Viimane Windows 7 ISO, mida te kunagi vajate: kuidas hõlbustada mugavuste koondpaketti

Microsoft on lõpuks välja andnud Windows 7 jaoks mõeldud „mugavuste kokkuvõtte“, mis ühendab viimaste aastate värskendused ühte paketti (nagu hoolduspakett). Microsoft ei paku nende värskendustega integreeritud ISO-pilte, kuid saate mõne lihtsa sammuga ise oma pildid luua.

Nii ei pea te iga kord, kui installite tulevikus Windows 7 värske koopia, ootama, kuni see mitu aastat värskendusi alla laadib (ja mitu korda taaskäivitab). Sellel on kõik vajalik 2016. aasta maini.

Mida vajate

SEOTUD:Kuidas värskendada Windows 7 kõiki korraga Microsofti mugavuskomplektiga

Selle protsessi jaoks on vaja Windows 7 ketast või ISO-faili koos integreeritud hoolduspaketiga Service Pack 1. Neid on praegusel hetkel väga lihtne hankida. Windows 7 ISO-pilte saate Microsofti kaudu seaduslikult alla laadida, kasutades ühte neist meetoditest ja nendel kettapiltidel on juba hoolduspakett Service Pack 1 integreeritud. Lihtne!

Enne jätkamist peate ka alla laadima hoolduspaketi värskendus- ja mugavuskomplekti paketid. Teil on vaja pakette, mis vastavad teie kasutatava ISO versioonile. Näiteks kui kavatsete luua 64-bitise installiprogrammi, vajate 64-bitiseid värskenduspakette.

Lõpuks peate Windows 7 jaoks alla laadima ja installima Windowsi AIK-i (isegi kui teete neid samme operatsioonisüsteemis Windows 8 või 10). Microsoft teeb selle allalaadimiseks kättesaadavaks ISO-failina, nii et peate tarkvara installimiseks installima ISO või kirjutama ISO DVD-le ja seejärel installima selle tarkvara.

Esimene samm: tõmmake failid plaadilt või ISO-st välja

Kõigepealt peate ISO-pildi sisu välja pakkima või failid kettalt kopeerima. Kui teil on ISO-fail, saate selle sisu avamiseks avada mõne muu programmiga nagu 7-Zip (või installida Windows 8 ja 10). Kui teil on ketas, saate valida kõik plaadil olevad failid, need kopeerida ja kleepida oma arvuti kausta.

Alloleval ekraanipildil oleme kõik failid Windows 7 SP1 kettalt kopeerinud uude kaustaC: \ Win7SP1ISO meie arvutis. Kasutame seda kausta allpool toodud näidetes. Lõime kausta nimega C: \ uuendab kuhu me panime värskenduse Hooldusvirn ja paketi Mugavuste koondpakett.

Teine samm: kasutage värskenduste integreerimiseks käsku Loobu

Järgmisena käivitage administraatorina käsuviiba aken. Avage menüü Start, tippige selle otsimiseks käsuviip, paremklõpsake kuvataval otseteel „Käsuviip” ja valige käsk Käivita administraatorina.

Käivitage järgmine käsk, kasutades kausta teed, kuhu failid paigutasite (meie puhul C: \ Win7SP1ISO ):

Dism / Get-WIMInfo /WimFile:C:\Win7SP1ISO\sources\install.wim

See ütleb teile pildil oleva Windows 7 väljaande nime, mida vajate hiljem. Alloleval ekraanipildil näete, et me seda kasutame Windows 7 ETTEVÕTLUS installige meedium. Võimalik, et kasutate selle asemel Windows 7 Home, Professional või Ultimate väljaannet. (Kui teie ketas sisaldab rohkem kui ühte väljaannet, märkige lihtsalt välja see, millele soovite ISO-d luua.)

