Kuidas sünkroonida kontakte kõigi seadmete vahel: iPhone, Android ja veeb

Mitu korda olete näinud Facebooki postitust sõbralt, kes küsib numbreid, kuna nad said uue telefoni ja kaotasid oma kontaktid? Nii saate täielikult vältidauus telefon, kes dis?- olenemata sellest, kas kasutate Androidi või iOS-i (või mõlemat).

Kaks peamist valikut: iCloud ja Google

Kui kasutate Android-seadmeid ja Google'i teenuseid, on see lihtne: kasutage lihtsalt Google'i kontakte. See on integreeritud kõigesse Google'i ja töötab nagu võlu. See on ideaalne ka siis, kui kasutate Androidi ja iOS-i seadmete kombinatsiooni, kuna Google'i kontaktid saavad sünkroonida peaaegu iga platvormiga.

Kui kasutate siiski ainult Apple'i seadmeid, on teil valida: kas kasutada Apple'i iCloudi või kasutada Google'i kontakte. iCloud on loodud töötama sujuvalt iOS-i seadmetega ja kui kasutate e-posti jaoks kõikjal iCloudi või Apple'i rakendust Mail, on see ilmne valik. kuid kui teil on iPhone ja / või iPad ja kasutate oma meilide jaoks veebis Gmaili, võib siiski olla hea mõte kasutada Google'i kontakte - nii sünkroonitakse teie kontaktid teie telefonide, tahvelarvutite, ja oma veebipõhine e-post.

Kas teil on kõik see olemas? Hästi, toimige järgmiselt, kuidas oma kontakte kummagi teenusega sünkroonida.

Kontaktide sünkroonimine iPhone'i iCloudiga

Kontaktide sünkroonimiseks iCloudiga minge oma iPhone'i menüüsse Seaded ja seejärel jaotisse Kontod ja paroolid.

 

Avage menüü iCloud ja veenduge, et kontaktid oleks sisse lülitatud. (Kui teil pole iCloudi kontot, peate kõigepealt puudutama nuppu „Lisa konto”, kuid tõenäoliselt on enamikul kasutajatel iCloudi konto juba loodud.)

See on kõik, mis seal on. Kui logite oma teistes seadmetes iCloudi sisse ja kordate sama protsessi, peaksid teie kontaktid alati sünkroonis olema.

Kontaktide sünkroonimine Androidi Google'i kontaktidega

Sõltuvalt teie kasutatavast Androidi versioonist võib kontaktide sünkroonimine toimida veidi teisiti, seega jagame selle võimalikult lihtsalt.

Sõltumata sellest, millist telefoni kasutate, andke märguandevarjule puksiir ja puudutage seejärel hammasrattaikooni, et hüpata seadetesse. Siit edasi on asjad veidi erinevad.

Sealt varieerub see versiooniti veidi:

  • Android Oreo: Valige Kasutajad ja kontod> [Teie Google'i konto]> Konto sünkroonimine> Lubatud kontaktid
  • Android Nougat: Valige Kontod> Google> [Teie Google'i konto] > Luba kontaktid
  • Samsung Galaxy telefonid: Valige Pilv ja kontod> Kontod> Google> [Teie Google'i konto] > Luba kontaktid

Nüüdsest, kui lisate oma telefoni kontakti, sünkroonitakse see automaatselt teie Google'i konto ja kõigi tulevaste telefonidega, kuhu sisse logite.

Kontaktide sünkroonimine iPhone'i Google'i kontaktidega

Kui olete iOS-i kasutaja ja veedate mis tahes aega Google'i pilves (või kui teil on erinevaid seadmeid), saate oma Google'i kontaktid ka iPhone'iga sünkroonida.

Kõigepealt minge menüüsse Seaded, seejärel valige Kontod ja paroolid.

Puudutage valikut Lisa uus konto, seejärel Google.

Logige sisse oma Google'i kontoga ja seejärel lülitage valik Kontaktid olekusse Sees. Kui olete lõpetanud, puudutage nuppu Salvesta.

Kuidas teisaldada oma kontakte Google'ist iCloudi

Kui olete otsustanud Google'i kontaktidest eemalduda ja olete nüüd selle iCloudi eluga seotud, pole kontaktide hankimine ühest teenusest teise tegelikult nii lihtne kui peaks. Üks oleksoletada et kui teil on nii iCloudi kui ka Gmaili kontod seadistatud iPhone'is kontaktide sünkroonimiseks, jäävad need kaks omavahel sünkroonima, kuid see ei toimi nii. Üleüldse.

Tegelikult eeldasin ma valestikuud et minu Google'i kontaktid sünkrooniti ka iCloudiga ... kuni ma tegelikult kontrollisin oma iCloudi kontakte. Selgub, ei.

Kui soovite oma Google'i kontaktid iCloudi teisaldada, peate seda arvutist käsitsi tegema. See on lihtsaim viis.

Kõigepealt logige veebis oma Google'i kontaktide kontole sisse. Kui kasutate uut kontaktide eelvaadet, peate enne jätkamist üle minema vanale versioonile.

Sealt puudutage ülaosas olevat nuppu Veel ja seejärel valige Ekspordi

Valige ekraanil Eksport vCard ja klõpsake nuppu Eksport. Salvestage fail.

Nüüd logige sisse oma iCloudi kontole ja valige Kontaktid.

Klõpsake vasakus alanurgas väikest hammasrattaikooni ja seejärel valige Import vCard. Valige äsja Google'ist alla laaditud vCard.

Andke importimiseks mõni minut, akaka- kõik teie Google'i kontaktid on nüüd iCloudis.

Kontaktide teisaldamine iCloudist Google'i

Kui liigute iPhone'ist Android-seadmesse, peate oma kontaktid ka iCloudist Google'i teisaldama. Te soovite seda teha arvuti abil, sest see on palju huvipakkuvam.

Esmalt logige veebis oma iCloudi kontole sisse ja klõpsake siis nuppu Kontaktid.

Seejärel klõpsake vasakus alanurgas hammasrattaikooni ja valige Ekspordi vCard. Salvestage fail.

Nüüd logige sisse Google'i kontaktidesse.

Klõpsake nuppu Veel ja seejärel nuppu Import. Märkus. Google'i kontaktide vana versioon näeb välja erinev, kuid funktsionaalsus on endiselt sama.

Valige CSV- või vCard-fail, seejärel valige alla laaditud vCard. Andke importimiseks mõni minut ja kõik on korras.

Mitte rohkemuus telefon, kes dis sinu jaoks.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found