Kuidas muuta hiire kursori värvi ja suurust Windows 10-s

Windows 10 võimaldab nüüd suurendada hiire kursori suurust ja muuta selle värvi. Kas soovite hoopis musta hiirekursorit? Saate selle valida! Kas soovite tohutut punast kursorit, mida on lihtsam näha? Ka selle saate valida!

See funktsioon lisati Windowsile 2019. aasta mai värskenduses. Alati oli võimalik hiirekursori teemat kohandada, kuid nüüd saate seda teha ilma kohandatud kursori teemasid installimata.

Selle valiku leidmiseks minge jaotisse Seaded> Juurdepääsu lihtsus> Kursor ja kursor. (Rakenduse Seaded kiireks avamiseks võite vajutada Windows + I.)

Kursori suuruse muutmiseks lohistage jaotist „Kursori suuruse muutmine”. Vaikimisi on hiirekursor seatud väärtusele 1 - väikseim. Saate valida suuruse vahemikus 1 kuni 15 (mis on väga suur).

Valige uus värv jaotises „Muuda kursori värvi”. Siin on neli võimalust: valge musta äärisega (vaikimisi), valge valge äärisega, tagurpidi (näiteks must valgel taustal või valge mustal taustal) või teie valitud värv musta äärisega.

Värvivaliku valimisel on vaikimisi luberoheline kursor. Siiski saate valida mis tahes värvi, mis teile meeldib. Ilmunud paneelil „Soovitatavad kursori värvid” valige „Valige kohandatud kursori värv” ja valige seejärel soovitud värv.

See on kõik! Kui soovite veel kord oma hiirekursorit näpistada, tulge lihtsalt siia tagasi.

Sellelt paanilt Seaded saate ka tekstisisestuse kursori paksemaks muuta, et seda oleks lihtsam kirjutades näha. Kui teil on puutetundliku ekraaniga arvuti, saate juhtida ka visuaalset puutetundlikku tagasisidet, mis kuvatakse ekraani puudutamisel.

SEOTUD:Kõik uus Windows 10 mai 2019 värskenduses, saadaval kohe