Nüüd peate pildi võrguühenduseta ühendama. Kõigepealt looge kataloog, et see lahti pakkida:

mkdir C: \ Win7SP1ISO \ offline

Nüüd pakkige failid lahti, et käsk DISM saaks nendega töötada:

Dism / Mount-WIM /WimFile:C:\Win7SP1ISO\sources\install.wim / nimi: "Windows 7 ENTERPRISE" / MountDir: C: \ Win7SP1ISO \ offline

Jällegi asendage C: \ Win7SP1ISO kaustaga, kuhu failid eraldasite, ja Windows 7 ETTEVÕTLUS Windowsi väljaandega, mille saite eelmisest käsust.

Nüüd peate Windows 7 installifailidesse lisama allalaaditud teeninduspaketi värskenduse - KB3020369 värskenduse.

64-bitise paketi integreerimiseks toimige järgmiselt.

Dism / Image: C: \ Win7SP1ISO \ offline / Add-Package /PackagePath:C:\updates\Windows6.1-KB3020369-x64.msu

32-bitise paketi integreerimiseks toimige järgmiselt.

Dism / Image: C: \ Win7SP1ISO \ offline / Add-Package /PackagePath:C:\updates\Windows6.1-KB3020369-x86.msu

Peate kasutama ainult ühte ülaltoodud käskudest - see sõltub sellest, kas loote 64- või 32-bitist installikandjat. Asendage paketi tee kaustaga, kuhu olete teeninduspaketi värskenduse salvestanud (meie puhul C: \ uuendab ).

Järgmisena lisage allalaaditud mugavuskomplekti värskenduspakett - see on KB3125574. See osa võib aega võtta.

64-bitise paketi integreerimiseks toimige järgmiselt.

Dism / Image: C: \ Win7SP1ISO \ offline / Add-Package /PackagePath:C:\updates\windows6.1-kb3125574-v4-x64_2dafb1d203c8964239af3048b5dd4b1264cd93b9.msu

32-bitise paketi integreerimiseks

Loobu / pilt: C: \ Win7SP1ISO \ offline / Add-Package /PackagePath:C:\updates\windows6.1-kb3125574-v4-x86_ba1ff5537312561795cc04db0b02fbb0a74b2cbd.msu

Nagu ka viimases etapis, asendage kaustad omadega ja käivitage ainult üks ülaltoodud käskudest. Kasutage loodava installikandja jaoks sobivat - 32- või 64-bitist.

Lõpuks tehke muudatused ja eemaldage pilt:

Dism / Unimount-WIM / MountDir: C: \ Win7SP1ISO \ offline / Commit

Kolmas etapp: looge uuendatud ISO-fail

Failis install.wim kataloogis, millega töötasite, on nüüd integreeritud pakett Mugavuste koondpakett. Kasutame oscdimg Windowsi AIK-iga kaasas olev tööriist uue ISO-pildi tegemiseks integreeritud modifitseeritud failiga install.wim.

Esmalt käivitage administraatorina juurutustööriistade käsuviip. Avage Start> Kõik programmid> Microsoft Windows AIK. Paremklõpsake otseteel „Deployment Tools Command Prompt” ja valige käsk „Run as Administrator”.

Käivitage viipal järgmine käsk, asendades C: \ Win7SP1ISO varem kasutatud kataloogi teega. Võite ka asendada C: \ Windows7Updated.iso olenemata asukohast, kuhu soovite loodud plaadipildi luua.

oscdimg -n -m -bC: \ Win7SP1ISO \ boot \ etfsboot.com C: \ Win7SP1ISO \ C: \ Windows7Updated.iso

Teil on nüüd värskendatud Windows 7 ISO-fail. Saate selle Windowsi integreeritud tööriistade abil plaadile kirjutada või Microsofti Windowsi USB / DVD allalaadimistööriista abil luua selle käivitatava USB-draivi. Salvestage see ISO kindlasti kindlasse kohta, et saaksite seda hiljem uuesti kasutada, kui teil on kunagi vaja uuesti installida!

Nüüd, kui Microsoft pakub Windows 7 ISO-pilte allalaadimiseks, oleks tore, kui Microsoft ise neid pilte aeg-ajalt värskemate plaastritega värskendaks. Kuid Microsoft pole seda kunagi teinud ainult hoolduspaketi (või Windows 10 „järgu”) jaoks, nii et me ei hoia hinge kinni.