Kuidas lubada Android Nougati kassi koguv lihavõttemuna

Androidi uue versiooni hankimise üks lõbusam osa on menüüs „Teave” peidetud varjatud lihavõttemuna avastamine. Aastate jooksul oleme näinud, kuidas nad muutuvad üha kapriissemaks, kusjuures Nougati lihavõttemuna on võib-olla seni kõige veidram (ja huvitavam!): Kasside kogumine.

Põhimõtteliselt tutvustab Nougat uue salajase kiirseadete paani (kuna need on nüüd kasutaja poolt kohandatavad), mis võimaldab kasutajatel toitu taldrikule panna, mis meelitab koomiksikassid teie telefoni. Kui kassid tulevad, kuvatakse teade, kus on kiri "Kass on siin". Kass võtab selle, mis taldrikul on, liitub teie kollektsiooniga ja saate uuesti alustada ning teise kassi kinni püüda.

Ettevaatust: nende rumalate kasside kogumine tekitab sõltuvust. Siit saate teada, kuidas alustada.

Kõigepealt hüpake menüüsse Seaded, tõmmates kaks korda märguandetooni ja toksates seejärel hammasrattaikooni.

Sealt kerige lõpuni alla ja puudutage valikut „Teave”.

Puudutage korduvalt kirjet „Androidi versioon”, mis käivitab uue menüü, millel on logoga „N” (Nougati jaoks).

Puudutage nuppu N viis või kuus korda, seejärel vajutage seda pikalt. See kuvab allosas väikese kassi emotikonide ja näib, et ei tee midagi muud. Aga teeb!

Menüü Kiirseaded paljastamiseks andke märguanderibale veel paar puksiiri. Seejärel puudutage käsku „Muuda”.

Menüüs „Paanide lisamiseks lohistamine” on uus valik kassiikooni ja pealdisega „??? Androidi lihavõttemuna ”. Vajutage seda paani pikalt ja lohistage see üles kiirseadete alale.

Menüüs Kiirseaded naaseb uus ikoon „Tühi roog”. Puudutage seda - avaneb väike menüü, millel on neli võimalust: Bits, Fish, Chicken ja Treat. Puudutage ühte, et see plaadile lisada.

See on kõik - nüüd sa ootad. Pärast määramata (ja erineva) aja möödumist kuvatakse teade. Kui teil on Android Weari kell, siis see vibreerib isegi sarnaselt kassi nurrumisele.

Märguande puudutamisel avaneb uus menüü „Kassid”, kus näete erinevaid kasse ja nende numbreid. Selle põhjal, mida ma oskan öelda, algavad need umbes 100-st ja tõusevad kuni 999-ni, nii et tundub olevat a palju kasse koguda. Parem tulge selle peale. Samuti saate need kraaniga ümber nimetada.

 

Lõpuks, kui soovite kunagi lihtsalt oma kassikollektsiooni imetlema minna, vajutage lihtsalt pikalt kassi kiirseadete paani. Pikka vajutamist saate ka mõnda oma kassi jagada või kustutada.

Vaata, ma ei teeskle, et neil kassidel üldse mingit väärtust oleks, aga see on kindlasti üks huvitavamaid Androidi lihavõttemune, vähemalt minu arvates. Ja poisi jaoks, kellele kassid isegi ei meeldi (tulge minu juurde, internet), on mul nende kogumisel imelikult hea olla.