Kodulehe muutmine Google Chrome'is

Google Chrome avaneb vaikimisi lehega „Uus vaheleht”, kuid brauserit on lihtne avada kohandatud käivitamislehega. Samuti saate määrata lehe, mis kuvatakse, kui klõpsate tööriistaribal valikulist koduekooni. Mõlemat saate teha järgmiselt.

Kuidas lubada nupp Avaleht ja seada oma avaleht Chrome'is

Vaikimisi peidab Google Chrome traditsioonilise tööriistariba nupu „Kodu”. Kui soovite lubada avalehe nupu ja määratleda, millisele saidile see osutab - teie avalehele -, peame avama seaded.

Esmalt avage Chrome ja klõpsake akna paremas ülanurgas kolme vertikaalset punkti. Valige kuvatavas menüüs „Seaded”.

Navigeerige ekraanil „Seaded” jaotisse „Välimus”, millel on ka alajaotis nimega „Välimus”. Leidke lüliti sildiga „Kuva kodu nupp” ja lülitage see sisse. Valige selle all olev tühi tekstiväli ja sisestage või kleepige veebisaidi aadress, mida soovite oma avalehena kasutada.

Pärast seadetest väljumist näete oma Chrome'i tööriistaribal väikest ikooni, mis näeb välja nagu maja. See on teie nupp „Kodu”.

Kui klõpsate ikoonil „Kodu“, laadib Chrome avalehele veebisaidi, mille olete just seadetes määranud. Vaatamata sellele, mida võite arvata, ei ole see avaleht sama, mis kuvatakse brauseri esmakordsel avamisel. Selle seadmiseks vaadake allpool.

Kohandatud käivitamislehe seadistamine Chrome'is

Kui soovite muuta, milline leht esmakordselt Chrome'i avamisel kuvatakse, peate muutma Chrome'i seadeid „Käivitamisel”. Nii toimige järgmiselt.

Esmalt avage „Chrome”. Klõpsake akna paremas ülanurgas kolme vertikaalse punkti nuppu ja valige „Seaded“. Jaotises „Seaded” liikuge jaotisse „Käivitamisel”.

Valige seadetes „Käivitamisel” raadionupu abil „Ava konkreetne leht või lehed”, seejärel klõpsake nuppu „Lisa uus leht”.

Sisestage ilmuvas dialoogiboksis (või kleepige) selle veebisaidi aadress, mille soovite Chrome'i käivitamisel automaatselt avada. Seejärel klõpsake nuppu „Lisa”.

Näete äsja lisatud saiti jaotises Seaded. Soovi korral saate nupu „Lisa uus leht” abil lisada ka täiendavaid lehti, mis avanevad iga kord, kui Chrome käivitate.

Kui olete lõpetanud, sulgege jaotis „Seaded”. Järgmisel Chrome'i käivitamisel kuvatakse teie määratletud kohandatud leht või lehed. Lõbutsege veebis!