Kuidas keelata tegevuskeskus Windows 10-s

Windows 10 tegevuskeskus kogub Windowsi ja muude rakenduste teateid, kuvades need ühes hüpikkülgribal, millele pääsete juurde Windowsi süsteemselt salvelt. Sellel on ka nupud süsteemi kiirete käskude täitmiseks, näiteks WI-FI ja Bluetoothi ​​sisse- ja väljalülitamiseks, vaikse tööaja seadmiseks või tahvelarvuti režiimile lülitamiseks.

Tegevuskeskus on mugav kõigi hiljutiste märguannete nägemiseks, millest võite ilma jääda, kuna nad lihtsalt ootavad seal Action Centeris, kuni te neid vaatate. See on paljude Windows 10 kasutajate lemmik lemmikfunktsioon, millel on kindlad konfiguratsiooni- ja kohandamisfunktsioonid. Mõnel inimesel on see lihtsalt ebameeldiv. Õnneks on seadetes lihtne sisse ja välja lülitada. Kui keelate tegevuskeskuse, näete endiselt süsteemses salves hüpikmärguandeid. Neid lihtsalt ei koguta, et saaksite neid hiljem vaadata.

SEOTUD:Uue teatamiskeskuse kasutamine ja konfigureerimine Windows 10-s

Kuidas keelata tegevuskeskus tegumiriba seadetes

Saate tegevuskeskuse Windows 10 ühe lülitiga keelata, kuid see lüliti on liidesesse natuke mattunud. Rakenduse Seaded kuvamiseks vajutage Windows + I ja seejärel klõpsake nuppu Süsteem. Selle akna juurde pääsemiseks võite avada ka menüü Start ja klõpsata nupul „Seaded”.

Klõpsake aknas Süsteem vasakul asuvat kategooriat „Märguanded ja toimingud”. Paremal klõpsake linki „Süsteemi ikoonide sisse- või väljalülitamine”.

Kerige ikoonide loendi lõpuni, mille saate sisse või välja lülitada, ja klõpsake nuppu, et tegevuskeskus keelata. Sulgege Windowsi seaded ja olete valmis.

See on kõik, mida vaja on - tegevuskeskus peaks praeguse kasutaja jaoks täielikult kaduma.

Kuidas keelata tegevuskeskus kohaliku rühmapoliitika redaktoriga

Kui kasutate operatsioonisüsteemi Windows 10 Pro või Enterprise, saate ka tegevuskeskuse kohaliku grupipoliitika redaktori abil keelata. Sel viisil tegevuskeskuse keelamisel muutub seadete aknas tuhmiks selle sisse- ja väljalülitamise lüliti. Selle saate lubada ainult reegleid uuesti muutes.

SEOTUD:Grupipoliitika redaktori kasutamine arvuti kohandamiseks

Miks siis vaeva näha? Ausalt öeldes enamik inimesi seda ei tee. Kuid grupipoliitika annab teile võimaluse lukustada arvuti teiste kasutajate jaoks. Nii võite näiteks keelata tegevuskeskuse kõigi arvuti kasutajate jaoks, ainult konkreetsete kasutajate või rühmade või kõigi kasutajate jaoks, välja arvatud administraatorid. Miks võiksite seda teha, on teie otsustada. Peaksime ka mainima, et grupipoliitika on üsna tõhus tööriist, mistõttu tasub veidi aega võtta, et teada saada, mida see suudab. Kui olete ettevõtte võrgus, tehke kõigile teene ja pöörduge kõigepealt oma administraatori poole. Kui teie tööarvuti on osa domeenist, on tõenäoline, et see on ka osa domeenirühma reeglitest, mis igatahes asendavad kohaliku rühma poliitika.

Windows 10 Pro või Enterprise'is klõpsake nuppu Start, tippige gpedit.msc ja vajutage sisestusklahvi. Leidke kohaliku grupipoliitika redaktori vasakpoolsel paanil jaotis Kasutajakonfiguratsioon> Haldusmallid> Menüü Start ja tegumiriba. Paremal leidke üksus „Eemalda märguanded ja tegevuskeskus” ning topeltklõpsake sellel.

