Kuidas kustutada DRM-i oma Kindle'i raamatutest seadmeteüleseks kasutamiseks ja arhiveerimiseks

Te ei ole Jolly Rogeri lendur piraat, vaid olete lihtsalt keegi, kes soovib varundada makstud e-raamatuid ja lugeda neid seadmetes, kus neid lugeda soovitakse. Järgige, kui näitame teile, kuidas oma Kindle'i raamatuid vabastada.

Miks ma seda teha tahan?

Enamik meediume, alates ostetud telesaadete episoodidest kuni e-raamatuteni, kuni füüsilise meediumini, näiteks DVD-d, on koormatud digitaalse õiguste halduse (DRM) skeemidega. Kirjastajad on DRM-skeemid kehtestanud kaitseks piraatlusest ja kontrollimaks, kuidas tarbija ostetud meediumit kasutab (nt saate seda filmi vaadata või seda raamatut lugeda meie (kuid mitte meie konkurendi seadmes).

Me ei tea sinust, kuid meid eriti ei huvita, kui meile öeldakse, kuidas me saame nautida meediat, mille eest oleme palju raha maksnud. Tegelikult otsustasime DRM-i mitte panna oma raamatule The How-To Geek Guide to Windows 8 just sel põhjusel. Austame teid kui selle saidi lugejat, tarbijat ja inimest liiga palju, et piirata meilt ostetud raamatu nautimist. Pärast selle ostmist saate seda lugeda, kuid soovite seda lugeda ükskõik millises seadmes, mida soovite lugeda.

Mis puutub piraatluse vältimisse, siis DRM-i väärtus on seda tehes parimal juhul kahtlane; miks peaks keegi minema DRM-i eemaldamise vaeva, kui ta kavatseb ikkagi materjali piraatida (kuna DRM-vabad piraatkoopiad peaaegu kõigest on juba olemas kogu Internetis). Teisisõnu, DRM tekitab maksvatele klientidele üsna suurt ebamugavust ja piraatidele üldse ebamugavusi.

Seda silmas pidades loe edasi, et näha, kuidas saad olla edukas kodanik, kes toetab inimesi, kes loovad sulle meeldivat sisu, kuid vabadusega nautida seda sisu oma seadmetes oma äranägemise järgi.

Märge: See õpetus aitab teil DRM-i ainult ostetud raamatutest eemaldada. Siin kasutatud tööriistad ei toimi DRM-i eemaldamiseks raamatukogu e-raamatutest, laenutatud e-raamatutest või muudest e-raamatutest, mille ostja te ei ole.

Mida ma vajan?

Selle õpetuse jaoks vajate kolme asja:

  • Kaliibri e-raamatute halduri koopia
  • E-raamatute praktikant Alf Alferi DRM-i eemaldamise tööriistade koopia
  • Kindle'i e-raamat
  • (Valikuline) Kindle PC jaoks

Teil on kindlasti vaja Calibre ja Apprentice Alfi suurepäraseid DRM-i eemaldamise pistikprogramme. Kindle for PC rakendus on täiesti valikuline, kuid see hõlbustab kõigi teie Kindle'i raamatute korraga jõudmist selle asemel, et iga raamatut ükshaaval käsitsi teisaldada / alla laadida.

Selles õpetuses ei käsitleta Caliberi installimist ja kasutamist. Kui olete Caliberi kasutamisel uus, soovitame tungivalt tutvuda meie juhendiga: Kuidas korraldada oma e-raamatute kogu kaliibriga.

Enne jätkamist on mõned tähelepanuväärsed asjad. Esiteks, kuigi me kasutame Windows 7, võiksite järgida ja kasutada samu võtteid OS X-is, kasutades OS X versiooni Caliber.

Teiseks on Apprentice Alf DRM-i eemalduspaketti lisatud eraldiseisvad tööriistad nii Windowsi kui ka OS X-i jaoks. Kuna need tööriistad vajavad täiendavat konfiguratsiooni, sealhulgas Pythoni installimist ja mitmesuguseid sõltuvusi, oleme otsustanud keskenduda Kaliibril põhinevale töövoole, mis on palju kiirem (kui soovite kasutada eraldiseisvaid tööriistu, soovitame lugeda komplektiga kaasas olevat readme.txt-i). Kuna uue DRM-vaba raamatukogude korrastamiseks ja edastamiseks vajate e-raamatute haldamise tööriista, võite kasutada ka linna parimat.

