Kuidas teisendada PDF-fail Microsoft Wordi dokumendiks

PDF-faile kasutatakse dokumentide levitamisel sageli nii, et kõik osapooled näeksid neid ühtemoodi. Kuna need on loodud nii, võib neid muutmine olla üsna keeruline. Võib-olla soovite oma PDF-faili teisendada Wordi dokumendiks, et saaksite oma teksti hõlpsamalt muuta.

Teisendage PDF-fail Wordi dokumendiks, kasutades rakendust Acrobat DC või Acrobat Reader DC

Nii Adobe enda Acrobat DC kui ka Acrobat Reader DC pakuvad lihtsat viisi PDF-failide teisendamiseks Wordi dokumentideks. Halb uudis on see, et see pole tasuta.

Acrobat DC täisversioonil on standardversioon (ainult Windows), mis maksab 12,99 dollarit kuus, ja pro-versioon (Windows ja Mac), mis maksab 14,99 dollarit kuus. Ja mõlemad vajavad iga-aastast pühendumist. Päris üleliigne, kui kõik, mida peate tegema, on teisendada PDF-fail Wordi vormingusse üks kord samal ajal. Aga kui teil on juba Acrobat DC, siis peaksite selle oma PDF-id teisendama.

Acrobat Reader DC on seevastu tasuta, kuid kui soovite, et see saaks teisendada PDF-faile muudesse vormingutesse, näiteks Wordi, peate maksma 1,99 dollarit kuus tasu. Kui see on midagi, mida peate regulaarselt tegema, on see tasu tõenäoliselt seda väärt, sest Acrobati kasutamine on kõige usaldusväärsem viis muuta oma PDF-failid Wordi dokumentideks, kuna see kipub vormindamist üsna hästi säilitama.

Vaatleme siin näites konversiooni tegemiseks täieliku Acrobat DC kasutamist. Kui kasutate Acrobat Reader DC-d, on protsess peaaegu sama. Teil pole lihtsalt nii palju vorminguid, mida saaksite teisendada. Mõlemad toetavad Wordi siiski.

Esmalt avage PDF-fail Acrobatis. Klõpsake akna paremas servas käsul „Ekspordi PDF”.

Järgmisena valige vasakul olev valik „Microsoft Word”. Paremal valides „Wordi dokument” teisendab PDF-fail DOCX-vormingus kaasaegseks Wordi dokumendiks. „Word 97–2003 dokumendi” valimisel teisendatakse PDF-fail vanemaks DOC-vorminguks.

Kui olete oma valiku teinud, klõpsake nuppu „Ekspordi“.

Järgmisel ekraanil valige koht, kuhu soovite oma uue Wordi dokumendi salvestada.

Sisestage dokumendile nimi ja klõpsake nuppu „Salvesta“.

Teie PDF on nüüd salvestatud Wordi dokumendina, nii et avage see Wordis ja avage redigeerimine.

Teisendage PDF-fail Wordi dokumendiks Microsoft Wordi abil

Samuti saate teisendada oma PDF-faili Wordi dokumendiks, kasutades lihtsalt Microsoft Wordi. Wordis teisendamine põhjustab sageli stiili ja vormindamise probleeme, seega pole see alati kõige usaldusväärsem meetod. Kuid see töötab kindlasti piisavalt hästi lihtsate dokumentide jaoks või siis, kui peate lihtsalt asjad redigeeritavasse vormingusse viima.

Klõpsake Wordi lindil nuppu "Fail".

Klõpsake avanenud külgribal nuppu „Ava“.

Sirvige lehel Ava kõikjal, kuhu teie PDF on salvestatud (see arvuti, OneDrive, mis iganes).

Leidke ja valige oma PDF ning klõpsake nuppu „Ava“.

Hüpikaken näitab, et teie uus dokument võib kaotada osa PDF-vormingus olevast vormingust. Ärge muretsege. Teie algne PDF-fail jääb puutumatuks; see annab teile lihtsalt teada, et uus PDF-failist loodud Wordi dokument ei pruugi täpselt välja näha. Klõpsake nuppu “OK”.

Word teisendab PDF-faili ja avab teie uue Wordi dokumendi kohe.

Teisendage PDF-fail Wordi dokumendiks teenuse Google Docs abil

Google Docs pakub veel ühe turvalise ja usaldusväärse viisi oma PDF-faili teisendamiseks Wordi dokumendiks. See on kaheastmeline protsess, mille käigus teisendate faili kõigepealt Google'i dokumentide dokumendiks ja teisendate seejärel Wordi dokumendiks, nii et tõenäoliselt kaotate mõne vormingu. Kui teil on Word, on teil tõesti parem seda lihtsalt Wordis teha. Kuid see meetod võib olla kasulik, kui teil pole Wordi, kuid peate teisendama PDF-i Wordi dokumendiks, mille kavatsete kellelegi teisele saata.

Avage oma Google Drive ja klõpsake nuppu „Uus”.

Klõpsake valikut „Faili üleslaadimine”.

Leidke oma PDF-fail ja klõpsake nuppu „Ava“.

Teie uus fail kuvatakse nüüd teie Google Drive'is.

Järgmisena paremklõpsake oma faili Google Drive'is, klõpsake menüüd „Ava koos“ ja seejärel valikut „Google Docs“.

Teie fail on nüüd avatud Google Doci dokumendina.

Nüüd klõpsake menüüd "Fail".

Klõpsake menüüd „Laadi alla” ja seejärel valikut „Wordi dokument (.docx)”.

Teie Google Docsi fail teisendatakse Wordi vormingusse ja laaditakse teie kohalikku arvutisse Wordi dokumendina alla.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found