Kuidas GIF-e saata WhatsAppis

Kuigi kulus paar aastat, võimaldab WhatsApp kasutajatel nüüd rakenduses GIF-e otsida ja saata. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Avage oma WhatsAppi vestlus inimesega, kellele soovite GIF-i saata, ja puudutage vasakus alanurgas ikooni +. Järgmisena valige Foto- ja videoteek.

Kui GIF, mille soovite saata, on teie telefoni juba salvestatud, saate selle siit valida ja järgmise sammu vahele jätta. Samuti saate kõik videod, mida soovite saata, GIF-vorminguteks muuta. Valige video, mille soovite oma telefonist saata, ja seejärel puudutage redaktoris paremas ülanurgas sinist lülitit.

 

Kui soovite GIF-i otsida hoopis Internetist, puudutage vasakus alanurgas olevat nuppu GIF.

WhatsApp kasutab allikana Tenor GIF-klaviatuuri, seega on valikuid miljoneid. Kasutage ülaosas asuvat otsinguriba, et sisestada emotsioon, telesaade või muu termin, mida soovite kasutada.

Valige GIF, mille soovite saata, ja see avaneb redaktoris. Ülaosas olevate tööriistade abil saate GIF-i ülaosa kärpida, kärpida, lisada emotikone, lisada teksti või joonistada. Võite lisada ka pealdise.

Kui olete lõpetanud, puudutage GIF-i sõbrale saatmiseks ikooni Saada.

Kui keegi saadab teile GIF-faili või teile väga meeldib just saadetud, saate selle ka hilisemaks salvestada. Puudutage WhatsAppi mis tahes GIF-i ja hoidke seda ning toksake tärniikooni. Nüüd kuvatakse see GIF-i otsimisel vahekaardil Tärniga tähistatud.

Vaatamata täiesti kohutavale pildiformaadile on GIF-failid kogu maailma võimust võtnud, kuna neid on nii lõbus kasutada. Ka WhatsApp on lõpuks nende loitsu alla sattunud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found