Mida tähendab „OTOH” ja kuidas seda kasutada?

OTOH on tükk Interneti-slängi, mis on olnud igavesti olemas, kuid see ilmub Redditis ja Twitteris tänaseni. Niisiis, mida tähendab OTOH, kust see tuli ja kuidas te seda kasutate?

Teiselt poolt

OTOH on otsene lühend reaalmaailma fraasist "teisest küljest". Seda kasutatakse juhul, kui keegi soovib arutluse või vaidluse teist külge kaaluda.

Küsides sõpradelt, kus lõunaks kohtuda, võib keegi öelda: "Hardee's on parimad friikartulid!" Võite vastata: "Mulle meeldib Hardee oma, aga OTOH, see on minu majast 20 minuti kaugusel." Jällegi on OTOH otsene lühend, nii et saate seda kasutada kõikjal, kus võite kasutada "teisest küljest".

Tasub mainida, et OTOH võib seista ka "ühelt poolt", mida mõned inimesed kasutavad "teiselt poolt", asemel.

Etümoloogia

OTOH ei ole kõige populaarsem Interneti-slängi tükk, seega on sõna päritolu raske jälgida. Vanim näide OTOH-st on 90-ndate aastate keskel Grateful Deadi fännilehel, mis on saadaval UC Berkeley arhiivis. (Selles arhiivis on veel mõned kalliskivid, näiteks MSWS - Men Smart, Woman Smarter.)

Igatahes ilmus OTOH esimest korda Urban Dictionary'is 2003. aasta augustis ja see on Google Trendsi (populaarseid otsingutermineid jälgiv teenus) püsiv populaarsus püsinud alates 2004. aastast. Redditist leiate selle termini endiselt, ehkki mitte nii palju kui mõned sarnaselt nišilised lühendid, näiteks FTFY või DAE.

Kuidas te kasutate OTOH-i?

Võite kasutada OTOH-i kõikjal, kus võite kasutada fraasi "teisest küljest". See järgib samu grammatikareegleid nagu vanemlause, nii et te ei pea muretsema uute imelike tavade õppimise pärast. Sellest hoolimata väärib märkimist, et OTOH-i võib kirjutada kõigi suurtähtedega või väikeste tähtedega.

Kas vajate OTOH-i näidet? Oletame, et saadate uue lemmiklooma ostmise kohta sõnumi oma olulisemale teisele. Olete koera ostma hakanud, kuid nad tahavad kassi. Võite loetleda oma põhjused koera soovimiseks, öeldes: "Kutsikad on armsad ja nutikad", kuid nõustuge pisut jätkates "OTOH, kassid on vähe hooldatud".

Või ütleme, et vaidlete selle üle, millisel presidendil olid parimad juuksed. Teie teine ​​oluline võib öelda: "Mulle meeldivad JFK juuksed kõige paremini." Võite vastata, öeldes: "Ma arvan, et George Washingtonil olid parimad juuksed, aga OTOH, ma arvan, et see võis olla parukas."


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found