaame. See on palju aega raiskavate mängude pakkumine, mida võiksite mängida lühikeste sarjadena.

Teil pole siiski vaja maksta - kui te ei viitsi reklaame vaadata, saate mängides tasuta mängida kõike, mida soovite erinevad Solitaire ja Minesweeper versioonid.

Kuidas mängida ilma reklaamideta pasjanssi ja miinijahtijat

SEOTUD:Solitaire'i ja miinijahtija eest ei pea te Windows 10-s maksma 20 dollarit aastas

Microsofti uutele Solitaire ja Minesweeper mängudele on mõned suurepärased reklaamivabad alternatiivid. Kui soovite lihtsalt põhitõdesid, ei pea te midagi juurde maksma ega reklaame vaatama.

Oleme URL-idele pakkunud täiesti tasuta Solitaire ja Minesweeper mänge, millele igaüks saab töölauabrauseris juurde pääseda. Ja reklaame pole.

solitaireforfree.com

minesweeperforfree.com

Google pakub nüüd ka reklaamivaba pasjansimängu. Otsige lihtsalt Google'is sõna "pasjans" ja näete pasjansi mängu, mida saate mängida otse Google'i otsingutulemite lehel.