Mis on EA juurdepääs päritolule ja kas see on seda väärt?

EA Origin Access annab teile juurdepääsu enam kui 70 mängule, allahindlusele ja uutele EA mängudele enne nende väljaandmist kuu (või aasta) tellimustasu eest. Kuid kas see on tõesti seda väärt?

Mis on juurdepääs päritolule?

Origin on mängude pood, mida haldab Electronic Arts PC- ja Mac-arvutitele. See pakub peamiselt - kuid mitte ainult - EA mänge. Origin Access on Origini juurde lisatud tellimisteenus. Origini kasutamise eest ei pea Origini juurdepääsu eest maksma - saate Origini kaudu mänge osta ja mängida neid tavapäraselt ilma tellimistasuta.

Origin Access maksab kas 5 dollarit kuus või 30 dollarit aastas. 30 dollarit aastas, see on 2,50 dollarit kuus - kuigi lukustate oma makse ja te ei saa tagasimakset, kui otsustate, et ei soovi kogu aasta jooksul tellimusena püsida.

Kui maksate liitumistasu, saate EA "varahoidlas" mängida kõikjalt juurdepääsu üle 70 vanemale mängule. Samuti säästate 10% igalt Originil tehtud mängult või DLC-ostult ja see allahindlus kehtib isegi siis, kui mäng on juba müügil.

Lisaboonusena saate tavaliselt viis päeva enne nende väljaandmist juurdepääsu uutele EA mängudele ilma lisatasu maksmata. Nii et näiteks Origin Accessi tellijad said mängida 10-tunnise prooviversiooni Massiefekt: Andromeda viis päeva enne lõpliku versiooni ilmumist.

Mitu mängu on saadaval?

EA varahoidlas on saadaval rohkem kui 70 mängu, sealhulgas suured nimega mängud The Sims 4, FIFA 17, Mirror’s Edge Catalyst, Titanfall, Massiefekt 3, Taimed vs Zombies Garden Warfare, Lahinguvälja 4, Kriis 3, Tähesõdade lahingfront, Draakoni aeg: inkvisitsioon, SimCity 4, ja veel. Tegelikult täielik Surnud tsoon, Draakoni aegja Massiefekt seeriad on lisatud. Kerige alla ja leiate, et suur osa mängudest on vanemad EA-mängud, mis loodi MS-DOS-i jaoks, nagu näiteks Ultima seeria.

Enamikul mängudel on üks ühine joon: need lõi ja avaldas EA. Siinses raamatukogus on siiski mõned väiksemad indimängud, mida EA ei avaldanud.

Lisatud Vault-mängude täielikku loendit saate vaadata EA veebisaidilt.

Kuidas see töötab

Nende mängude mängimine toimib täpselt nagu mis tahes muu mängu mängimine teenuses Origin. Kui tellite teenuse, saate need oma arvutisse alla laadida ja tasuta mängida, nagu oleksite selle ostnud. Kui teie tellimus aegub, ei saa te neid enam esitada - isegi kui need on teie süsteemi installitud. Selle mängimiseks peate mängu uuesti tellima või selle ostma.

Kui ostate midagi teenusest Origin, saate automaatselt 10% allahindlust. Ja kui ilmub uus EA-mäng, saate seda sageli alla laadida ja mängida viis päeva enne kõiki teisi.

Kas see on seda väärt?

Kas see on seda väärt või mitte, on teie otsustada. See tellimus on 5 dollarit kuus - või 2,50 dollarit kuus, kui kohustute terve aasta -, see tellimus on sarnaste teenustega võrreldes odav. Võrdluseks võib öelda, et Microsofti Xbox Game Pass maksab tohutult 10 dollarit kuus, ei paku mingeid allahindlusi, pakub peamiselt vanemaid Xbox 360 mänge ega eelversioonile juurdepääsu. Veelgi hullem on see, et see konkureerib kasutatud Xboxi mängude turuga - samas kui kasutatud arvutimänge ei saa osta.

Kui kipute Originilt palju EA-mänge ostma, võite tellimusega liitumisel isegi raha kokku hoida. Kui maksate 60-dollarise mängu puhul 10% allahindlust, säästate 6 dollarit, mis on rohkem kui kuu tellimuse maksumus, kui maksate kuus või kaks kuud, kui maksate iga-aastaselt.

Tellimus pakub juurdepääsu ka paljudele mängudele. Erinevalt konsoolist, kus on tavaliselt võimalik nende mängude kasutatud koopia kätte saada, pole nende mängude odavaid kasutatud koopiaid võimalik osta. Peate kas nende müüki jõudmiseks ootama või ostate need täishinnaga. Näiteks kui soovite mängida Mirror’s Edge Catalystit praegu, võite selle kas osta 20 dollari eest ja mängida igavesti, maksta kuu eest mängimiseks 5 dollarit või maksta aasta eest 30 dollarit. Ja see liitumistasu annab teile juurdepääsu ka paljudele teistele mängudele. Pärast tellimuse aegumist kaotate aga mängudele juurdepääsu.

Heitke pilk raamatukogule ja kaaluge, milliseid mänge soovite mängida ja kui palju maksaks tellimuse maksmine versus nende otsene ostmine. Origin Access on hämmastav pakkumine, kui teil on palju aega mängude jaoks ja soovite raamatukogust läbi kiskuda, samas kui see on halvem pakkumine, kui teil on mängude jaoks vähe aega ja leiate, et saate aastas läbi teha vaid paar mängu.

Origin Access pakub aga teile nädala pikkust tasuta prooviperioodi, et saaksite seda proovida. Isegi kui teid ei huvita Origin Access, saate seda prooviversiooni kasutada ühe või kahe mängu tasuta mängimiseks või saada allahindlust mängule, mille soovite nagunii osta. Veenduge, et tühistaksite tellimuse pärast, kui te ei soovi selle eest edasi maksta, või nad hakkavad teid maksma.

Ise kasutasin mängimiseks Origin Access prooviversiooni Mirror’s Edge Catalyst tasuta - ainus saak oli see, et pidin mängu nädala pärast lõpetama - ja olin sellega rahul. Kui oleksin tahtnud mängida muid mänge, mida ma poleks veel hoidlas mänginud, oleksin võinud sellega pigem kinni jääda, kui tasuda iga mängu ostmiseks ettemaksu.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found