Kuidas kustutada Amazon Prime'i videolugu

Nagu Netflix ja YouTube, salvestab Amazon ka Amazon Prime Video'is vaadatud videote ajaloo. Amazon kasutab neid andmeid oma soovituste täiustamiseks, kuid saate oma vaadatud videod ajaloost eemaldada.

Vaatamiste ajaloo vaatamiseks minge Amazoni veebisaidi lehele Videod, mida olete vaadanud. Kui te pole oma brauseris oma Amazoni kontole sisse logitud, peate jätkamiseks sisse logima.

Selle lehe leiate ka Amazoni veebisaidilt, liikudes oma brauseris saidile Amazon.com, hõljutades kursorit avalehe paremas ülanurgas valiku „Konto ja loendid” kohal ning klõpsates seejärel valikut „Teie peamine video”. Klõpsake Prime Video lehel ekraani paremas ülanurgas valikut „Settings”, klõpsake valikut „Watch History” ja seejärel nuppu „View Watch History”.

Sellel lehel kuvatakse kõigi videote täielik ajalugu, mida olete kunagi Amazonist vaadanud, ülal teie viimati vaadatud videod.

Loendis kuvatakse videod, mida olete oma Amazoni konto abil vaadanud mis tahes seadmes, olgu see siis nutiteleris, Rokus, iPhone'is, Android-telefonis või veebibrauseris.

Video vaatamisajaloost eemaldamiseks klõpsake siin video all oleval lingil „Eemalda see vaadatud videotest”. Amazon unustab teie video vaatamise, seega ei kasutata seda soovituste tegemiseks ja inimesed ei näe seda teie konto vaatamiste ajaloos.

Eemaldage sellelt lehelt soovitud videod. Sellel kontol rohkem vaadatud videote vaatamiseks kerige alla ja klõpsake lehe allosas oleval nupul „Järgmine“.

Videote hindamiseks võite klõpsata ka videost paremal asuvatel tärnidel. Kui soovite videot oma ajaloos hoida, kuid ei soovi, et see teie soovitusi mõjutaks, võite selle saavutamiseks valida ka valiku „Ärge kasutage soovituste jaoks”.

Kahjuks ei paku Amazon võimalust kogu teie vaadatud ajalugu ühe klõpsuga kustutada. kui soovite oma ajaloo täielikult kustutada, peate sellest loendist videod ükshaaval kustutama.

Vaadatud tooted saate kustutada ka oma Amazoni sirvimisajaloost.

SEOTUD:Kuidas üksusi oma Amazoni sirvimisajaloost kustutada

Pildikrediit: Syafiq Adnan / Shutterstock.com.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found