Kuidas pääseda Androidi arendaja valikutele ja lubada USB-silumine

Veel Android 4.2-s peitis Google arendajavalikud. Kuna enamik tavalistest kasutajatest ei pea funktsioonile juurde pääsema, tekitab see vähem silma segaduses. Kui peate lubama arendaja seaded, näiteks USB silumine, pääsete menüüsse Arendaja valikud kiirmenüü kaudu menüüs Seaded jaotisse Teave telefoni kohta.

Kuidas pääseda menüüsse Arendaja valikud

Arendaja suvandite lubamiseks avage ekraan Seaded, kerige allapoole ja puudutage valikut Teave telefoni või Teave tahvelarvuti kohta.

Kerige ekraani Teave allossa ja leidke järgu number.

Arendaja suvandite lubamiseks puudutage seitset korda väljad Järgu number. Puudutage paar korda ja näete röstimärguannet koos loenduriga, kus on kiri „Nüüd olete X arendajaks olemisest. ”

Kui olete lõpetanud, näete teadet „Nüüd olete arendaja!”. Palju õnne. Ärge laske sellel uuel jõul pähe minna.

Puudutage nuppu Tagasi ja näete seadete jaotise „Telefoni kohta” kohal arendajavalikute menüüd. See menüü on nüüd teie seadmes lubatud - enne tehase lähtestamist ei pea te seda protsessi uuesti kordama.

Kuidas lubada USB-silumist

USB-silumise lubamiseks peate minema arendaja suvandite menüüsse, kerige alla jaotiseni Silumine ja lülitage liugur „USB silumine”.

 

Kunagi arvati, et USB silumine on turvarisk, kui see kogu aeg sisse lülitada. Google on teinud mõned asjad, mis muudavad selle nüüd vähem probleemiks, sest telefonis tuleb rahuldada silumisnõuded - kui ühendate seadme võõrasse arvutisse, palub see teil lubada USB-silumine (nagu ekraanipildil näha) allpool).

Kui soovite ikkagi keelata USB-silumise ja muud arendajavalikud, kui te neid ei vaja, libistage ekraani ülaosas olevat lülitit. Lihtne.

Arendaja valikud on arendajatele toiteseaded, kuid see ei tähenda, et arendajavälised kasutajad ei saaks neist samuti kasu olla. USB silumine on vajalik selliste asjade jaoks nagu adb, mida omakorda kasutatakse seadmete juurdumiseks. Kui teie seade on juurdunud, on võimalused lõputud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found