Kuidas kujundada visiitkaarte Microsoft Wordi abil

Kui vajate tehtud visiitkaarte, kuid teil pole kogemusi sellise keeruka kujundustarkvara osas nagu InDesign ja Photoshop, võite kasutada Wordi visiitkaardi malli. Kas te ei näe teile meeldivat malli? Kujundage oma kaardid nullist.

Visiitkaartide kujundamine Wordis

Enne visiitkaardi kujundusse sukeldumist on oluline mõista, millist sisu peaksite lisama. Kuigi kaardile pandud sisu võib teie tööstusharust lähtuvalt veidi erineda, on siin põhitõed:

  • Ees- ja perekonnanimi
  • Töö nimetus
  • Aadress
  • Telefoninumber
  • Veebilehe aadress
  • E-post
  • Ettevõtte logo

Nüüd on aeg valida visiitkaardi kujundus. Avage Microsoft Word, minge vahekaardile „Fail” ja valige vasakpoolsest paanist „Uus”.

Otsige akna ülaosas asuvalt otsinguribalt sõna „Visiitkaardid”.

Ilmub suur valik malle.

Sirvige visiitkaartide mallide kogu ja valige see, mis teile kõige rohkem meeldib. Kui see on valitud, kuvatakse aken, mis annab teile malli eelvaate ja kirjelduse. Klõpsake nuppu „Loo”.

Nüüd kuvatakse teie visiitkaardid. Jääb vaid sisestada oma teave.

Visiitkaartide loomine Scratchist

Kui te ei leidnud endale meeldivat malli, võite tabeli loomise, piltide lisamise ja teksti vormindamise abil luua oma kujunduse.

Avage tühi Wordi dokument, minge vahekaardile „Sisesta” ja klõpsake siis „Tabel”.

Ilmub rippmenüü. Looge 2 × 4 tabel, hõljutades kursorit selle kohal ja valides vastava ploki. Soovi korral saate luua rohkem ridu, kuid 2 × 4 mahub ühele lehele.

Tabel kuvatakse nüüd teie Wordi dokumendis ja peate paar seadistust muutma. Paremklõpsake tabeli valitud risti ja seejärel valige menüüst "Tabeli atribuudid".

Nüüd kuvatakse tabeli atribuutide aken. Vahekaardil „Tabel” valige jaotises „Joondamine” „Keskmine”. See aitab teil kaardid kenasti ja ühtlaselt lehel hoida.

Järgmisena minge vahekaardile „Rida”. Märkige siin märkeruut „Täpsusta kõrgust”, tehke kõrgus kaks tolli ja valige rea kõrguseks „Täpselt”.

Nüüd liigume vahekaardile „Veerg“. Märkige ruut „Eelistatud laius”, määrake laiuseks kolm tolli ja klõpsake siis nuppu „OK”.

Teie tabeli suurust muudetakse nüüd vastavalt visiitkaardi standardsele suurusele. Kuid võite märgata, et meie tabel on natuke laiem, kui meie marginaal lubab.

Selle parandamiseks minge vahekaardile „Paigutus” ja seejärel klõpsake nuppu „Veerised”.

Valige rippmenüüst „Kitsas”.

Teie visiitkaardid jäävad nüüd lehe veerisse.

Nüüd peate vaid lisama oma teabe tabelisse, kasutama vormindamise tööriistu teksti vormindamiseks, pildi lisamiseks ja kõik on korras!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found