Kuidas kasutada faile LogMeIn Hamachi oma failidele juurde pääsemiseks ükskõik kus

Ükskõik, kas olete tööl ja unustasite mõne faili oma koduarvutisse, soovite mängida rongis mõnda muusikat või soovite lihtsalt faile oma arvutite vahel teisaldada, on failidele juurdepääs kõikjalt elupäästja.

Mida me kavatseme teha, on Hamachi allalaadimine ja installimine, võrgu nime ja parooli seadistamine ning seejärel teisest arvutist võrguga liitumine. Kas arvate ikkagi, et see on raske? Siin on üksikasjalik juhend, kuid kõigepealt tutvume Hamachiga.

Hamachi on VPN-i klient. See loob virtuaalse eravõrgu avaliku võrgu kaudu nagu Internet. Kui see klient töötab, rakendab ta virtuaalse võrguadapteri ja teile antakse täiendav IP-aadress, mis tuvastab teid igas liituvas virtuaalses võrgus. Seejärel loote nime järgi virtuaalse võrgu, määrates sellele parooli. Nüüd saavad kõik Hamachi klienti kasutajad teie võrguga liituda, ühendades selle nime järgi ja sisestades parooli.

Märkus. LogMeIn Hamachi ei ole kaugjuhtimisrakendus, nii et te ei saa arvutite üle kontrolli, vaid pääsete juurde võrgu jagatud failidele.

Alustame LogMeIn Hamachi allalaadimisega artikli lõpus olevalt lingilt. Hangi see installitud ja seejärel käivitage. Kui olete selle käivitanud, ütleb see teile, et klõpsake nuppu Toide sisse, nii et vajutage seda.

Kui hüpikaken kuvab selle arvuti nime, klõpsake nuppu Loo.

Nüüd on Hamachi töökorras, kuid me vajame kõigi arvutite ühendamiseks võrku. Selle loomiseks klõpsake nuppu Loo uus võrk.

Kui see aken ilmub, sisestage võrgu ID ja parool

Pärast võrgu ID (nimi) ja parooli sisestamist klõpsake nuppu Loo ja võrk luuakse kohe. Võrk on loodud, kuid võrgus on ainult üks arvuti. Teiste samasse võrku kuuluvate arvutite saamiseks peate installima neile Hamachi ja seadistama selle täpselt samamoodi nagu esimeses arvutis, kuid uue võrgu loomise asemel klõpsake nuppu Liitu olemasoleva võrguga ja sisestage võrgu ID ja parool .

Palju õnne! Teil on oma võrk ja teil on juurdepääs kõigile sellega ühendatud arvutitele. Lihtsalt paremklõpsake arvutit, millele soovite juurde pääseda, ja valige Sirvi. Näete jagatud faile samamoodi nagu kohtvõrgus olevate arvutitega. Proovime seda, paremklõpsake ja valige Sirvi

Need on failid, kaustad ja printerid, mida sihtarvutis jagatakse.

LogMeIn Hamachil on kaks suurepärast omadust. Esiteks on kogu ühendus krüpteeritud, nii et olete turvaline. Teiseks, see on läbipaistev, see tähendab, et kogu tehniline kraam tehakse kulisside taga, nii et IP-aadressi, lüüsi aadressi ega DNS-i pole vaja seada. Vinge!

________________________________________________________________________

Laadige alla LogMeIn Hamachi


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found