Kuidas peatada LinkedIni rääkimine kellelegi, keda vaatasite tema profiili

LinkedIn ütleb inimestele sageli, kui vaatate nende profiile, ja näitab neile oma nime. See inimene võib saada isegi meili või märguande, milles öeldakse, et vaatasite tema profiili. Siit saate teada, kuidas sirvida privaatselt, ilma et LinkedIn seda teavet jagaks.

Anonüümsuse eelistamine sotsiaalvõrgustikus võib tunduda tobe, kuid teised suhtlusvõrgustikud ei tööta nii. Facebook ja Twitter ei saada kellelegi teatist, kui vaatate tema profiili.

Selle valiku leidmiseks minge LinkedIni veebisaidile, klõpsake ülemisel ribal oma profiiliikooni ja valige „Seaded ja privaatsus”.

Klõpsake privaatsuse all nuppu „Kuidas teised teie profiili ja võrguteavet näevad”. Klõpsake nuppu „Profiili vaatamise valikud”.

Valige, kuidas soovite kuvada. Võite puhtaks privaatseks sirvimiseks valida "Anonymous LinkedIn Member" või valida oma privaatse profiili omadused, mis võivad ilmuda lihtsalt "Keegi LinkedInis" või millegi täpsemana.

Inimesed näevad endiselt, et keegi vaatas nende profiili pärast teie profiili vaatamist, kuid nad näevad ainult seda, et anonüümne inimene vaatas seda.

Kuna LinkedIn hoiatab teid sellel seadete lehel, on ainult üks miinus: kui muutute teiste inimeste jaoks anonüümseks, muutuvad nad teile anonüümseks. LinkedIn varjab teie profiili vaatavate inimeste nimed teie eest pärast selle anonüümsuse valiku lubamist.