Kuidas Amazon Prime tühistada

Amazon Prime maksab tavaliselt 119 dollarit aastas, välja arvatud juhul, kui saate allahinnatud Prime'i liikmeks. Kui olete valmis loobuma kahepäevasest tasuta saatmisest, Amazon Prime'i videoteegist, Prime Day'st ja muudest hüvedest, saate Prime'ist loobuda järgmiselt.

Siin on hea uudis: võite saada tagasimakse, kui teile makstakse Prime eest, kuid te pole oma hüvitisi sel perioodil kasutanud. Niisiis, kui Amazon lihtsalt uuendas teie Prime'i tellimust automaatselt ja võttis teilt tasu, võite oma raha tagasi saada. Isegi kui te ei saa tagasimakset, võite Prime'i tühistada ja säilitate oma hüvitised kuni tasulise liikmeksoleku aja lõpuni. Amazon ei võta uuendamise eest automaatselt tasu.

Alustamiseks minge Amazoni veebisaidile. Logige sisse oma Amazoni kontoga, kui te pole veel sisse logitud. Liikuge hiire kohal lehe paremas ülanurgas asuvale jaotisele „Konto ja loendid” ja klõpsake valikul „Teie pealiige”.

Klõpsake lehe vasakus servas liikmesuse haldamise all lingil „Lõpeta liikmelisus ja eelised“. See algab teie liikmesuse tühistamise protsess.

Amazon tuletab teile meelde, millest loobute. Võite tühistamisprotsessi jätkamiseks klõpsata nupul „Lõpeta minu eelised” ja läbida juhised.

Lõpuks palutakse teil kinnitada oma liikmesuse tühistamine. Teie liikmesus lõpeb tegelikult alles selle perioodi lõpus, mille eest olete maksnud.

Siin võidakse teile raha tagasi pakkuda. Amazon märgib, et kui te pole veel hüvesid kasutanud, saate oma praeguse liikmeksoleku perioodi eest täieliku tagasimakse.

SEOTUD:Kuidas saada Prime Day jaoks odavat Amazon Prime'i tellimust