Mida tähendab IMY ja kuidas seda kasutada?

Tänapäeva hõivatud maailmas pole alati lihtne leida aega sõpradele ja lähedastele helistamiseks ning järele jõudmiseks. Selle asemel, et kunagi suhelda, saatke talle kiire tekst „Igatsen sind” või „IMY”, kui mõtlete kellegi peale.

"Ma igatsen sind"

IMY on lühend fraasist “igatsen sind” ja seda kasutatakse kõige sagedamini tekstsõnumites ja mitteametlikus suhtluses. See on lihtne (ja läbimõeldud) viis öelda teisele inimesele, et tunnete temast puudust.

Google Trendsi andmetel on IMY-d otsitud kõige sagedamini Ameerika Ühendriikides, Armeenias ja Liibanonis. Otsingutermin hakkas veebis hüppeliselt tõusma 2004. aastal ja selle populaarsus on kasvanud, eriti 2020. aasta COVID-19 pandeemia alguses, keskendudes tekstisõnumitele ja Kodak Blacki laulule “IMY (Miss You)”. .

Kuidas IMY-d kasutada

Lühendit kasutavad ja mõistavad kõige sagedamini nooremad põlvkonnad (mõelge Y ja Z põlvkondadele), kuid ärge tehke ennustusi, et keegi, kes pole nii tehnikas kui tekstis taibukas, saab selle fraasi tähendusest aru.

Siin on mõned õiged viisid IMY kasutamiseks tekstides:

  • Mõtlen sinust. IMY palju.
  • Kuidas sul läinud on? IMY!
  • IMYT. Ma loodan, et sinuga on kõik korras.

Släng ei piirdu intiimse suhtlemisega. Seda võib kasutada ka lähedaste sõpradega, kes pole üksteist näinud ega rääkinud pikema aja jooksul. Näiteks sõbrad, kellel võib stressi tekitavate eluolukordade tõttu olla side kadunud.

„IMY” vs. „ILY”

Sõnumiplatvormidel on levinud mõned IMY variatsioonid ja see sarnaneb kõige rohkem sõnadega „ILY” või „I Love You”, kuna sõna „miss” on lihtne armastuse jaoks välja lülitada. Lühendid nagu “ILYSM” (ma armastan sind nii palju) ja “ILYMTA” (ma armastan sind rohkem kui midagi) on kergesti vahetatavad. Muidugi on sõna „igatsema“ ja „armastus“ kasutamisel kaks täiesti erinevat tähendust, seega olge ettevaatlik, millise sõna valite.

Eraldi lühendit "MY" ("Miss You") ei kasutata peaaegu kunagi, kuna see on juba ingliskeelne sõna.

Kõiki neid variatsioone saab kirjutada suurtähtedega või suurtähtedeta. IMY on mitteametlik ja seda saab kasutada sõnumitele kiireks reageerimiseks, kuid paljudes professionaalsetes tingimustes tuleks veebipõhist slängi vältida.

IMY variatsioonid tähendavad erineva kiireloomulisusega täpselt sama mis algne fraas. Saate vastata "igatsen teid" sõnumiga "IMYT" (või "IMY2"), et anda kellelegi teada, et tunnete ka temast puudust. Siin on mitu muud valikut, mille vahel saate valida:

  • “IMYSM” igatsen sind nii väga.
  • “IMYM” igatsen sind rohkem.
  • “MYSM” igatseb sind nii väga.
  • „IMY2” alt. „IMYT.”
  • “IMYMTA” igatsen sind rohkem kui midagi muud.

Akronüümide ja lühendite abil on meil võimalik tekstivestluses tunduda vabamatena ja vähem isikupäratutena. Samal ajal võivad need aidata edastada läheduse ja mugavuse tunnet, kui saate kiirel tööpäeval või liikvel olles kellegagi, kellest hoolite.

Üldkasutuses on palju slängi termineid ja lühendeid, kuid vähesed tähistavad lihtsa IMY lähedust ja tuttavust. Kui olete huvitatud muudest Interneti-lühenditest ja akronüümidest, vaadake meie IDK ja IRLi artikleid.