Emotikonide vaataja lisamine Maci menüüribale

Emotikonide kasutamine on teie telefonis lihtne ja teie Macis võib see olla sama lihtne. Lisage emotikonide vaataja oma Maci menüüribale, et hõlpsalt pääseda emotikonidele, sümbolitele ja muule vaid paari klõpsuga.

Macid toetavad emotikone sama hästi kui iPhone ja iPad. Emotikonipaneeli saate igal pool avada, vajutades klahve Control + Command + Space, kuid see suurem emotikonide vaataja muudab teie Maci täieliku emotikonide kataloogi palju sirvitavamaks.

Kõigist erinevatest emotikonide sisestamise viisidest on see kõige lihtsam. See paneb emotikonid vaid kahe hiireklõpsu kaugusele ja boonusena asetab teie käeulatuses ka muud sümbolid. Kas soovite sisestada© märk, Ω sümbol või lihtsalt nägus 🙊, saate seda kõike teha selle juhendi järgi kiiresti.

SEOTUD:Lõplik juhend emoji kasutamise kohta Macis

Emotikonivaaturi lisamine menüüribale

Seda suvandit ei kuvata teie Maci menüüribal vaikimisi, kuid peate selle lubama ainult ühe korra.

Klõpsake ekraani ülaosas Apple'i logo ja seejärel nuppu "System Preferences".

Järgmisena klõpsake eelistuste paanil Klaviatuur.

Klõpsake vahekaarti „Klaviatuur” ja märkige ruut „Kuva menüüribal klaviatuuri ja emotikonide vaatajaid”.

Kui see valik on lubatud, ilmub teie menüüribale uus nupp, nagu allpool näha.

Emoji Vieweri kasutamine

Kui tekstikast on avatud, klõpsake emotikonide vaataja menüüribal üksust ja seejärel valikut „Näita emotikone ja sümboleid”.

Ilmub emotikonide ja sümbolite vaataja ning saate sirvida kõiki emotikone ja sümboleid või otsida neid, mida soovite kasutada. Kui see on olemas, topeltklõpsake selle sisestamiseks.

Lisatud emotikoniga saate emotikonide vaataja sulgeda. See on endiselt teie menüüribal, kui seda uuesti vajate.

Emotikonide saate lisada ka lemmikute hulka, klõpsates nuppu „Lisa lemmikute hulka” ja see on alati kiireks juurdepääsuks saadaval. Isegi kui teil pole lemmikemotikat, leiate need, mida kõige enam kasutate, jaotisest Sagedamini kasutatud. See on kõige parem mugavus.

Kuidas korraldada menüüriba

Teie Maci menüüriba võib kiiresti segamini ajada, mis muudab asjade leidmise vajaduse korral raskeks. Ja lisasite sellele lihtsalt veel ühe üksuse.

Hea uudis on see, et saate kogu oma menüüriba ümber korraldada, nii et see sobib teie vajadustega ideaalselt. Emotikonide vaataja - või peaaegu kõik muu menüüribal - saate teisaldada kuhu soovite.

SEOTUD:Kuidas oma Maci menüüriba ikoone ümber korraldada ja eemaldada