Kuidas planeerida Google Mapsis mitme sihtkohaga maantee reisi

Sõltumata sellest, kas plaanite veeta päeva linnas või soovite korraldada täiusliku teekonna kogu riigis, võimaldab Google Maps teil lisada kuni üheksa peatust, välja arvatud alguspunkt, kui teete juhiseid nii veebisaidilt kui ka Mapsi rakendus. Kuidas seda teha, toimige järgmiselt.

Lisage mitu peatust veebisaidi abil

Esiteks avage oma brauser ja minge Google Mapsi. Klõpsake otsinguriba paremal asuvat nuppu „Juhised”.

Vaikimisi kasutab Maps lähtepunktiks teie seadme asukohta. Kui soovite, et see oleks erinev asukoht, sisestage see kohe.

Järgmisena sisestage ettenähtud väljale oma esimese sihtkoha asukoht ja vajutage sisestusklahvi. Teise võimalusena võite samade tulemuste saamiseks klõpsata kaardil mis tahes asukohta.

Veenduge, et teil oleks valitud kas sõidu- või kõndimisvõimalus, kuna Maps võimaldab teil nende kahe reisirežiimiga teha mitu sihtkohta.

Uue sihtkoha lisamiseks peate lihtsalt klõpsama esimese sihtkoha all asuvat „+” või tühikut ja alustama uue asukoha tippimist. Võite seda korrata, et lisada kuni üheksa peatust. Kui teil on rohkem peatusi kui lubatud, peate võib-olla tegema uue kaardi sealt, kus pooleli jäite.

Kui otsustate mingil hetkel oma sihtkohtade järjestust ülespoole muuta, lohistage lihtsalt vasakpoolsete ringide abil loendis mis tahes asukohta üles või alla.

Ja kui olete oma veebibrauseris oma kaardi loonud, võite klõpsata lingil „Saada juhised oma telefoni”, et see oma mobiilseadmesse e-posti või tekstsõnumina saata. Eeldades, et Google Mapsi rakendus on installitud, saate selle kohe avada.

Mobiilirakenduse abil saate lisada mitu peatust

Google Appsi mobiilirakenduse (tasuta iOS-i või Android-i jaoks) abil saate luua mitme sihtkohaga kaardi peaaegu samal viisil.

SEOTUD:Kuidas alla laadida Google Mapsi andmeid võrguühenduseta navigeerimiseks Androidis või iPhone'is

Käivitage oma mobiilseadmes Google Mapsi rakendus ja puudutage seejärel ekraani paremas alanurgas olevat sinist nuppu „Mine”.

Vaikimisi kasutab Maps lähtepunktiks teie seadme asukohta. Kui soovite, et see oleks erinev asukoht, sisestage see kohe.

Alustage oma esimese sihtkoha sisestamist või puudutage reisi alustamiseks asukohta alloleval kaardil.

Järgmisena avage menüü (kolm punkti üleval paremal) ja puudutage seejärel käsku „Lisa peatus”.

Sisestage järgmise peatuse asukoht või puudutage järgmise sihtkoha lisamiseks kaardil suvalist kohta.

Sihtkohtade järjekorra muutmiseks lohistage lihtsalt mõni asukoht loendis üles või alla, kasutades vasakul asuvat Hamburgeri (kolm virnastatud rida).

Kui olete oma reisile lisanud kõik peatused, puudutage valikut „Valmis“, et saaksite oma reisi alustada.

SEOTUD:Google Mapsi ajaloo vaatamine ja kustutamine Androidis ja iPhone'is


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found