Kuidas heli salvestada

Ebakõla on suurepärane platvorm mängijatele ja teistele kogukondadele, et tulla kokku ja vestelda, pakkudes tasuta teksti- ja häälsuhtlust. Ebakõla ei paku nende vestluste salvestamise võimalust, kuid see on võimalik kolmandate osapoolte lahenduste abil. Nii toimige järgmiselt.

Enne alustamist peaksite teadma, et paljudes kohtades üle maailma on ebaseaduslik teiste inimeste salvestamine ilma nende loata. Enne mõne siin loetletud meetodi kasutamist veenduge, et teil oleks kõigi vestluses osalenud osapoolte luba.

Samuti peate veenduma, et olete Discordis oma mikrofoni seaded õigesti konfigureerinud, et saaksite teistega vestelda. Kui te seda ei tee, ei saa te oma Discordi serveris rääkida (või saate ennast teiste kasutajatega vesteldes salvestada).

SEOTUD:Kuidas konfigureerida mikrofoni ja peakomplekti ebakõlas

Craigi vestlusboti kasutamine heli salvestamiseks

Kui vastutate oma Discordi serveri eest, saate Discordi heli hõlpsaks salvestamiseks kasutada Craigi vestlusroboti. See robot asub teie serveris ja on valmis kutsuma häälvestlusruumidesse, et vestlusi mõne tekstikäsu abil salvestada.

Samuti pole muret amoraalsete salvestuste pärast - Craig ei salvesta ilma nähtava siltita, mis näitab, kui see salvestab. See mitte ainult ei salvesta teie vestlust teistega, vaid salvestab iga kasutaja eraldi heliradadena, mis muudab vajadusel konkreetsete kõlarite redigeerimise või lõikamise palju lihtsamaks.

Craigi kasutamiseks peate kõigepealt robot oma serverisse kutsuma. Minge Craigi veebisaidile ja klõpsake alustamiseks linki "Kutsu Craig oma ebakõlaserverisse".

See viib teid Discordi serveri autoriseerimise lehele. Enne kui hakkate seda kasutama, peate andma Craigile loa oma serveriga liitumiseks.

Selleks valige loendist „Add Bot To” oma server ja seejärel klõpsake robotil liitumiseks „Authorize”.

Kui protsess on edukas, peaksite oma serveris nägema „Craigi” liitumisteadet. Siinkohal pole täiendavat konfigureerimist vaja - saate hakata Craigit kohe kasutama, et alustada oma helikanalite salvestamist.

Selleks sisestage helikanal ja tippige : craig :, liitu alustada.

Craig siseneb kanalile ja alustab kohe salvestamist - roboti kasutajanimi peaks seda kajastama. Kinnituse saamiseks kuulete robotilt ka helisignaali, mis ütleb „praegu salvestan”.

Craigi salvestuse peatamiseks tippige : craig :, jäta. See sunnib Craigi praegusest kanalist lahkuma ja lõpetab salvestamise, ehkki teistes kanalites salvestamine jätkub.

Kui soovite Craigi peatada kõigil kanalite salvestustel, tippige : craig :, peatu sundida Craigi kõik salvestused lõpetama.

Kui salvestate ainult ühele kanalile, saate seda kasutada Craigi salvestuse lõpetamiseks käsu lahkumiseks alternatiivina.

Salvestamise alustamisel saate Craigi botilt endalt privaatsõnumi, mis annab teile lingid vestluste allalaadimiseks või kustutamiseks.

Craig salvestab korraga kuni kuus tundi. Kui soovite salvestise olekut kontrollida, saate heli koopia alla laadida kuni faili allalaadimiseni.

Craigi käskude täielik loetelu on saadaval Craigi veebisaidil, millele saate kiiresti sisestades sisestada: craig :, abi Discordi kanalil. See avab kiire lingi veebisaidile, kust saate rohkem teada, kuidas bot töötab.

OBS-i kasutamine heli salvestamiseks

Kui te pole Discordi serveri omanik ega moderaator, saate Discordi heli oma arvutisse salvestada, kasutades Open Broadcaster Software (OBS). Twitchi ja YouTube'i voogedastajad kasutavad OBS-i sageli mängude ja muu sisu voogesitamiseks ning see on Windowsis, Linuxis ja Macis vabalt saadaval.

SEOTUD:Kuidas voogesitada arvutimängu Twitchis OBS-iga

OBS teeb seda, hõivates mitmesuguseid heli- ja visuaalkanaleid, sealhulgas töölaua heli ja ekraani, samuti mikrofoni. Sama funktsiooni abil saate heli salvestada Discordi kanalilt (koos mikrofoni sisendiga), mis võimaldab teil vestluse salvestada.

Discordi heli salvestamiseks OBS-is vajutage plussikooni (+) OBS-i akna piirkonnas "Allikad". Valige menüüst „Audio Output Capture”, et valida salvestamiseks töölaual olev heliväljund.

Pange aknas „Allika loomine / valimine“ oma töölauale heliallikale nimi ja vajutage kinnitamiseks nuppu „OK“.

Menüüst „Atribuudid” peate valima väljundseadme (näiteks kõlarid või kõrvaklapid). Valige rippmenüüst „Seade” sobiv seade ja seejärel klõpsake kinnitamiseks nuppu „OK”.

Kui teil on ainult üks väljundseade, peaks siin vaikimisi kasutatav valik Vaikimisi olema.

Oma heli esitamise abil saate oma arvutis kontrollida, kas teie heli on õigesti hõivatud.

OBS-i jaotises „Audio Mixer” peaksid heli liugurid jaotise „Audio Output Capture” jaoks liikuma, et näidata, kas heli on üles võetud ja valmis salvestamiseks.

Salvestusmahu vähendamiseks võite kasutada all olevat sinist liugurit, kui peaksite seda tegema.

Vaikimisi peaks “Mic / Aux” olema jaotises “Audio Mixer”. See tagab, et teie enda kõne salvestatakse koos kõigi teiste vestluses osalejatega.

Kui suvandit pole saadaval, klõpsake mikrofoni sisendi salvestusele lisamiseks ala „Allikad” plussikooni (+) ja valige seejärel „Helisisendi jäädvustamine”. Kui soovite mikrofoni salvestamise peatada, valige liuguri „Mic / Aux” või „Audio Input Capture” kõrval kõlariikoon.

Salvestamise alustamiseks klõpsake OBS-i akna paremas alanurgas jaotise „Juhtnupud” all nuppu „Alusta salvestamist”.

Vaikimisi salvestab OBS heli tühja videofailina MKV-failivormingus (välja arvatud juhul, kui salvestate oma töölauda täiendava jäädvustamisvoona). Iga salvestus salvestatakse failinimega, mis näitab salvestamise kellaaega ja kuupäeva.

Salvestatud failide vaatamiseks valige OBS-i menüüst File> Show Recordings.

Kui soovite salvestada muus failivormingus, klõpsake nuppu Seaded> Väljund ja valige rippmenüüst „Salvestusvorming” alternatiiv MKV-le.

Kuigi OBS salvestab videofailidena, saate VLC abil videod teisendada MP3-ks, eemaldades üleliigse videosisu ja andes teile ainult helifaili, mille saate eksportida ja mujal kasutada.

SEOTUD:Kuidas teisendada videofaile MP3-ks VLC abil


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found