Kuidas teada saada, millist Microsoft Office'i versiooni kasutate (ja kas see on 32- või 64-bitine)

Paljud meist kasutavad Microsoft Office'i programme iga päev, kuid võite unustada, millist Office'i versiooni te kasutate. Kui peate teadma, mis Office'i väljaanne teil on, samuti millist arhitektuuri (32- või 64-bitine), näitame teile, kuidas seda teavet Windowsis ja Macis kiiresti leida.

Teadmine, milline Office'i versioon teil on, võib olla kasulik, kui laadite alla malle ja Office'i lisandmooduleid, millest mõned töötavad ainult teatud Office'i versioonidega.

Windows: Office 2013 ja 2016

Avage üks Office'i programmidest, näiteks Word. Kui lint näeb välja sarnane järgmisele pildile (teravate nurkadega lindilehed), kasutate kas Office 2013 või 2016. Kui teie lint näeb välja teistsugune, minge järgmise jaotise juurde.

Lisateabe saamiseks selle kohta, millist Office 2013 või 2016 versiooni te kasutate, klõpsake vahekaarti „Fail”.

Klõpsake lavatagusel ekraanil vasakul olevate üksuste loendis nuppu „Konto”.

Konto kuva paremas servas näete, millist Office'i väljaannet te kasutate ja kas teil on tellimustoode või mitte. Jaotises Office Updates on täpne versiooni number ja järgu number. Klõpsake nuppu „Teave Wordi kohta”, et teada saada, kas teie Office'i versioon on 32- või 64-bitine.

Versioon ja järjenumber on loetletud dialoogiboksi Teave ülaosas koos kas „32-bitine“ või „64-bitine“. Dialoogiboksi sulgemiseks klõpsake nuppu OK.

Windows: Office 2010

Kui teie Office'i versiooni lindil on vahekaardid nurkadega, mis pole nii teravad, kasutate tõenäoliselt Office 2010. Lisateabe saamiseks selle kohta, millist Office 2010 versiooni kasutate, klõpsake vahekaarti "Fail".

Klõpsake ekraanil Fail vasakul asuvate üksuste loendis nuppu „Abi“.

Failiekraani paremas servas näete, millist Office'i väljaannet te kasutate. Jaotises Teave Microsofti Wordi (või muu Office'i programmi kohta) on toodud täpne versioon ja järgu number koos sellega, kas programm on 32- või 64-bitine. Veelgi lisateabe saamiseks klõpsake nuppu „Lisaversioon ja autoriõiguste teave”.

Näete allosas dialoogiboksi, mis sisaldab lisateavet programmi praeguse versiooni ja toote ID kohta. Dialoogiboksi sulgemiseks klõpsake nuppu OK.

Mac: Office 2016 või 2011

Kui kasutate Office for Maci, avage üks Office'i programmidest, näiteks Word, ja klõpsake menüül Word (või Excel, PowerPoint jne). Valige „Teave Wordi kohta”.

Kuvatakse dialoogiboks Teave Wordi (või Exceli, PowerPointi jne) kohta, kus on loetletud praegune versiooninumber ja järgu number. Kui näete versiooni 15.x, kasutate Office for Mac 2016. Kui näete versiooni 14.x, kasutate Office for Mac 2011.

Macis pole opsüsteemi 32- või 64-bitise versiooni käitamise vahel valikut, kuna OS on juba mitu aastat olnud 64-bitine. Office for Mac 2011 oli saadaval ainult 32-bitises versioonis ja Office for Mac 2016 on nüüd saadaval ainult 64-bitises versioonis.