Tegevuskeskuse keelamiseks määrake suvandiks Lubatud. Klõpsake nuppu OK ja taaskäivitage arvuti (lihtsalt sisselogimine ja uuesti sisselogimine seda tööd ei tee). Kui soovite selle uuesti lubada, naaske sellele ekraanile ja määrake see valikuks Keelatud või Konfigureerimata.

Kui olete valmis, vaatate tavalist seadete akent, et valik on tuhm ja te ei pääse sellele enam juurde.

Keelake tegevuskeskus registri muutmisega

Samuti saate Windowsi registris tegevuskeskuse keelata mis tahes Windows 10 versiooniga. Nii et kui tunnete end Windowsi registris mugavamalt kui kohaliku grupipoliitika redaktoris (või kui teil pole Windows 10 Pro või Enterprise'i), Windows 10 tegevuskeskuse keelamiseks võite teha ka registri kiire muutmise. See keelab selle ainult praegusel kasutajal, kuid see hallitab valiku Seaded, et nad ei saaks seda uuesti sisse lülitada.

SEOTUD:Registriredaktori nagu profi kasutamise õppimine

Tavahoiatus: Registriredaktor on võimas tööriist ja selle väärkasutamine võib muuta teie süsteemi ebastabiilseks või isegi mittetoimivaks. See on üsna lihtne häkkimine ja nii kaua, kui järgite juhiseid, ei tohiks teil probleeme olla. See tähendab, et kui te pole sellega kunagi varem töötanud, kaaluge enne alustamist lugeda registriredaktori kasutamist. Ja enne muudatuste tegemist varundage kindlasti register (ja arvuti!).

Alustamiseks avage registriredaktor, vajutades nuppu Start ja tippides „regedit”. Registriredaktori avamiseks ja arvutile muudatuste tegemiseks loa andmiseks vajutage sisestusklahvi. Registriredaktoris liikuge järgmise võtme juurde vasakpoolsel külgribal:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer

Järgmisena loote Exploreri võtmes uue väärtuse. Paremklõpsake kausta Explorer ikooni ja valige Uus> DWORD (32-bitine) väärtus. Pange uuele väärtusele nimi DisableNotificationCenter.

Nüüd muudate seda väärtust. Topeltklõpsake uut DisableNotificationCenter väärtust ja määrake kastis „Väärtusandmed” väärtuseks 1.

Klõpsake nuppu OK, väljuge registriredaktorist ja taaskäivitage arvuti muudatuste nägemiseks. Ja kui soovite tegevuskeskuse tagasi tuua, järgige samu juhiseid, kuid määrake väärtuseks 0.

Laadige alla meie ühe klõpsuga registrihäkk

Kui te ei soovi ise registrisse sukelduda, oleme loonud kaks allalaaditavat registrihäkki, mida saate kasutada. Üks häkkimine keelab tegevuskeskuse ja teine ​​lülitab selle uuesti sisse. Mõlemad on lisatud järgmisse ZIP-faili. Topeltklõpsake sellel, mida soovite kasutada, klõpsake viipade kaudu ja taaskäivitage arvuti.

Action Center Hacks

SEOTUD:Kuidas teha oma Windowsi registrihäkke

Need häkkimised on tegelikult lihtsalt Exploreri võti, mis on eemaldatud ülalkirjeldatud väärtuseni DisableNotificationCenter, mis on eksporditud .REG-faili. Keela tegevuskeskuse (praegune kasutaja) häkkimise käivitamine lisab parajasti sisselogitud kasutajale väärtuse DisableNotificationCenter (ja võtme Explorer, kui seda veel pole) ja määrab selle väärtuseks 1. Häkkimise lubamise (praegune kasutaja) häkkimine määrab väärtuse kuni 0. Kui teile meeldib registri kallal askeldada, tasub varuda aega, et õppida, kuidas oma registrit häkkida.

Ja seal see teil on! Kui teile ei meeldi Action Centerit mingil põhjusel kasutada, võtab selle väljalülitamine vaid mõne sekundi. Ja kui soovite selle ainult teatud jagatud arvuti kasutajate jaoks keelata, saate ka seda teha.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found