Konto pildi muutmine Windows 10-s

Teie konto pilt on see, mida näete Windowsi sisselogimiskuval ja menüüs Start. Windows määrab Windows 10 uutele kasutajakontodele üldise profiilipildi, kuid seda on lihtne muuta soovitud pildiks. Siit saate teada, kuidas oma kontole veidi elegantsi lisada.

Kui te ei kasuta Microsofti kontot, millel on juba pilt seotud, määras Microsoft teie profiilipildiks Windowsi vaikepildi - inimese üldise silueti.

Pildi muutmiseks klõpsake nuppu Start, klõpsake vasakul küljel oma konto pilti ja seejärel käsku "Muuda konto sätteid". (Sinna pääseb ka jaotisest Seaded> Kontod> Teie teave.)

Kuid kui jõuate ekraanile Kontod, näete oma pildi muutmiseks kahte võimalust. Ühendatud kaamera kasutamiseks pildistamiseks klõpsake nuppu „Kaamera” või arvutis pildifaili leidmiseks klõpsake nuppu „Sirvi ühele”. Selle näite jaoks sirvime kohalikku pilti.

Liikuge pildile, mida soovite uue konto pildina kasutada, ja seejärel klõpsake nuppu „Vali pilt“.

Pange tähele, et Windows suurendab ja kärpib teie valitud pildi automaatselt. Kui te ei saa valitud pildilt soovitud tulemust, võite proovida ise pilti kärpida ja suurust muuta. Windows kasutab sisselogimisekraanil pilti, mille suurus on 448 × 448 pikslit.

Kui soovite pärast pildi muutmist tagasi üleslaaditud fotodele tagasi minna, klõpsake lihtsalt praeguse valiku paremas osas oleva pisipildil. See töötab aga ainult viimase kolme kasutatud pildi puhul.

See on kõik, mis seal on. Olete edukalt muutnud oma kontopildi millekski, mis ütleb natuke rohkem selle kohta, kes te olete.