Kuidas kasutada oma iPhone'i veebikaamerana

Veebikaamerad võivad praegu olla kallid ja neid on raske leida. Lisaks on nende videokvaliteet tõenäoliselt halvem kui teie iPhone'i kaamera. Niisiis, miks mitte kasutada oma iPhone'i videokoosolekute jaoks veebikaamerana? Siit saate teada, kuidas seda teha.

Esiteks kaaluge selle asemel iPhone'i rakenduste kasutamist

IPhone'i veebikaamerana kasutamine nõuab, et installiksite oma iPhone'i rakenduse (mis peab selle toimimiseks töötama) ja Windowsi arvutisse või Maci kaasrakenduse. Seadistamine on üsna lihtne, kuid on olemas veelgi lihtsam alternatiiv: kohalikud rakendused.

Kui soovite, et veebikaamera helistaks Skype'is, vestleks Zoomi või Slacki kolleegidega või jõuaks WhatsAppi kaudu lihtsalt sõpradele järele, kaaluge selle asemel lihtsalt vastava iPhone'i rakenduse allalaadimist. Need rakendused on spetsiaalselt loodud mobiilse kasutuskogemuse jaoks, nii et need toimivad suurepäraselt väikesel ekraanil.

Kui soovite oma iPhone'i sellisel viisil käed-vabad kasutamist, investeerige odavasse statiivi. Olemasolevate olemasolevate fototehnika kohandamiseks võite osta nutitelefonide statiivialuseid. Või võite minna GorillaPodi abil, mille saate kinnitada praktiliselt igale pinnale, täiesti välja.

Selle marsruudi läbimise peamine puudus on see, et usaldate oma iPhone'i mikrofoni ja kõlarit. Traadita kõrvaklapid, nagu ka AirPodid, on parim viis selle lahendamiseks. Helikvaliteet on läbitav ja teid on näole nii lähedal asuva mikrofoni abil palju lihtsam mõista.

Muidugi peate mõnikord arvuti taga istuma. Selleks ei asenda miski spetsiaalset veebikaamerat. Õnneks saate selle luua ka oma iPhone'iga.

Kuidas kasutada oma iPhone'i veebikaamerana

IPhone'i veebikaamerana kasutamiseks peate installima telefoni rakenduse ja arvutisse mõne tarkvara. Kahjuks ei toeta teie iPhone seda funktsiooni karbist välja, nii et selle toimimiseks on vaja kolmanda osapoole tarkvara.

Pärast mitmete rakenduste proovimist ja rohkete arvustuste lugemist on kaks soovitatut: EpocCam (Windows ja Mac) ja iVCam (ainult Windows). Need on mõlemad kõrgekvaliteedilised tooted, millel on rikkalikud tasuta valikud, nii et võite enne ostmist proovida. Windowsi versioonid toetavad Windows 10, Windows 8 ja Windows 7.

EpocCam Macile ja PC-le on saadaval kolm iPhone'i rakendust. Tasuta versioonil on piirangud, kõrglahutusega versioon on 7,99 dollarit ja 19,99 dollari versioon on mõeldud professionaalidele, kes soovivad kasutada mitut kaamerat. Tasuta versioon on piiratud eraldusvõimega 640 x 480 ja sisaldab kaamerapildi kohal vesimärki.

iVCam töötab praktiliselt identsel viisil, kuid see on saadaval ainult Windowsi jaoks. IPhone'i rakenduse ja kaaslasetarkvara saab alla laadida tasuta. IVCami tasuta versioon toetab HD-eraldusvõime, kuid sisaldab ka vesimärki videovoo kohal, mille eemaldamise eest võite maksta. Võite osta iVCami hinnaga 9,99 dollarit arendaja veebisaidilt või 9,99 dollari suuruse rakendusesisese ostu kaudu.

Mõlemad võimaldavad teil kasutada traadita või USB-ühendust. Stseeni paremaks valgustamiseks saate valida esi- või tahapoole suunatud kaamerad, kasutada erinevaid objektiive ja isegi lubada seadme välku. Kui otsustate, et kumbki rakendus meeldib teile, ja soovite täisversiooni avada, on need mõlemad veebikaameraga võrreldes suurepärased (alla 10 dollari).

Samuti on olemas rakendus nimega iCam (4,99 dollarit). Kahjuks ei saa te seda enne ostmist proovida. Samuti tugineb see traadita ühenduse loomisel UPnP-le, mis ei pruugi kõigi ruuteritega kenasti mängida. Teine lahendus on videotootjatele mõeldud tasuta rakendus NDI | HX Camera. See on siiski veidi keerulisem, kui enamik inimesi sooviks.

Ükskõik millise rakenduse valite, peate selle veebikaamerana kasutades jätma oma iPhone'i ekraanil avatuks ja töötama. Pärast rakenduse installimist ja iPhone'i seadistamist peate minema videokonverentsirakenduse seadetesse. Valige siin veebikaamera sisendseadmena virtuaalne veebikaamera.

Nõuandeid iPhone'i kasutamiseks veebikaamerana

Juhtmega ühendusel läheb alati paremini kui traadita. Kui soovite kõige usaldusväärsemat veebikaamera lahendust, kraavi juhtmevabalt ja valige USB-ühendus. Mõlemad meie valitud rakendused toetavad kindlat USB-ühendust. Kui te ei käi vesteldes majas ringi, pole WiFi-l siin suurt mõtet.

Kui soovite oma iPhone'i veebikaamerana kasutada, vajate ka viisi, kuidas seda paigal hoida. Parim lahendus on nutitelefoni statiiv või statiivi kinnitus, kui teil on statiiv juba olemas.

GorillaPodid sobivad selleks suurepäraselt, kuna saate neid paigaldada praktiliselt kõikjale. Joby GripTight ONE on nutitelefonidele mõeldud kindel väike statiivikinnitus, mis kinnitub ja eemaldub peaaegu koheselt. GripTight PRO 2 (näidatud allpool) komplektis on sobiva suurusega GorillaPod. Kui teil on näpist, võite sideava klambrite abil ka oma nutitelefoni statiivi teha.

Mõlemad rakendused võimaldavad teil kasutada tahapoole suunatud kaamerat, mida peate kindlasti tegema. Lisaks sellele saate vajadusel välklampi kasutada, kuid iPhone'i tahapoole suunatud kaamerad on autoportreede omast tunduvalt paremad. Kui teie iPhone'is on mitu objektiivi, saate valida ka nende vahel. Meeldivama fookuskauguse saamiseks soovitame siiski jääda tavalise laia (mitte ülisuure või teleobjektiiviga) objektiivi juurde.

Heli jäädvustamiseks võite kasutada nii EpocCami kui ka iVCami, kuid ilmselt ei peaks. Kõrvaklapid on korras, kuid korralik laua mikrofon kõlab kümme korda paremini. Samuti võiksite enne kõne alustamist oma laualampi reguleerida, et veenduda, et te ei näe välja nagu zombie.

IPhone'i veebikaamerana kasutamine tühjendab selle akut. Kui te ei kasuta USB-ühendust (mis laadib teie telefoni vestluse ajal), ühendage see kindlasti pistikupessa. Kui teie iPhone'i aku sureb kõne ajal, sureb ka teie video.

SEOTUD:Parimad mini- ja lauastatiivid

Pidevas muutumises maailmas, kus me oleme, võib näost näkku suhtlemine kolleegide, klientide, sõprade ja perega olla tohutult oluline. Töö eesmärgil ärge unustage tutvuda parimate tasuta videokonverentsirakendustega.

Kui vestlete sagedamini sõprade ja perega, vaadake meie lemmikvideovestlusrakendusi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found