Kuidas teisendada WMA-fail MP3-ks

Windows Media Audio (WMA) failid kasutavad Microsofti välja töötatud varalist vormingut, mida kasutavad Windowsi sisseehitatud meediumipleierid, näiteks Windows Media Player. Paljud teised, paremad, mängijad ei toeta WMA-faile, kuid neid on piisavalt lihtne teisendada teiseks.

WMA-vormingu varalise olemuse tõttu pole palju põhjust neid teisendada laialdasemalt kasutatavaks vorminguks, näiteks MP3-ks. Isegi kui kasutate Windows Media Playerit, saab see siiski MP3-faile esitada. Ja failide olemasolu MP3-vormingus tähendab, et teil on nende esitamiseks palju rohkem võimalusi, sealhulgas erinevad rakendused ja platvormid.

Teisendage WMA-failid VLC-mängijaga MP3-ks

VLC on tasuta ja avatud lähtekoodiga meediumipleier, mis avab peaaegu kõik failivormingud ja millel on võimalus helifailide teisendamiseks. See on üks meie lemmikutest siin How-to Geeki lehel, sest see pole mitte ainult tasuta, vaid ka platvormidevaheline (Windows, macOS, Linux, Android ja iOS) ning väga võimekas.

Pärast VLC installimist avage see, klõpsake menüüd „Media” ja seejärel käsku „Convert / Save”.

Teisendatavate failide laadimise alustamiseks klõpsake nuppu „Lisa”.

Leidke ja valige fail või failid, mille soovite avada, ja seejärel klõpsake nuppu „Ava“.

Järgmise akna avamiseks klõpsake nuppu „Teisenda / salvesta“.

Valige rippmenüüst „Profiil“ „MP3“ ja klõpsake seejärel nuppu „Sirvi“, et valida kaust, kuhu soovite teisendatud failid salvestada.

Kui olete faili salvestamiseks kausta valinud, kasutage rippmenüüd „Salvesta tüübiks“, et valida MP3-valik, ja klõpsake siis nuppu „Salvesta“.

Kui soovite teisendamise ajal toimuvat kodeeringut veidi paremini kontrollida, klõpsake mutrivõtme nuppu.

See avab teise menüü, kus on paar täpsemat valikut, mida saate nokitseda. Näiteks vahekaart „Helikodek” võimaldab teil muuta näiteks bitikiirust, kanaleid ja valimiskiirust.

Lõpuks klõpsake teisendusprotsessi alustamiseks nuppu „Start”.

Sõltuvalt valitud bitikiirusest ja failide suurusest võib teisendamine lõpule viia. Kui see on valmis, leiate oma uued MP3-failid valitud väljundkaustast.

Veebilahenduste kasutamine failide teisendamiseks

Seal on arvukalt veebisaite, mis võimaldavad teil faile tasuta teisendada, kuid meie lemmik on Zamzar. Saate korraga teisendada kuni 10 faili ja nad ei hoia ühtegi teie faili oma serverites kauem kui 24 tundi.

Pärast Zamzari veebisaidi käivitamist klõpsake nuppu „Vali failid” ja navigeerige failideni, mida soovite teisendada. Saidile üleslaadimiseks võite failid ka oma brauseriaknasse lohistada.

Järgmisena valige rippmenüüst väljundfaili tüübiks “MP3”.

Lõpuks sisestage kehtiv e-posti aadress ja klõpsake nuppu „Teisenda“.

Pärast teisendamise lõppu (mis ei võta liiga kaua aega, kui te ei teisenda paljusid suuri faile), saate meili, kus teie failid on allalaadimiseks valmis.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found