Kuidas hankida Windows Exploreris vahekaardid File Explorer nüüd

Microsoft töötas välja funktsiooniga „Komplektid”, mis tooks vahelehed File Explorerisse ja muudesse rakendustesse. Komplektid ei jõudnud 2018. aasta oktoobri värskendusse ja näivad nüüd tühistatud. Kuid täna saate File Exploreris vahekaarte hankida.

Installige Stardock’s Groupy

Stardock pakub rakendust nimega Groupy, mis lisab täna Windowsi sellise funktsiooni nagu Sets. See on tasuline rakendus, mis maksab ainuüksi 10 dollarit, kuid Stardock pakub kuuajalist tasuta prooviperioodi. See on lisatud ka Stardocki tarkvarakomplekti Object Desktop.

Sarnaselt Windowsi funktsiooniga, millega Microsoft töötas, lisab Groupy vahekaardid paljudele erinevatele rakendustele. Võite isegi segada ja sobitada rakendusi, ühendades ühes aknas mitme rakenduse vahelehed. Võite lohistada aknaid vahekaardiribale, et muuta need vahelehtedeks, või lohistada vahelehti ribalt eemale, et muuta need eraldi akendeks - umbes nagu töötaksite mitme brauseri vahelehe ja aknaga.

Nagu Stardocki teine ​​tarkvara, on ka see lihvitud kogemus. Stardock on seda värskendanud ja välja andnud versiooni 1.2 7. mail 2019. See töötab ka operatsioonisüsteemides Windows 7, Windows 8.1 ja Windows 10, nii et isegi Windows 7 kasutajad saavad seda funktsiooni ära kasutada.

Korra blokeeris Microsofti SmartScreen meile Groupy allalaadimise, kuid VirusTotal ütles, et fail on korras ja Stardock on aastaid usaldusväärne ettevõte. Kui näete rakenduse Groupy allalaadimise ja installimise ajal SmartScreeni hoiatust, on seda ohutu ignoreerida.

Kasutage alternatiivset failihaldurit

Selle asemel, et haarata programmi, mis lisab vahelehti kõigile teie süsteemi rakendustele, võite lihtsalt installida ja kasutada alternatiivset failihaldurit. Need kasutavad samu faili- ja kaustavaateid, mida kasutatakse File Exploreris ja Windows Exploreris, nii et kõik töötab sarnaselt. Kuid kolmandate osapoolte failihaldurid loovad oma liidesed failihalduri standardvaate ümber ja paljud neist sisaldavad vahelehti.

Meile meeldib tasuta, avatud lähtekoodiga ja kerge rakendus Explorer ++, mis töötab kõikjal alates Windows 7 kuni Windows 10. Sellel on kohandatav kasutajaliides, kuid vahelehed on meie lemmikfunktsioon.

Samad klaviatuuri otseteed, mida veebibrauseris vahekaartidega kasutate, töötavad ka Explorer ++ -ga. Uue vahelehe avamiseks võite vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + T, praeguse vahelehe sulgemiseks Ctrl + W, järgmisele vahekaardile üleminekuks Ctrl + Tab ja eelmisele vahelehele üleminekuks Ctrl + Shift + Tab.

Eemaldatud: minge vahekaartide versioonile Redstone 5 ametliku komplektide funktsiooni kaudu

Uuenda: See funktsioon on eemaldatud ja pole enam saadaval isegi Windows 10 ebastabiilsetes Insideri järkudes.

SEOTUD:Kas peaksite kasutama Windows 10 siseringi eelvaateid?

File Exploreri vahekaartide ametlik tugi on praegu saadaval osana Redstone 5 Insider Preview ehitisest. Saate neile üle minna ja hankida see funktsioon enne selle ametlikku käivitamist 2018. aasta lõpus.

Hoiatus: Me ei soovita Insideri eelvaadet kasutada tavalisel arvutil. Need on tehniliselt ebastabiilsed, nii et teil võib olla süsteemiprobleeme.

Kui teil on nende järkudega probleeme, peate stabiilsele versioonile naasmiseks kas kümne päeva jooksul üle minema või Windows 10 uuesti installima.

Kui olete aga huvitatud, saate sellele uuemale versioonile üle minna, kui suundute jaotisse Seaded> Värskendamine ja turvalisus> Windows Insideri programm ning seejärel lubate Insideri eelvaate järkude valimise. See töötab alles pärast seda, kui 2018. aasta aprilli värskendus, koodnimega Redstone 4, ametlikult avaldatakse 30. aprillil. Kui seda pole veel juhtunud, saate seda uuendada ainult siis, kui Microsoft lubab inimestel praegu Redstone 5-le üle minna.

Pärast täiendamist saate avada File Exploreri akna (või paljud muud rakendused) ja kasutada uut funktsiooni Komplektid. Klaviatuuri otseteed töötavad nagu tavalised otseteed, mida kasutate veebibrauseri ja muude rakenduste vahelehtede jaoks, kuid sisaldavad ka Windowsi klahvi. Näiteks järgmisele vahelehele üleminekuks vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + Windows + Tab ja eelmisele vahelehele lülitumiseks Ctrl + Windows + Shift + Tab. Uue vahelehe avamiseks vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + Windows + T ja praeguse vahelehe sulgemiseks klahvikombinatsiooni Ctrl + Windows + W.

See funktsioon areneb ja muutub aja jooksul, kui Microsoft seda muudab ja otsustab, kuidas nad täpselt soovivad, et need sisseehitatud vahelehed töötaksid.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found