Kuidas teisaldada häälmemosid iPhone'ist arvutisse

Teie iPhone'iga kaasas olev häälmemorakendus on mugav viis kiirete häälsõnumite või muu kuulmise salvestamiseks. Häälmemod jäävad tavaliselt teie iPhone'i, kuid saate neid arvutisse teisaldada funktsiooni Jaga või iTunes'i kaudu.

Esimene võimalus: saatke oma arvutisse üksikud häälmemod

SEOTUD:Kuidas luua iPhone'is häälmemosid

Funktsioon Jaga võimaldab teil üksikute häälmemode saatmist rakendusest Häälmemod saata teistele teenustele. Näiteks võite võtta häälmemo ja jagada seda rakendusega Mail, et saata häälmemo endale või kellelegi teisele.

Võite ka häälmemot jagada oma telefoni installitud teenusega nagu Dropbox, Google Drive või Microsoft OneDrive. Või kui teil on Mac, võimaldab funktsioon Jaga teil kasutada ka AirDropi, et saata häälmemofail otse iPhone'ist Maci.

Selle jagamisfunktsiooni kasutamiseks avage rakendus Häälmemod, puudutage jagatavat memot ja alustamiseks puudutage nuppu Jaga. See nupp näeb välja nagu kast, kust väljub nool üles.

Valige teenus, mida soovite jagada - näiteks valige Mail, et saada häälmemo endale e-postiga. Kui saadate memo oma e-posti aadressile, saate oma meilisõnumi arvutis ja Macis avada ning faili alla laadida.

Lubatavate lisateenuste kuvamiseks kerige paremale ja puudutage valikut „Veel”. Teenuse kasutamiseks peab selle rakendus olema teie telefoni installitud. Näiteks Dropboxi kasutamiseks peab teie iPhone'is olema Dropboxi rakendus.

Korrake seda toimingut iga jagatava häälmemo kohta.

Teine võimalus: sünkroonige kõik häälmemod arvutiga iTunes'i kaudu

Kui kasutate häälmemosid sageli ja soovite mitu häälmemot korraga arvutisse või Maci teisaldada, saate iTunes'i abil sünkroonida uued häälmemod automaatselt oma arvutisse. Windowsi arvutis peate selleks iTunes'i alla laadima ja installima. iTunes on saadaval Mac-arvutites.

Ühendage oma iPhone arvuti või Maciga, kasutades kaasasolevat USB-kaablit. See on sama kaabel, mida kasutate oma iPhone'i laadimiseks.

Leidke oma iPhone iTunes'i vasakult paanilt. Paremklõpsake seda ja valige Windowsis sünkroonimine. Macis hoidke all Command klahvi ja klõpsake selle asemel.

Kui te pole oma iPhone'i varem selles arvutis iTunesiga ühendanud, peate oma arvuti lukust avama ja arvuti usaldamiseks puudutama käsku "Usalda". Järgige iTunes'i juhiseid.

iTunes teavitab teid uute häälmemode olemasolust ja küsib, kas soovite need oma arvutisse kopeerida. Jätkamiseks klõpsake käsul „Kopeeri häälmemod”.

Tulevikus saate oma iPhone'i arvutiga uuesti ühendada, sünkroonida iTunes'is ja sünkroonida oma iPhone'iga, et kopeerida uued häälmemod oma arvutisse või Maci.

Need häälmemod salvestatakse teie arvutisse helifailina.

Windowsis navigeerige C: \ Users \ NAME \ Music \ iTunes \ iTunes Media \ Voice Memos File Exploreris.

MacOS-is minge / Kasutajad / NIMI / Muusika / iTunes / iTunes Media / Häälmemod Finderis.

Siit leiate kõik oma häälmemod, mis on nimetatud nende salvestamise kuupäeva ja kellaaja järgi. Need on .m4a või MP4 helivormingus. Neid faile saab avada iTunes'is, Windows 10 rakenduses Music, VLC ja paljudes teistes levinud meediumipleierites.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found