Apprentice Alf'i DRM-i eemaldamise pistikprogrammide installimine

Eemaldamise pistikprogrammid on tõesti fantastilised selle poolest, et nad mitte ainult ei tööta hästi, vaid nii kaua, kui hoiate neid installitud, eemaldavad nad automaatselt DRM-i kõigist tulevastest DRM-laaditud raamatutest, mille lisate Caliberisse.

Külastage Apprentice Alf'i DRM-i eemaldamise lehte ja haarake DRM-i eemaldamise tööriistade praegune väljaanne - selle kirjutamise ajal on versioon v6.05 saadaval siin.

Eemaldage ZIP-faili sisu ajutisse asukohta. Pakis on mitu alamkausta, kuid see, mis meid huvitab, on \ DeDRM_calibre_plugin \; selles kaustas asub DeDRM_plugin.zip. Pärast kinnitamist, et olete arhiivi korralikult välja pakkinud ja kõnealune ZIP-fail arvestatakse, käivitage Caliber.

Klõpsake tööriistaribal valikul Eelistused ja valige käsk „Muuda kaliibri käitumist” (või vajutage klahvikombinatsiooni CTRL + P). Ärge valige käsku „Hangi pistikprogrammid kaliibriga parendamiseks”, kuna see annab teile juurdepääsu ainult ametlikule Calibri pistikprogrammide hoidlale ja ei luba teil omaenda kolmanda osapoole pistikprogramme lisada.

Kerige alla jaotiseni Täpsem ja klõpsake pistikprogrammidel.

Klõpsake menüüs Pistikprogrammid paremas alanurgas nuppu „Laadi pistikprogramm failist:

Sirvige DeDRM_plugin.zip asukohta, valige ja lisage see. Teile antakse hoiatus kolmandate osapoolte pistikprogrammide installimise ohtude kohta. Jätkake ja klõpsake nuppu OK. Näete dialoogiboksi, mis näitab edukat installimist:

Klõpsake nuppu OK ja veenduge, et DeDRM on leitud loendist „File type plugins”. Pärast kinnitamist klõpsake vasakus ülanurgas nuppu Rakenda, sulgege paan Eelistused ja taaskäivitage Caliber.

Kasutades praktikant Alf Alferi DRM-i eemaldamise pistikprogramme

Sel hetkel oleme valmis DRM-i oma raamatutest eemaldama. DRM-i eemaldamise pistikprogrammid eemaldavad DRM-i raamatutest automaatselt impordil. Kui olete varem Caliberisse importinud DRM-iga raamatuid, peate need DRM-i eemaldamise protsessi alustamiseks need eksportima ja uuesti importima.

Raamatute puhul, mis ei ole praegu Calibris, peate DRM-i eemaldamiseks raamatust lihtsalt raamatu lihtsalt Caliberisse lohistama (või kasutama funktsiooni Importfail).

DRM-laaditud Kindle'i raamatute hankimiseks on mitu võimalust. Sa saad:

  1. Kinnitage oma Kindle USB-seadmena ja tõmmake need lahti.
  2. Laadige need alla oma Amazoni konto jaotise Halda minu Kindle menüü Toimingud kaudu.
  3. Laadige need alla rakenduse Kindle for PC abil.

Vaatame iga tehnikat, et tuua välja eelised / puudused ja see, mida peate tegema.

Raamatute kopeerimine Kindle'ist: Kui kavatsete raamatut rippida otse oma Kindle seadmest (või kasutate allalaadimis- ja ülekandetehnikat), peate oma Kindle'i seerianumbri DeDRM-i eemaldamise pistikprogrammi käsitsi sisestama. Tehke seda, navigeerides tagasi jaotisse Eelistused -> Täpsem -> Pluginad -> Failitüübi pistikprogrammid ja topeltklõpsates DeDRM-i kirjel. Näete sellist kasti:

Klõpsake esimest kirjet „eInk Kindle ebooks“ ja avanevas dialoogiboksis klõpsake märki + ja sisestage oma Kindle tagaküljelt seerianumber.

