Kuidas Windowsi parooli lähtestada ilma CD-d installimata

Kui olete oma Windowsi parooli unustanud ja teil pole installimis-CD-d ümber paigutanud, pole vaja muretseda. Lisaks sellele, et parooli lähtestamiseks on pool tosinat keerulist viisi, saate seda võrguühenduseta Windowsi parooli redaktoriga hõlpsasti teha.

Muidugi, kui teil on Windowsi CD, saate parooli lihtsal viisil lihtsa nipi abil lähtestada.

Märge:see peaks töötama kõigis Windowsi versioonides, kuid kui kasutate Windows 8 või 8.1 ja ka kasutades arvutisse sisselogimiseks Microsofti kontot, peate oma veebisaidi veebibrauseri abil lähtestama oma Microsofti konto parooli.

Looge alglaadimisketas

Peate looma alglaadimisketta teise arvuti abil. Kui teil pole teist arvutit, peate oma sõprade kasutamiseks vea tegema. Esiteks peate alla laadima alglaadimisketta siit:

Laadige alla võrguühenduseta NT parooli ja registriredaktor

Seejärel laadige alla ja käivitage ImgBurn, mis on tõeliselt lihtne tarkvara, mis aitab teil ISO-pilti kettale kirjutada. Märkus: kui teil on mõni muu rakendus ISO-pildi kirjutamiseks, võite selle asemel kasutada.

Valige allikas, klõpsake nuppu kirjutada ja looge alglaadimisketas.

Soovi korral võite selle asemel luua ka käivitatava USB-draivi. Juhised on võrguühenduseta NT allalaadimissaidil.

Windowsi parooli lähtestamine

Käivitage arvuti alglaadimiskettalt (võib-olla peate CD-lt käivitamise lubamiseks kohandama BIOS-i). Teil palutakse kuvada paar ekraani, millel saate üldjuhul lihtsalt sisestusklahvi vajutada. Näiteks küsib see ekraan, kas soovite valida esimese partitsiooni, ja [1] on juba valitud, nii et vajutage lihtsalt Enter.

Sama juhtub ka järgmisel etapil, kus peate valima registri tee. Vaikimisi on korras, nii et vajutage Enter.

Järgmisena saate valida, kas kasutada parooli lähtestamist või mõnda muud asja, nii et parooli lähtestamiseks vajutage lihtsalt sisestusklahvi Enter.

Järgmisena küsitakse teilt, kas soovite kasutajaid või registrit muuta. Kui soovite muuta kasutaja paroole, vajutage uuesti klahvi Enter.

Ja nüüd, esimene ekraan, kus peate tegema midagi muud kui vajutama sisestusklahvi. Sel juhul peate sisestama lähtestatava kasutajanime. Minu puhul oli see "geek", nii et ma lihtsalt kirjutasin selle (ilma jutumärkideta). Seejärel vajuta Enter.

Nüüd soovite tõenäoliselt lihtsalt juba valitud parooli tühjendada, nii et vajutage uuesti klahvi Enter (saate seda alati muuta, kui olete uuesti Windowsi tagasi jõudnud).

Ja nüüd peate salvestama selle, mida just tegite. Nii et lõpetamiseks sisestage hüüumärk (või sümbol "!"), Seejärel sisestage salvestamiseks täht "y".

Siinkohal peaks olema kiri “EDIT COMPLETE” ja saate oma arvuti taaskäivitada. Peaksite saama probleemideta sisse logida - veenduge, et määraksite uue parooli.