Kuidas saata GIF-e iMessage'is

Olete alati saanud iMessage'i kaudu staatilisi pilte teistele inimestele saata, kuid te ei pruugi teada, et saate saata ka animeeritud GIF-e.

SEOTUD:Animeeritud GIF-ide loomise lihtsaim viis mis tahes platvormil

Seda saate teha paaril viisil. Lihtsaim viis on kasutada sisseehitatud rakendust “#images” iMessage, mis võimaldab teil kõikvõimalikke GIF-e otsida ning neid kiiresti ja lihtsalt saata. Samuti saate GIF-e jagada teistest rakendustest ja saata need iMessage'i kaudu. Näitame teile, kuidas mõlemat teha.

Lihtne viis: # pildid

Sisseehitatud iMessage'i rakendus nimega “#images” on ehk parim viis GIF-ide saatmiseks oma sõpradele ja pereliikmetele, kuna õige GIF-i leidmiseks on sellele lihtne juurde pääseda ja hõlpsasti otsida.

Alustamiseks avage oma iPhone'is rakendus Sõnumid ja valige kontakt, kellele soovite GIF-i saata.

Allosas näete, kuidas kõik teie iMessage'i rakendused on ritta seatud. Otsige suurendusklaasiga punast ikooni ja koputage seda nähes. Enne selle leidmist peate võib-olla rakendusi sirvima.

Pärast selle valimist ilmub alt üles väike sektsioon, kus kuvatakse käputäis animeeritud GIF-e. Sealt saate sirvida juhuslike GIF-ide lõputut loendit või puudutada otsingukasti (kus on kirjas „Otsi pilte”) ja sisestada soovitud GIF-i tüübiga seotud märksõna.

Sisestage märksõna ja puudutage nuppu „Otsi”.

Kuvatakse animeeritud GIF-ide loend, mis on seotud teie märksõnaotsinguga. Kui leiate endale meelepärase, puudutage GIF-i.

Pärast GIF-i puudutamist kuvatakse see iMessage'i tekstikastis, mis on teile saatmiseks valmis. Võite saata ainult GIF-i või võite ka GIF-iga saadetava sõnumi külge kleepida.

Kui olete GIF-ide saatmise lõpetanud, saate rakendusest #images iMessage väljuda ja klaviatuuri juurde naasta, puudutades tekstikasti iMessage.

GIF-ide jagamine teistest rakendustest

Kui rakendusel #images iMessage pole täpset GIF-i, mida otsite, saate selle asemel oma valitud rakenduse avada ja sealt GIF-i otsida.

Me ei hakka üksikasjalikult kirjeldama kõiki Interneti lahedaid kohti, kust leiate GIF-faile, kuid GIF-i leidmiseks kasutan Giphy veebisaiti ja kasutan seda selle õpetuse näitena.

Kui leiate soovitud GIF-i, jätkake ja puudutage seda avamiseks. Puudutage ja hoidke GIF-pilti ning vajutage käsku „Kopeeri”.

Minge iMessage'i ja valige selle inimese vestlusniit, kellele soovite GIF-i saata. Klaviatuuri kuvamiseks puudutage üks kord tekstikasti ja seejärel puudutage seda uuesti, et kuvada viip „Kleebi”. Puudutage seda, kui see ilmub.

GIF-pilt kleebib end tekstikasti. Kui olete valmis, vajutage nuppu Saada.

Pidage meeles, et mõned GIF-i veebisaidid ja rakendused ei lase teil tegelikku pilti iMessage'i kleepida, Imgur on suur näide - saate kleepida ainult lingi, mis viib teid Imguri veebisaidile (või rakendusse) vaatamiseks GIF.

Kui link aga lõpeb tähega .gif, kuvab iMessage iMessage'is GIF-pilti (nagu allpool näidatud). Vastasel juhul näitab see lihtsalt linki, mille avamiseks peate puudutama. Kui saadate GIF-i lingi Android-kasutajale, pole neil mõlemal juhul õnne, kuna see näitab lihtsalt linki GIF-i, ükskõik mis.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found