Kuidas ajastada suumikoosolek

Ajakava pidamine on kindel viis tagada, et te ei hiline kunagi koosolekule. Zoomi abil saate ajastada ühekordse või korduva videokõne ja lasta see kõigi kalendritesse saata. Suumikohtumise ajastamiseks toimige järgmiselt.

Esiteks, jätkake ja laadige rakendus Zoom alla oma Windows 10 PC, Mac, iPhone, iPad või Android nutitelefoni. Pärast installimist avage rakendus Zoom ja logige sisse oma kontole.

Järgmisena valige avalehel nupp „Ajakava“.

Ilmub aken Koosoleku ajakava. Siin on teil palju kohtumisvõimalusi, mida läbida. Siin on, mida peate tegema.

Kõigepealt määrake koosoleku aeg, kuupäev, kestus ja nimi. Kui see on korduv koosolek, märkige märkeruut loendi „Korduv koosolek” kõrval. Pange kindlasti tähele ka selle jaotise paremas alanurgas olevat ajavööndit.

Järgmisena määrake „Koosoleku ID”. Turvaprobleemide tõttu soovitame isiklikel koosolekutel kasutada ainult oma isikliku koosoleku ID-d. Kui see on ärikohtumine, jätke valik „Loo automaatselt”. Täiendava kaitsekihi jaoks vajate kindlasti koosoleku parooli.

Nüüd video ja heli seaded. Need valikud võimaldavad teil saatejuhi ja osaleja video sisse või välja lülitada, kui nad koosolekuga liituvad, ja suhtlusmeetodit (telefon, arvuti heli või mõlemad).

Valige, kas soovite saata koosoleku kutse ja meeldetuletuse Outlooki, Google'i kalendrisse või mõnele muule kalendriplatvormile.

Lõpuks võite valida mõne täpsema valiku, mis peaksid teie videokonverentsi turvalisemaks muutma. Menüü Täpsemad suvandid avamiseks klõpsake noolel valiku Täpsemad suvandid kõrval.

Suumi turvalisemaks muutmiseks soovitame kontrollida neid sätteid.

  • Luba ooteruum
  • Vaigista osalejaid sisenemisel
  • Ainult autentitud kasutajad saavad liituda: logige sisse suumi

Ja selle seade keelamine:

  • Enne hostimist lubage liitumine

SEOTUD:Mis on suumipommimine ja kuidas saate seda peatada?

Samuti saate otsustada, kas soovite koosoleku automaatselt salvestada ja isegi alternatiivse hosti lisada. Alternatiivsel hostil on samad õigused koosolekul kui hostil. Oluline erinevus alternatiivhosti ja kaassaate vahel on see, et alternatiivne hosti võib alustada kavandatud koosolekut seal, kus kaashosti ei saa.

Kui olete lõpetanud seadete kohandamise oma maitse järgi, valige akna paremas alanurgas nupp „Ajakava“.

Teie suumikoosolek on nüüd ajastatud ja teave saadetakse teie valitud kalendrisse.

SEOTUD:8 viisi järgmise suumiga videokõne kindlustamiseks