Kuidas lisada oma muusikakogu Steami ja kasutada Steam-pleierit

Steami muusikapleier võimaldab teil arvutisse salvestatud MP3-faili lisada kohalikku muusikakogusse ja taasesitada - nii mängu sees kui ka väljaspool seda koos kontrolleri või klaviatuuri ja hiirega. See oleks eriti kasulik aurumasinas või elutoa mänguriga arvutis Big Picture Mode režiimis.

See töötab Steamis Windowsis, Macis, Linuxis ja Steam OS-is. Saate lisada muusikat ja seda taasesitada kas töölaua liideselt või Big Picture Mode kaudu.

Lisage oma muusikakogu töölaualt

SEOTUD:Kuidas muuta oma Windowsi mängutarkvara automaatselt suure pildirežiimi käivitamiseks (nagu aurumasin)

Alustamiseks klõpsake Steami menüül „Steam” ja valige „Settings”. Klõpsake aknas Seaded vahekaardil „Muusika”.

Klõpsake nuppu „Lisa“ ja lisage arvutisse üks või mitu kataloogi, mis sisaldavad muusikafaile. Vaikimisi otsib Steam automaatselt oma kataloogi heliribade ja teie kasutajakonto kataloogi „Muusika“ leidmiseks. Klõpsake nuppu „Skanni kohe”, et Steam muusikat pärast lõpetamist tuvastaks.

Kui lisate oma kogusse regulaarselt uusi muusikafaile, klõpsake märkeruutu „Skaneeri käivitamisel” ja Steam otsib teie teeki selle laadimisel automaatselt uue muusika leidmiseks. Uue muusika leidmiseks peate Steam taaskäivitama, kui see valik on lubatud, või külastage seda akent ja klõpsake nuppu „Skanni kohe”.

Selles aknas saate reguleerida ka muid valikuid. Näiteks võite Steamil rakenduse käivitamisel muusika automaatselt peatada ja juhtida, kas see peatatakse automaatselt, kui Steamis häälvestlust teete. Samuti saate valida, kas soovite loo muutumisel märguannet näha.

Muusika esitamine töölaualt

Muusikakogu vaatamiseks võite külastada Steami vahekaarti „Raamatukogu”, klõpsata otsingukasti paremas servas oleval sildil ja valida „Muusika”, et vaadata oma muusikakogu mängude kogu asemel. Muusikakogu vaatamiseks võite lihtsalt klõpsata nupul Vaade> Muusika üksikasjad.

Kui teil on mõni mäng, mis sisaldab heliribasid, võite siin mõnda muusikat näha, isegi kui te pole veel oma muusikat pakkunud.

Alustage oma teegist muusika esitamist ja ilmub muusikapleier. Selle avamiseks võite valida ka Kuva> Pleier.

Muidugi on see funktsioon eriti kasulik, sest saate muusika mängimist juhtida mängude sees ilma Alt + tabeldamiseta. Lõppude lõpuks võib Alt + Tab tekitada probleeme paljude mängudega.

Selleks avage mängus Steami ülekate. Selle vaikevalik on Shift + Tab. Otsetee saate Steamis kohandada, klõpsates Steam> Settings, valides Settings aknas “In-Game” ja pakkudes siin uue otsetee.

Ekraani allosas näete linki „Muusika”. See avab ülekattes oleva pleieri ja võimaldab teil taasesitust juhtida. Vajutage lihtsalt uuesti ülekatte otseteed - vaikimisi Shift + Tab -, et ülekate kiiresti sulgeda ja mängu naasta.

Lisage oma muusikakogu suurest pildirežiimist

Saate seda sama teha Big Picture Mode režiimis. Neid seadeid jagatakse, nii et kui olete selle juba töölaual seadistanud, ei pea te seda suure pildirežiimis eraldi seadistama.

Kui teil on aga aurumasin või lihtsalt Steamiga töötav elutoa arvuti, võimaldab Big Picture Mode teil selle funktsiooni seadistada ja taasesitust juhtida vaid kontrolleriga.

Suure pildirežiimi korral käivitage see, klõpsates töölaua režiimis töölaua paremas ülanurgas kontrolleriikoonil - valige oma kontrolleri või hiire abil käigukujuline seadete ikoon ekraani paremas ülanurgas ekraan.

Valige seadete ekraanil jaotise Heli alt muusika.

See ekraan pakub samu valikuid muusikakogu seadistamiseks. Uute muusikat sisaldavate kaustade lisamiseks valige „Muusikakogu seadistamine” ja lisage kaustad ilmuvas dialoogiboksis.

Kui teil on aurumasin ja te ei soovi failisüsteemiga jamada, peaksite lihtsalt saama mõne muusika USB-mälupulgale või välisele kõvakettale panna ja oma aurumasinasse ühendada. Seejärel valige sellest aknast draiv. See töötaks igas arvutis, võimaldades muidugi juurdepääsu irdkettale salvestatud muusikale.

Esitage muusikat suures pildirežiimis

Muusikapleier töötab sarnaselt ka suure pildi režiimis. Sellele juurdepääsu saamiseks külastage jaotist „Raamatukogu” ja valige vasakul kategooria „Kohalik muusika”.

Näete kõigi arvutis saadaolevate albumite pisipiltide loendit. Valige album ja saate esitada kogu albumi või selle ühe loo.

Kui te seda teete, kuvatakse Steam Music Player. Muusika mängimise ajal on põhiekraani paremas ülanurgas noodi nupp, mis võimaldab teil muusikapleierit kiiresti üles tõmmata.

Mängus olles saate Steam-ülekatte üles tõmmata - kasutades kiirklahvi, vajutades Steam-kontrolleri nuppu Steam või vajutades Xbox-i nuppu Xboxi kontrolleri keskel. Näete kasti „Praegu mängib” koos praegu esitatava muusikaga. Valige see pleieri avamiseks.

See funktsioon on natuke põhiline, kuid Valve võib seda tulevikus täiustada. Võimaluste hulka kuulub integreerimine Spotify, Pandora ja muude muusika voogedastusteenustega. Loodetavasti lisab Valve ka tulevikus tuge mitte ainult MP3-dele.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found