Kuidas peatada Amazoni e-posti, teksti või nutitelefoni rakenduse märguanded

Amazon saab teid ostude, saadetiste ja tarneviivituste kohta teavitada Amazoni rakenduse e-posti, tekstsõnumite või tõukemärguannete kaudu. Võimalik on lubada isegi kõiki kolme tüüpi märguandeid ja teid tellitakse korduvate märguannetega alati, kui midagi tellite.

Kuigi need võivad olla kasulikud, ei soovi te tõenäoliselt neid kõiki kolme korraga. Võib-olla olete otsustanud, et te ei soovi üldse märguandeid - pakett jõuab sinna, kui see sinna jõuab. Sel juhul saate iga sellise märguande keelata.

Kuidas keelata Amazoni turundusmeilid

Kõiki Amazoni e-kirju pole võimalik keelata. Saate alati e-kirja, kui teete Amazonis tellimuse ja kui Amazon teile paki saadab.

Kui soovite muud tüüpi e-posti märguanded keelata, saate sisse logida Amazoni veebisaidile ja minna sellele lehele. Selle leiate jaotisest Konto ja loendid> Sõnumikeskus> E-posti eelistused ja märguanded.

Keelake jaotises „Reklaamimeilisõnumid” kõik reklaamimeilid, mida te ei soovi saada. Kui te ei soovi enam turunduseelseid reklaamimeile saada, märkige ruut „Ära saada mulle praegu ühtegi turundusmeili” ja klõpsake nuppu „Värskenda”.

Kuidas peatada Amazoni kohaletoimetamise tekstsõnumid

Amazon saab saata teie mobiiltelefoni numbrile SMS-e koos teie tellimuste ja tarnete värskendustega. Kui soovite neid vältida, kuna juba saate niikuinii meile, saate need keelata.

Telefoni tellimuse tühistamiseks vastake ühele Amazoni märguandest sõnaga „STOP” või kirjutage „STOP” numbrile 262966.

Kui soovite seda teha oma arvutist, logige sisse Amazoni veebisaidile ja minge sellele lehele. Teise võimalusena võite klõpsata valikul „Konto ja loendid”, seejärel kerida jaotiseni Seaded ja klõpsata konto sätete all lingil „Saate värskenduste haldamine teksti kaudu”. Seejärel klõpsake saadetiste kohta SMS-ide vastuvõtmise lõpetamiseks nupul „Tühista tellimus”.

Kuidas vaikida Amazoni tõukemärguandeid oma telefonis või tahvelarvutis

Kui kasutate oma iPhone'is või Android-telefonis Amazoni rakendust, saate tõenäoliselt ka tõukemärguandeid, kui midagi saadetakse või tarnitakse. Nende peatamiseks avage telefonis Amazoni rakendus, avage menüü ja puudutage valikut „Seaded”. Puudutage loendis valikut „Märguanded”.

Keelake teatiste tüübid, mida te ei soovi saada. Näiteks kui keelate jaotise „Saadetiste teatised”, ei saa te märguannet, kui Amazon teile paki saadab. Kui keelate siin kõik valikud, ei saa te märguandeid.

 

Kuidas filtreerida Amazoni e-posti märguandeid

Amazon saadab teile alati tellimuse kinnituse ja saatmise kinnituse e-kirjad. Need on kasulikud. Lõppude lõpuks, kui keegi pääses teie kontole juurde ja tellis pettusega üksusi teie makseviisidega, siis peaksite teadma, et selles oli probleem.

Kuid võite takistada nende meilide saabumist. Kui näete juba Amazoni rakenduses märguannet iga kord, kui Amazon teile paki saadab, ei pruugi te soovida sama teavet oma postkastis näha.

E-posti teenused pakuvad filtreid, mis võivad takistada meilide jõudmist teie postkasti. Amazon.com saadab tellimuse kinnituse meilid aadressilt [email protected] kui tellite üksuse ja saatmise kinnitusmeilid aadressilt [email protected] kui see teile toote saadab. Selle teabe abil on lihtne luua filter (teie e-posti teenuse (nt Gmaili või Outlooki kaudu)), mis teie jaoks sõnumeid sorteerib.

SEOTUD:Kuidas kasutada Gmaili täpsemaid otsingufunktsioone ja luua filtreid

Ainult saatmise kinnitusmeilide peitmiseks looge lihtsalt filter, mis ütleb e-kirjad [email protected] postkasti vahele jätmiseks. Näiteks klõpsake Gmailis otsinguvälja paremas servas allanoolt. Tüüp [email protected] kasti „From“ ja klõpsake „Create filter with this search“.

Valige „Jäta postkast vahele (arhiivige see”) ja klõpsake nuppu „Loo filter”. Gmail arhiveerib saatmise kinnitamise meilid automaatselt, kui need saate, nii et te ei näe neid oma postkastis.

Muud e-posti teenused võimaldavad teil luua automaatseid filtreid või reegleid, mis toimivad sarnaselt. Selle kohta lisateabe saamiseks kontrollige seadeid või Google'ist oma vastavat e-posti klienti.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found