Filmide ja telesaadete allalaadimine nende vaatamiseks lennukis (või mujal võrguühenduseta)

Tugevad Interneti-ühendused pole kõikjal saadaval. Kui soovite voogesitavaid filme ja telesaateid vaadata lennukis, metroos või kuskil kõrbes mobiilimastidest eemal, saate need enne tähtaega alla laadida.

Kõik teenused ei paku allalaadimisfunktsiooni, kuid paljud teenused võimaldavad teil videoid enne tähtaega alla laadida, et saaksite neid ka kaasa võtta. See võib säästa ka palju väärtuslikke mobiilandmeid, eriti kui rändlete rahvusvaheliselt. Vaatame mõningaid teie võimalusi.

Amazon Prime

Rakendus Amazon Video, mis on saadaval iPhone'idele ja iPadidele, Android-seadmetele ja Amazoni enda Kindle Firesile, võimaldab teil oma seadmesse videoid alla laadida, et saaksite neid võrguühenduseta vaadata.

Lihtsalt laadige rakendus alla ja logige sisse oma Amazoni kontoga. Leidke film või telesaade, mida soovite vaadata, ja puudutage sellest paremal asuvat nuppu „Laadi alla“. Allalaaditud videod ilmuvad hiljem rakenduse jaotises „Allalaadimised”, nii et saate rakenduse avada ja vaadata - ka ilma Interneti-ühenduseta.

See funktsioon on saadaval ainult iOS-i, Android-i ja Amazoni Fire OS-i jaoks mõeldud Amazon Video rakendustes. Seda ei saa veebisaidilt teha, seega ei saa seda teha ka sülearvutis. Teil on vaja nutitelefoni või tahvelarvutit, mitte Windowsi tahvelarvutit.

YouTube Red

YouTube pakub seda funktsiooni, kuid ainult siis, kui maksate YouTube Redi eest (mis pole tegelikult halb pakkumine, kui kasutate Google Play muusikat, mis on komplekti kuuluv) - saate nii Google Play muusika muusikakogu kui ka YouTube Redi sama hinnaga maksaksite Spotify või Apple Musicu eest.)

Video allalaadimiseks avage YouTube'i rakendus iPhone'i, iPadi või Android-seadmes ja puudutage menüünuppu video kõrval. Puudutage nuppu „Salvesta võrguühenduseta” ja teil palutakse valida, millise eraldusvõimega soovite video alla laadida. Kõrgemad eraldusvõimed pakuvad parema kvaliteediga videot, kuid võtavad seadmes rohkem ruumi.

Võrguühenduseta kasutamiseks salvestatud videod leiate vahekaardilt Profiil. Puudutage valikut „Võrguühenduseta videod” ja näete videote loendit, mida saate võrguühenduseta vaadata.

See funktsioon on YouTube'i rakenduses saadaval ainult iPhone'i, iPadi ja Android-seadme jaoks. Te ei saa seda teha YouTube'i veebisaidilt, seega ei saa seda teha ka sülearvutis.

Videolaenutus ja ostud

Nii Amazon kui ka YouTube pakuvad seda funktsiooni voogesitusplaanide osana, mis on mugav. Siiski saate juurdepääsu palju laiemale videovalikule, kui olete nõus video eest maksma - kas ajutise rentimise või ostuna saate vaadata nii palju kui soovite.

See on mugav ka seetõttu, et mõned neist teenustest võimaldavad teil videoid Windowsi arvutisse, Maci või Chromebooki alla laadida. Saate videoid salvestada ja vaadata sülearvutis või Windowsi tahvelarvutis, samal ajal kui Amazon ja YouTube pakuvad seda funktsiooni ainult oma mobiilirakendustes.

Teil on siin üsna palju võimalusi, sealhulgas:

  • iTunes (Windows, Mac, iOS): Apple'i iTunes on saadaval Windowsile ja on lisatud Macile, iPhone'ile ja iPadile. See võimaldab teil rentida filme, osta üksikuid episoode või telesaateid kogu hooajal või osta filme. Kui otsustate filmi rentida, on teil kolmkümmend päeva aega seda vaadata. Pärast vaatamise alustamist on teil aega 24 tundi. kui plaanite reisile minna, saate iTunesist rentida mitu filmi, laadida need alla oma Windowsi arvutisse, Maci, iPhone'i või iPadisse ja vaadata neid 30 päeva jooksul ilma Interneti-ühenduseta. Kui ostate telesaate või kogu filmi osa, saate selle alla laadida ja vaadata, kui soovite, aegumata.

  • Amazoni video (iOS, Android, Kindle Fire): Lisaks Amazon Prime'is saadaval olevate tasuta videote kogule võimaldab Amazon teil rentida ja osta üksikuid filme ja telesaateid. Siiski ei saa ostetud videoid võrguühenduseta vaatamiseks arvutisse alla laadida - saate need alla laadida ainult rakendusse Amazon Video iOS-i, Androidi või Kindle Fire'i kaudu.
  • VUDU (iOS, Android): Walmarti VUDU võimaldab teil rentida ja osta ka filme ja telesaateid, kuid videoid saab alla laadida ainult iPhone'i, iPadi ja Android-seadmesse. Sülearvuti kasutajatel pole õnne.
  • Microsofti Windowsi pood (Windows 10): Windows 10 sisaldab Windowsi poodi ja Windowsi pood sisaldab tervet jaotist „Filmid ja telerid”, mis pakub videolaenutusi ja oste. Videoid, mille eest maksate, saab seejärel vaadata Windows 10-ga kaasas olevas rakenduses Filmid ja TV. See on peamine alternatiiv iTunesile videote ostmiseks ja vaatamiseks Windowsi arvutis võrguühenduseta.

  • Google Play filmid ja teler (Android, iOS, Chrome OS): Android-seadmetes pakub rakendus Google Play filmid ja telesaated filme ja telesaateid. Rakendus Google Play filmid ja TV on saadaval ka iPhone'is ja iPadis ning mõlemad platvormid võimaldavad teil videoid võrguühenduseta alla laadida ja neid rakenduses vaadata. Google pakub Google Play filmide ja TV Chrome'i rakendust, mis võimaldab teil videoid alla laadida ja võrguühenduseta vaadata, kuid see funktsioon töötab ainult Chromebookides. See on ainus võimalus Chrome OS-i seadmete jaoks.

Rippige oma DVD-sid või Blu-ray

SEOTUD:Teisendage DVD-fail MP4 / H.264-ks HD Decrypteri ja käsipiduriga

Lõpuks, kui teil on filme või telesaateid füüsilistel DVD- või Blu-ray-ketastel, saate need "rippida" digitaalseteks videofailideks, mida saate hõlpsamalt kaasa võtta. Salvestage need failid sülearvutisse, nutitelefoni või tahvelarvutisse ja saate neid vaadata ilma plaati kaasa võtmata.

DVD-sid ja Blu-ray saate rippida mitmesuguste programmidega, kuid eriti meeldib meile käsipidur - see on tasuta ja sisaldab eelseadistusi iPhone, iPad, Android ja muu ühilduvate failide rippimiseks.

Netflix seda funktsiooni veel ei paku, kuid kuulujutud näitavad, et Netflix töötab selle kallal. Kui ja kui Netflix seda funktsiooni pakub, töötab see tõenäoliselt sarnaselt Amazon Video ja YouTube'i rakendustega.

Pildikrediit: Ulrika


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found