Kontrollige veel kord seerianumbrit; kõik raamatufaili seerianumbri ja pistikprogrammi erinevused põhjustavad dekrüpteerimise tõrke.

Oma raamatute koopiate haaramine allalaadimis- ja ülekandetehnika abil: Teine meetod, mida saate kasutada, on raamatu allalaadimine otse oma Amazoni konto lehelt Manage My Kindle. Iga raamatu sissekande kõrval on paremal pool väike rippmenüü „Toimingud”.

Leidsime, et see tehnika on mitmel viisil puudulik. Sihtseadmeks peate valima füüsilise Kindle'i ja peate DeDRM-i sisestama seadme seerianumbri (täpselt nagu eelmises etapis). Lisaks oli see ainus tehnika, mis ei andnud meie testimisel püsivat sajaprotsendilist edu. Kui peate kindlasti seda lähenemist kasutama, andke sellele pilt, kuid me ei saa seda soovitada, pidades silmas ülejäänud kahe meetodi toimimist.

Raamatute allalaadimine arvutirakenduse Kindle kaudu: Kui olete selle asemel oma Kindle'i raamatud Kindle PC-le saatnud, soovitame tungivalt seda meetodit, kuna see on nii lihtne, leiate kohapeal salvestatud raamatud järgmisest kataloogist:

C: \ Users \ [teie Windowsi kasutajanimi] \ Documents \ My Kindle Content

Igal Kindle PC-sse imporditud Kindle-raamatul on kaks kaasfaili (.MBP ja .PHL-failid); võite ignoreerida kõrvalisi failitüüpe. Raamatutel on ka paarituid nimesid, näiteks „B001QTXLQ4_EBOK”. Ärge muretsege, et failidesse on salvestatud õige nimi ja autoriandmed. See tehnika on tore, sest saab nügida kõik oma raamatud ühe hoobiga ja visake need Caliberisse. Valige lihtsalt kõik tegelikud raamatufailid (kõik .AZW, .TPZ ja .MOBI failid) ja visake need importimiseks otse Caliberisse.

Nüüd impordib Caliber kõik e-raamatu failid (DRMiga koormatud või DRM-vaba) ilma luksumiseta. Tegelik test selle kohta, kas impordi ja riba protsess on korralikult toiminud, on raamatu uude vormingusse teisendamine. Paremklõpsake uue raamatu kirjel ja valige käsk Teisenda raamatud -> Teisenda eraldi. See avab teisendusmenüü. Teisendage see mis tahes muusse vormingusse, pole tähtis, kumb.

Kui raamatu DRM-i pole korralikult eemaldatud, kuvatakse järgmine viga:

Nüüd ei tähenda see viga ilmtingimata seda, et DeDRM-i pistikprogramm ei tööta korralikult. Kui laadite raamatuid füüsilisest Kindle'ist välja ja sisestasite DeDRM-i konfiguratsioonis seerianumbri valesti, nurjub protsess niimoodi. Kui proovisite lisada Kindle'i raamatuid, mille tegelik omanik te pole, siis ka see ebaõnnestub.

Laadige raamatud siiski õigest allikast ja protsess algab edukalt. Parempoolses alanurgas näete väikest „Tööde” markerit. Klõpsake seda ja näete oma teisendamisprotsessi (pange tähele veateateid, need olid raamatud, mis teadsime, et ei vastanud DRM-i eemaldamise protsessi kriteeriumidele ja viskasime süsteemi niikuinii, kõik põhjalikkuse nimel).

Protsessi lõpptulemuseks oli DRM-vaba raamat, mis oli edukalt teisendatud üldiseks MOBI-failiks - valmis ülekandmiseks igasse soovitud seadmesse või teisendamiseks uude vormingusse.

See on kõik, mis seal on! Loputage ja korrake iga Kindle'i raamatuga, mille soovite vabastada ja oma valitud seadmes kasutada või mille varundamist soovite teha Amazonase ökosüsteemist sõltumatult.