Vabanege tüütust Microsofti OneDrive'i sisselogimise hüpikaknast

Iga kord, kui taaskäivitate oma Windows 10 arvuti, vigistab Microsoft OneDrive teid sisselogimiseks või konto loomiseks. Aga mis siis, kui te ei soovi? Mis siis, kui soovite, et see kaoks igaveseks? Microsoft ei anna teile seda võimalust, kuid meil on võimalus see lõplikult keelata.

Võib arvata, et kui arvuti on nii tark, saab see teate pärast seda, kui olete iga kord taaskäivitamise korral dialoogiboksist sulgenud. Kuid mitte. Nad tahavad väga, tõesti, väga, et registreeruksite OneDrive'i. Tee nii, et see lõppeks!

Kuidas keelata, tappa, hävitada ja sulgeda Microsofti OneDrive'i registreerumise viip hea

Kui soovite tüütu dialoogi lõplikult kaotada, peate OneDrive'i keelama ja saate seda teha paaril viisil.

Lihtsaim võimalus: keelake OneDrive käivitamisel

Põhjus, miks OneDrive Windowsi iga kord käivitab, on see, et see on loetletud teie arvuti konfiguratsiooni käivitusüksustes. OneDrive'i käivitamise keelamiseks iga kord, kui taaskäivitate arvuti, klõpsake lihtsalt hiire parema nupuga tegumiribal ja valige suvand "Task Manager" - või kasutage käepäraseid kiirklahve CTRL + SHIFT + ESC.

Valige tegumihalduris allservas valik „Lisateave” ja seejärel klõpsake vahekaardil Startup, kus näete rikkuvat rida. Andke sellele nuppu Keela korralik löömine ja kõik on valmis.

Järgmisel arvuti taaskäivitamisel peaks see tüütu OneDrive'i sisselogimisaken olema kadunud.

Kas te ei kasuta kunagi OneDrive'i? Saate selle lihtsalt desinstallida

SEOTUD:Kuidas keelata OneDrive ja eemaldada see Windows 10-s File Explorerist

Selle asemel, et keelata midagi, mida te ei kavatse kunagi kasutada, on tuumavõimalus see lihtsalt desinstallida. Liikuge jaotisse Seaded (vajutage Windows + I), klõpsake valikut „Rakendused”, leidke jaotises „Rakendused ja funktsioonid” Microsoft OneDrive ning klõpsake nuppu „Desinstalli”.

SEOTUD:Kuidas keelata OneDrive ja eemaldada see Windows 10-s File Explorerist

Märge: Kui kasutate Windowsi Pro versiooni, peate OneDrive'i eemaldamiseks File Exploreri küljeribalt kasutama rühmapoliitika parandust, kuid kodukasutajate jaoks ja kui soovite, et see lihtsalt lõpetaks teie käivitamisel hüppe ja tüütu, desinstallimine peaks olema korras.

Või võite kasutada OneDrive'i, võib-olla

Teise võimalusena võite soovi korral tegelikult OneDrive'i kasutada. Kui teil on Office 365 tellimus, on teil juurdepääs terabaidile ruumile ja see töötab üsna hästi.