Kuidas hüpikaknaid Chrome'is lubada või blokeerida

Google Chrome teeb suurepärast tööd hüpikakende kastist blokeerimisel, kuid mõnikord takistab see neid isegi siis, kui ootate seda usaldusväärselt saidilt. Siit saate teada, kuidas Chrome'is hüpikaknaid juhtida ja lubada või blokeerida.

Vaikimisi keelab Google Chrome brauseris hüpikud automaatselt; midagi hõlpsasti tähelepanuta, sest nii tuleks Internetti esitada. Kõik hüpikaknad pole pahatahtlikud ega invasiivsed. Mõni veebisait kasutab neid õigustatud põhjustel.

Konkreetselt saidilt hüpikute lubamine

Kui Chrome blokeerib veebisaidilt hüpiku, kuvab see omnikastikese nurgas punase X-iga ikooni.

Kui kahtlustate, et see on viga, ja soovite näha selle veebisaidi hüpikaknaid, klõpsake saidipõhiste suvandite kuvamiseks ikooni, valige käsk „Luba hüpikud ja ümbersuunamised alati” ja seejärel klõpsake nuppu „Valmis”.

Kui olete klõpsanud nupul „Valmis“, värskendage lehte, et oma valik salvestada ja näha sellel veebisaidil kavandatud hüpikuid.

Teise võimalusena, kui soovite lihtsalt hüpikat korraga näha, klõpsake selles aknas sinist linki ja teid suunatakse algselt blokeeritud hüpikakna juurde.

SEOTUD:Kuidas panna Chrome krediitkaardiandmete salvestamise pakkumine lõpetama

Kuidas blokeerida hüpikaknad konkreetselt saidilt

Chrome teeb enamiku hüpikakende blokeerimisel suurepärase töö, kuid mõnikord kisub hüpikakna läbi - või klõpsate kogemata nupu „Blokeeri” asemel „Luba” - ja jõuab ekraanile. Veebisaidi hüpikakende näitamise selgesõnaliseks blokeerimiseks võite selle lisada Chrome'i blokeerimisloendisse.

Klõpsake menüüikoonil ja seejärel valikul „Seaded”. Teise võimalusena võite tippida kroom: // seaded / omnikastikesse, et sinna otse minna.

Kerige vahekaardil Seaded allapoole ja klõpsake nuppu „Täpsem”.

Kerige natuke edasi jaotiseni Privaatsus ja turvalisus ning näete valikut „Sisu seaded”. Klõpsake seda.

Klõpsake seadete loendis valikut „Hüpikud ja ümbersuunamised”.

Veebisaidi jaoks, mille olete kogemata loendisse Luba lisanud, saate selle õigused kohe tühistada, et Chrome hakkaks uuesti hüpikaknaid blokeerima. Vastasel juhul peate probleemse URL-i blokeerimisloendisse käsitsi lisama. Tutvustame allpool mõlemat juhtumit.

Leidke pealkirja Luba alt probleemne veebisait, klõpsake nuppu Rohkem (kolm punkti) ja seejärel klõpsake nuppu „Blokeeri”.

Sellega viiakse URL loendist Luba loendisse Blokeeritud.

Kui saiti pole kumbagi pealkirja all loetletud, klõpsake pealkirja „Blokeeri” paremal asuval nupul „Lisa”.

Sisestage avanenud viip blokeeritava veebisaidi URL ja klõpsake nuppu „Lisa”.

Märge:Kui soovite veebiaadressi pakkumisel blokeerida kõik hüpikaknad kogu saidil, kasutage [*.] eesliide kõigi veebisaidi alamdomeenide püüdmiseks.

Veebiaadress ja kõik selle alamdomeenid on nüüd loendis „Blokeeri” ja Chrome peaks käsitlema kõiki selle saidi tulevasi hüpiktaotlusi.

Kuidas lubada kõiki hüpikaknaid

Ülemaailmselt pole hüpikakende lubamine soovitatav, kuna need võivad olla pealetükkivad ja tüütud, kuid kui peate mingil põhjusel lubama igal saidil hüpikaknaid kuvada, saate Chrome'i hüpikakende blokeerijast mööda hiilida. Kui peate lubama konkreetsel veebisaidil neid näidata, peaksite selle kõigepealt lisama ülaltoodud meetodis mainitud loendisse „Luba”.

Avage Chrome ja minge tagasi jaotisse Seaded> Sisu seaded> Hüpikud ja ümbersuunamised või tippige chrome: // seaded / sisu / hüpikud omnikastikesse ja vajuta Enter.

Lülitage ülaosas lüliti hüpikakende kas Blokeeri (välja) või Luba (sisse) sisse.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found