Kuidas oma Android-seadet kuvada File Exploreris (kui seda pole & nbsp; t)

Android-telefoni abil saate lugusid kuulata, videoid vaadata ja fotosid teha, kuid selleks, et need failid seadmesse sisse või välja lülitada, peate mõnikord selle ühendama oma lauaarvutiga. Kui asjad töötavad õigesti, on see suurepärane, kuid see võib olla pettumusttekitav, kui teie seadet ei tuvastata.

Tavaliselt tunneb Windows oma Android-seadme ühendamisel selle MTP-seadmena (Media Transfer Protocol) ja ühendab selle vaikselt.

SEOTUD:Failide haldamine ja failisüsteemi kasutamine Androidis

Sealt saate sirvida seadme salvestusruumi ja hõlpsalt faile lisada või kustutada. Muidugi saate seda teha oma telefonist või tahvelarvutist, kuid traditsioonilise lauaarvuti kasutamine võib muuta potentsiaalselt pika ja tüütu operatsiooni lühikeseks, õndsaks. Lisaks peate saama faile üle kopeerida, mis tähendab, et teie arvuti peab teie seadet nägema ja käsitlema tavapärase manustatud salvestusruumina.

Siiski, kui olete kunagi proovinud oma seadet avada, näiteks installida uus ROM või juurida see, võib teil olla korraga arvutisse installitud Android Debug Bridge (ADB) draiver. See draiver on suurepärane selleks, et saaksite arvutit teie seadmesse käskude saatmiseks kasutada, kuid see võib segada teie hõlpsasti hõlpsat faili manipuleerimist.

Alustage tekstiga Object: taaskäivitage ja proovige mõnda muud USB-porti

Enne kui proovite midagi muud, tasub tutvuda tavaliste tõrkeotsingu näpunäidetega. Taaskäivitage oma Android-telefon ja andke sellele veel üks võimalus. Proovige ka mõnda teist USB-kaablit või mõnda muud USB-porti oma arvutis. Ühendage see USB-jaoturi asemel otse arvutisse. Kunagi ei või teada, kui teil on pätt-riistvara ja ükski tarkvara tõrkeotsing ei saa seda probleemi lahendada. Nii et proovige kõigepealt ilmset kraami.

Kas teie telefon on ühendatud salvestusruumina?

Kui teie Android-seade ei ilmu File Exploreris nii, nagu peaks, võib selle põhjuseks olla kuidas teie telefon ühendub arvutiga. Telefon võib vaikimisi ühendada laadimisrežiimis ainult siis, kui soovite, et see oleks ühendatud mäluseadmena.

Ühendage seade arvutiga, tõmmake teavitusvarju alla ja valige suvand „USB”. See võib öelda midagi sellist: „USB laadib seda seadet” või „USB failide edastamiseks”. Verbiage võib teie seadme Androidi ehitusest ja tootjast sõltuvalt veidi erineda, kuid olenemata sellest, kas see onmidagiumbes USB-st.

Selle valiku puudutamisel kuvatakse uus menüü koos käputäie võimalustega. Üldiselt on sellel valikud nagu „Selle seadme laadimine”, „Piltide teisaldamine” ja „Failide edastamine”. Jällegi võib sõnastus veidi erineda, kuid soovitud valik on "Failide edastamine".

 

Tihtipeale saab selle trikki lihtsalt selle valimisega.

Uuendage oma MTP-draiverit

Kui ülaltoodud näpunäide ei aita, on teil tõenäoliselt draiveriprobleeme.

Juhtpaneeli „Printerid ja seadmed” abil saate kinnitada, et teie arvuti tõepoolest „näeb” MTP-seadet, kuid ei tunne seda ära. Kui näete oma seadet jaotises „Täpsustamata”, vajab teie arvuti kasutaja sekkumist. See võib ilmneda ka üldnime all - meie testjuhul ilmub see täpsustamata MTP-seadmena, kuid on tõepoolest Nexus 6P.

Õnneks, kui olete pikaajaline Windowsi kasutaja, peaks probleemi lahendamine olema lihtne reis seadmehaldurisse.

Peame vahetama või värskendama draiverit, mida Windows praegu kasutab, alati, kui ühendate oma Android-seadme USB kaudu arvutiga. Selleks avage seadmehaldur, klõpsates menüüd Start ja otsides valikut „Device Manager”.

Otsige seadet, millel on tähis „ADB”. Järgmisel ekraanipildil näeme, et see on jaotises „ACER-seade”. Laiendage rühma, klõpsates vasakul oleval väikesel noolel, seejärel paremklõpsake seadmel ja valige kontekstimenüüst „Värskenda draiveritarkvara”.

Kui te ei näe nimes midagi, millel oleks kiri „ADB”, peate võib-olla otsima mujalt. Leidsin Nexus 6P jaotisest „Kaasaskantavad seadmed” ja sellel oli kollane hüüumärk, mis märgib draiveriga seotud probleemi. Sõltumata seadme asukohast peaksid nõutavad toimingud olema umbes samad.

Aknas „Uuenda draiveritarkvara” küsitakse, kas otsite või sirvite draiveritarkvara. Soovite valida sirvimisvaliku, mis viib teid järgmise sammu juurde.

Järgmisele ekraanile liikumiseks valige järgmisel ekraanil „Las ma valin oma arvuti seadmega draiverite loendist”.

See esitab pika loetelu potentsiaalsetest riistvaratüüpidest - valige „Android-seade” või „Android-telefon”.

Lõpuks soovite viimasel ekraanil valida „MTP USB Device” ja seejärel „Next”.

Seejärel installitakse seadme draiver vana peale ja teie Android-seade tuvastatakse multimeediaseadmena, nagu nüüd failihalduris näha.

Nüüd, kui avate File Exploreri, peaksite nägema oma Android-seadet ja saama seda avada, failisüsteemi sirvida ning sisu lisada või eemaldada vastavalt soovile.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found