Kuidas installida Android VirtualBoxi

Kui teil on sügelus, proovige Androidi, kuid ei soovi selle ülesande jaoks tingimata kogu arvutit kasutada, on parim võimalus käivitada see virtuaalmasinas, kasutades VirtualBoxi. Selle seadistamine on tegelikult üsna lihtne ja pakub mõne minuti jooksul täielikku Androidi kasutuskogemust. Teeme seda asja.

SEOTUD:Kuidas Androidi arvutis käivitada

Alustamiseks vajate paari asja:

  • VirtualBox: Laadige alla ja installige VirtualBox, kui teil seda veel pole - see on saadaval Windowsi, MacOSi ja Linuxi jaoks.
  • Android x86 ISO: Peate haarama Android x86 ISO selle Androidi versiooni jaoks, mida soovite proovida. Kirjutamise ajal on Android 6.0 (Marshmallow) kõige stabiilsem versioon, mida ma siin kasutan.

Enne alustamist soovitan ka veenduda, et virtualiseerimise valikud on teie arvuti BIOS-is lubatud. Vastasel juhul tuleb teil hiljem palju vigu otsida, kui asjad ei toimi nii, nagu peaks. Teid on hoiatatud!

Kui need asjad on käes, olete valmis alustama.

Kuidas luua Androidile virtuaalset masinat

Jätkake ja käivitage VirtualBox, seejärel klõpsake uue virtuaalse masina loomiseks nuppu "Uus".

Pange virtuaalsele masinale nimi, mis iganes soovite (ma kasutan „Androidi“, sest sellel on lihtsalt mõtet?), Seejärel valige tüübiks „Linux“ ja „Linux 2.6 / 3.x / 4.x (32- bit) ”versioonina. Klõpsake nuppu Edasi.

Mälu jaoks annaksin sellele 2048 MB, eriti kui kasutate 32-bitist Androidi järku (see ei saa midagi enamat käsitseda). Kui kasutate 64-bitist järku, kasutage julgelt nii palju kui soovite. Kui olete summa määranud, klõpsake nuppu Edasi.

Klõpsake virtuaalse masina ehitamise alustamiseks nuppu "Loo". Kõvaketta tüübi korral jätke see VDI-ks.

Jätke kõvaketta suurus olekuks Dünaamiliselt eraldatud, mis võimaldab virtuaalsel kõvakettal vastavalt vajadusele kasvada.

Järgmisel etapil saate valida, kui palju salvestusruumi soovite virtuaalmasina juurde viia - kuigi selle suurust muudetakse dünaamiliselt, ei lubata sellel siin määratletud suurusest üle kasvada. Valige ükskõik milline suurus sobib teie süsteemile kõige paremini. Jätan selle 8 GB suuruseks.

Lõpuks klõpsake nuppu Loo.

Puhh! Täpselt nii on teie uus virtuaalne masin kasutusvalmis.

Kuidas installida Android virtuaalsesse masinasse

Kui seade on kõik seadistatud, tõstke see esile ja klõpsake ülaosas nuppu Start.

Kui masin käivitub, suunake see allalaaditud Android ISO-le. See peaks võimaldama teil selle valida kohe, kui selle käivitate, kuid kui ei, siis klõpsake valikutel Seadmed> Optilised seadmed> Valige kettapilt ja valige oma Android ISO. Seejärel kasutage virtuaalse masina taaskäivitamiseks masinat> Lähtesta.

MÄRKUS. Kui klõpsate aknal VirtualBox, hõivab see automaatselt hiire ja klaviatuuri. Hiire ja klaviatuuri vabastamiseks puudutage lihtsalt klaviatuuril paremat klahvi Ctrl.

Kui virtuaalmasin on ISO laadinud, kerige klaviatuuri abil alla valikuni „Install” ja vajutage sisestusklahvi. See käivitab Androidi installeri.

Valige jaotised „Loo / muuda”. Valige GPT ekraanil lihtsalt „Ei“.

Valige ketta utiliidi ekraanil „Uus”.

Looge esmane ketas ja laske sellel kasutada kogu varem valitud virtuaalset kõvakettaruumi. Sel juhul on see 8 GB. See peaks olema vaikimisi valitud.

Partitsiooni käivitatavaks muutmiseks vajutage suvandil "Bootable" Enter nuppu, seejärel valige "Write". Puudutage sisestusklahvi.

Peate sisestama "jah" ja puudutama järgmisel ekraanil sisestusklahvi, et kontrollida, kas soovite partitsioonitabeli kettale kirjutada.

Kui see on lõpetatud, tõstke esile suvand Lõpeta ja puudutage nuppu Sisesta

Valige just Android-i installimiseks loodud partitsioon ja puudutage sisestusklahvi.

Partitsiooni vormindamiseks valige „ext4”.

Tõstke esile Jah ja puudutage kinnitamiseks järgmisel ekraanil sisestusklahvi.

GRUB alglaaduri installimiseks valige „Jah”.

Valige / Jah, et muuta / system kaust uuesti kirjutatavaks.

Kui kõik on lõpule jõudnud, saate taaskäivitada Androidi või lähtestada. Tehke julgelt kumbagi asja siin, kuid ärge unustage kõigepealt ISO-faili lahti ühendada. Vastasel juhul käivitatakse see lihtsalt kohe installiprogrammi tagasi!

Androidi kasutamine VirtualBoxis

Siit alates on seadistamisprotsess üsna lõigatud ja kuiv - saate selle asja seadistada nagu iga teine ​​Android-seade, välja arvatud üks erand: te ei lülita WiFi-d sisse. Virtuaalmasin kasutab teie arvuti ühendust.

Nii et jah, lihtsalt logige sisse ja viige seadistamine lõpule. Olete mängimiseks valmis!

SEOTUD:Kuidas mängida Android-mänge (ja käivitada Android-rakendusi) Windowsis

See ei ole kiireim viis Android-rakenduste käitamiseks arvutis - BlueStacks on kiirem, kui soovite teha ainult Windowsi arvutis mõnda rakendust või kahte. Kuid Android-x86 pakub juurdepääsu virtuaalse masina täielikule Android-süsteemile. See on suurepärane võimalus tavalise Android-süsteemiga lähemalt tuttavaks saada või lihtsalt sellega katsetada, nagu katsetaksite mõnda muud opsüsteemi käitavat virtuaalmasinat.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found