Kuidas ühendada SmartThings uuesti rakendusega Google Home

Nutika kodu SmartThings platvorm teeb 2020. aastal suuri muudatusi. Kui lisasite varem SmartThingsi seadmed Google'i abimehe või kodu rakendusse, peate selle kasutamise jätkamiseks teenuse uuesti ühendama. Näitame teile, kuidas seda teha.

Alates 8. septembrist 2020 lakkab SmartThingsi algne Google Home'i integreerimine töötamast. Te ei saa enam juhtida seadmeid Google'i assistendi toega seadmest, näiteks Nesti nutikõlareid ja nutiekraane. See puudutab kõiki, kes lisasid SmartThingsi Google Home'i enne 15. aprilli 2020.

Uus Google'i tegevus hõlmab kiiremat reageerimisaega ja rohkem seadmeid ning see toetab mitut asukohta. Kui soovite jätkuvalt juhtida SmartThingsi seadmeid Google Nesti ja Home'i seadmete kaudu, peate selle uuesti ühendama.

Avage oma iPhone'is, iPadis või Android-seadmes Google Home'i rakendus ja seejärel puudutage vasakus ülanurgas ikooni "+".

Valige „Seadista seade”.

Kuna meil on juba integreeritud SmartThings, puudutage valikut „Kas midagi on juba seadistatud?”

„SmartThings” on üks ülal loetletud teenustest. Puudutage valikut.

Puudutage oma iPhone'is või iPadis käsku "Check for New Devices". Puudutage oma Android-seadmes valikut „Ühenda konto uuesti”.

Teid viiakse sisselogimislehele, kus saate kasutada oma Samsungi kontot või SmartThingsi kontot.

Pärast sisselogimist palutakse teil Google'il volitada oma SmartThingsi asukohtadele, seadmetele ja stseenidele juurde pääsema.

See on kõik! Võib juhtuda, et peate mõne seadme tagasi vastavasse tuppa viima, kuid kõik muu peaks toimuma nii, nagu olete selle varem seadistanud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found