Kas saate FaceTime'i kasutada Androidis?

Apple'i FaceTime'i videokõned on võib-olla üks nende kõige enam kasutatavatest funktsioonidest. See võimaldab iPhone'i, iPadi ja Maciga inimestel üksteisega hõlpsalt videokõnesid teha. Androidist ei saa FaceTime'i kõnesid teha, kuid videokõnede tegemiseks on mitmeid muid võimalusi - isegi iPhone'i ja Maci kasutajatele.

Ei, Androidis pole FaceTime'i ja tõenäoliselt pole see niipea. FaceTime on patenteeritud standard ja see pole lihtsalt saadaval väljaspool Apple'i ökosüsteemi. Seega, kui lootsite kasutada FaceTime'i, et helistada oma Androidi telefonist ema iPhone'ile, pole teil õnne. Siiski on mitmeid suurepäraseid videokõnede alternatiive, mis töötavad Androidis.

Sõna nõu. Kui juhtute otsima Google Play poest FaceTime'i ja leidma rakendusi, mille nimes on kiri „FaceTime”, peaksite teadma, et need pole ametlikud rakendused ega toeta Apple FaceTime'i. Parimal juhul võite nendega videokõnesid teha, kuid halvimal juhul avastate, et installite mõnda visandlikku rakendust või isegi pahavara.

Selle asemel, et nende rakendustega õnne proovida, on Androidile saadaval mõned kindlad videokõnede rakendused. Ei, nad ei lase teil Facetime'i kasutajatega ühendust võtta. Kuid saate neid kasutada videokõnede tegemiseks inimestele, kes kasutavad iPhone'i, Android-telefoni ja isegi muid platvorme. Neil peab lihtsalt olema sama rakendus oma seadmesse installitud.

  • Skype: Microsofti omanduses olev Skype oli üks esimesi videokõnede rakendusi, mis sai peavooluks. Sellest ajast alates on see ainult paremaks läinud. Skype on saadaval Windowsile, macOS-ile, iOS-ile, Linuxile ja Androidile.
  • Google Hangouts: Google Hangouts võimaldab mitte ainult videokõnesid teha, vaid ka mitme inimesega täieliku videokonverentsi. IOS-ile ja Android-ile on spetsiaalsed Hangouti rakendused ja see on kõigile veebikasutajatele saadaval nende veebibrauseri kaudu.
  • Google Duo: Google Duo on saadaval ainult Androidile ja iOS-ile. See toetab ainult üks-ühele videokõnesid, kuid saate neid teha WiFi või mobiilse andmeside kaudu. Google Duo pakub ka paari korralikku funktsiooni. Knock Knock võimaldab teil vaadata videot inimesest, kes teile helistab, isegi enne, kui vastate kõnele. Kui keegi ei saa teie kõnele vastata, võite jätta ka videosõnumi (umbes nagu kõneposti).
  • Facebook Messenger: Kas teadsite, et saate videokõnesid teha Facebook Messengeri abil? Saate ja saate seda funktsiooni kasutada peaaegu igas operatsioonisüsteemis. IOS-ile ja Androidile on spetsiaalsed Messengeri rakendused, kuid saate Messengeri kasutada ka otse oma töölaua veebibrauseris, et teha videokõnesid Windowsist, MacOS-ist või Linuxist.
  • Viber: Viber on funktsiooniderikas rakendus, mida saate kasutada videokõnede jaoks ja mitmel muul eesmärgil. Sellel on miljoneid kasutajaid kogu maailmas ja see on saadaval erinevatele platvormidele nagu iOS, Android, Windows, macOS ja Linux.

Jah, peate tegema täiendava sammu veendumaks, et inimestel, kellele soovite helistada, on installitud õige rakendus. Kuid kui see on tehtud, saate videokõnesid teha peaaegu kõigile, olenemata sellest, millist platvormi nad kasutavad.

SEOTUD:Parimad viisid tasuta konverentskõnesid teha

Pildikrediit: LDProd / Shutterstock


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found