Kuidas kontrollida oma Amazon kaja veebist (kitsas nutitelefoni rakenduse asemel)

Amazon Echol on fantastiline väike funktsioon, millest enamik inimesi ei tea: kindel veebipõhine juhtpaneel, mis muudab Echo modifitseerimise ja sellega suhtlemise imelihtsaks.

Miks ma seda teha tahaksin?

Enamik teie suhtlusest Amazon Echoga on kujunduse järgi häälpõhine. Alexa on häälpõhine isiklik abistaja ja enamiku ülesannete jaoks - näiteks muusika käivitamine ja peatamine, ilma kohta küsimine jne - on kõige lihtsam Alexa kutsuda käsuga nagu „Alexa, mis on ilmaennustus?

Mis puutub Echo konfigureerimisse või juhtimisse ilma häälkäsklusteta, peate siiski kasutama kas Alexa rakendust (mida Amazon suuresti propageerib) või veebipõhist liidest (milles nad on natuke vaiksed). Mobiilirakendus võib olla hea, kui seda siin või seal kiiresti näpistada, kuid veebiliides on visuaalse ruumi ja kasutatavuse osas tunduvalt parem. Seadete muutmine tõelise klaviatuuriga, Echo teabekaartide lugemine ja nende kaartide avamine tavalises kuvariga täisveebibrauseris on mobiilseadme piirangutest suur edasiminek.

Lisaks lihtsale kasutusmugavusele on veebiliidese eeliseks ka see, et saate töötada kõikjal, kus teil on Interneti-ühendus: olenemata sellest, kas teie kaja on üle toa või üle linna. Kui teil on Echo ja te pole Echo veebiportaali piilunud, jätate sellest ilma.

Kuidas saate oma kaja juurde pääseda eemalt

SEOTUD:Kuidas oma Amazon Echot seadistada ja konfigureerida

Veebist oma Echo juurde pääsemine on imelihtne, kui täidate neid põhikriteeriume: teie Echo on seadistatud, ühendatud WiFi-võrguga ja registreeritud teie Amazoni kontole. Kui see esialgne seadistus on eemal, peate lihtsalt oma Amazoni kontole sisse logides suunama mis tahes veebibrauseri aadressile alexa.amazon.com.

Seal leiate väikese nutitelefoniekraani asemel väikese toreda GUI: nii palju tegevust.

Kõik mobiilirakenduses saadaval olevad funktsioonid on siin saadaval, kuna Alexa rakendus ja veebiportaal jagavad sama liidest kuni värvilahenduseni.

Uuendus: Alates detsembrist 2020 pole paljud mobiilirakenduses saadaval olevad funktsioonid veebisaidil saadaval. Näiteks ei näe te seadme praegust olekut, ei saa seda sisse ega välja lülitada ega veebiliidesest seadet ümber nimetada. Selleks on vaja mobiilirakendust.

Saate juurde pääseda oma praegu esitatava loo / esitusloendi juurde, juhtida esitusloendit selle edasiliikumise, tagasihüppamise, loo kordamise või muusika esitamise / peatamise ning ka varem mängitud lugude ülevaatamise kaudu.

Kui olete Alexa ülesannete / ostude loendite kasutamisel huvitatud, saate üksusi loendisse käsitsi lisada täissuuruses klaviatuuri abil. Üks asi on öelda Alexale "Alexa, lisa minu ostunimekirja piima". kuid hoopis teine ​​asi on see, kui ta parsib loenditesse keerulisi või pikki täiendusi.

Ja muidugi, kui kohandate oma igapäevast reisimist lennuliikluse värskenduste jaoks või jälgite spordi tulemusi, on palju lihtsam seadeid muuta näpunäidete abil täieliku klaviatuuriga.

Lühidalt öeldes on kõik, mida saate teha mobiilirakendusega, mida saate teha veebiportaaliga, kuid vaade on suurem, menüüd on hõlpsam liikuda ja redigeerida ning ekraani lisaruum sobib suurepäraselt kõigi vaatamiseks alates ostunimekirjadest kuni esitusloenditeni .