E-kirjade arhiivimine rakenduses Outlook 2013

Meile on alati öeldud, et meie andmete varundamine on hea mõte. Noh, sama kontseptsioon võib laieneda ka e-postile. Võib-olla soovite arhiivida oma e-posti nii sageli, näiteks kuu, kvartali või isegi aasta tagant.

Näitame teile, kuidas Outlook 2013-s arhiivida ja muuta see programmis hõlpsasti kättesaadavaks. Teie meil on salvestatud .pst-faili. E-posti arhiivimiseks teisaldame meilisõnumid arhiivi .pst faili.

MÄRKUS. Kui arhiveerite oma e-posti teise .pst-faili, teisaldatakse kõik arhiivimiseks valitud meilid arhiivifaili ega ole enam saadaval .pst-failis.

E-posti arhiivimise alustamiseks klõpsake lindil vahekaarti „Fail”.

Klõpsake kontoteabe ekraanil nupu „Puhastustööriist” kõrval valikut „Postkasti puhastamine”.

Valige rippmenüüst „Arhiiv…”.

Kuvatakse dialoogiboks Arhiiv. Valige „Arhiivige see kaust ja kõik alamkaustad” ja valige arhiveeritav kaust. Kui soovite arhiivida kõik oma meilid, valige ülaosas oma e-posti aadressiga sõlm.

Arhiveeritavate üksuste hiliseima kuupäeva valimiseks klõpsake rippmenüül „Arhiivi üksused vanemad kui”. Ilmub kalender. Valige praeguse kuu kuupäev, klõpsates kuupäeva või liikuge kuupäeva valimiseks teise kuuni. Kõik valitud kuupäevast vanemad üksused arhiveeritakse.

Kui soovite arhiivida üksusi, mille automaatne arhiivimine pole seadistatud automaatse arhiivimise abil, märkige ruut „Kaasa üksused koos märgitud„ Automaatse arhiivimisega ””.

MÄRKUS. Automaatarhiiv Outlook 2013-s töötab samamoodi nagu Outlook 2010-s.

Klõpsake nuppu „Sirvi”, kui soovite muuta arhiivifaili salvestamise asukohta ja arhiivifaili nime. Kui olete oma valikud teinud, klõpsake nuppu OK.

Arhiveeritud .pst-fail salvestatakse valitud asukohta.

Pange tähele, et kõik arhiivimiseks valitud meilisõnumid pole enam .pst-failis saadaval. Arhiveeritud .pst-fail peaks Outlookis automaatselt kättesaadavaks muutuma. Kui see siiski nii ei ole, klõpsake vahekaarti „Fail”.

Klõpsake ekraani „Konto teave” vasakul küljel oleval sinisel paneelil nuppu „Ava ja eksport”.

Klõpsake ekraanil „Ava“ ​​nuppu „Ava Outlooki andmefail“.

Avaneb dialoogiboks „Ava Outlooki andmefail”. Navigeerige asukohta, kuhu arhiveeritud .pst-fail salvestasite, valige see ja klõpsake nuppu OK.

Outlook Maili peaakna vasakul paanil kuvatakse jaotis nimega „Arhiivid“ ja teie arhiivitud meilid on saadaval.

E-kirjade arhiivimine aitab teil oma e-kirju korrastada, hõlbustades vanemate meilide leidmist ning hoides postkasti ja kaustu segamini.