Kuidas muuta Windows 10 Windows 7 väljanägemiseks ja toimimiseks

Kui olete uuemale versioonile üle läinud Windows 10-le, kuid teile ei meeldi see, mida näete, on olemas viise, kuidas muuta Windows 10 välimuseks ja toimida nagu Windows 7. Nii saate endale tuttava liidese, kasutades samal ajal Windows 10 teisi võimalusi kasulikke funktsioone.

SEOTUD:Kõik viisid, mida saate endiselt tasuta Windows 10-le täiendada

Hankige Windows 7-sarnane menüü Classic Shell

SEOTUD:Tooge Windows 7 Start-menüü Classic Shelliga Windows 10-sse

Microsoft tõi omamoodi Start-menüü Windows 10-sse tagasi, kuid see on põhjalikult läbi vaadatud. Kui soovite tõesti Windows 7 Start-menüüd tagasi, installige tasuta programm Classic Shell. Võite isegi alla laadida Windows 7 Start orb pilte ja kasutada neid menüü Start tegumiribal. See pole mitte ainult sarnasem Windows 7 algmenüüle, vaid on ka meeletult kohandatav, nii et saate oma unistuste menüü Start.

Muutke File Exploreri välimus ja toimige nagu Windows Exploreris

SEOTUD:Kuidas muuta Windows 10 File Explorer välja nagu Windows 7 Windows Explorer

Windows 10 File Exploreris on võrreldes Windows 7 Windows Exploreriga palju muudatusi. Kui te pole muudatustega rahul, saate Windows 7 Windows Exploreri ilme ja ilme tasuta tööriistaga nimega OldNewExplorer koos seadete ja registri mõningate muudatustega, mis lindist vabanevad, peidavad kiire juurdepääsu, ja palju muud. Vaadake meie kõigi näpunäidete täielikku juhendit.

Lisage akna pealkirjaribadele värv

SEOTUD:Kuidas saada värvilisi akna tiitliribasid Windows 10-s (valge asemel)

Windows 10 Windowsi tiitliribad on vaikimisi valged. Aga see on igav! Õnneks võimaldab Windows 10 uusim versioon lisada seadetes tiitliribadele värvi, mis võimaldab teil muuta oma töölaua natuke sarnasemaks Windows 7-ga. Nende muutmiseks minge lihtsalt jaotisse Seaded> Isikupärastamine> Värvid. Värvisätete kohta saate lähemalt lugeda siit.

Eemaldage tegumiribalt nupp Cortana Box ja Task View

SEOTUD:Kuidas peita Windows 10 tegumiriba otsingu / Cortana kasti ja tegumivaate nuppu

Windows 7 Start-menüüs oli otse menüüs otsingukast. Windows 10-s viidi see otsingukast tegumiribale ja integreeriti Cortanasse (isiklik assistent) ja tegumiribale lisati ka nupp Tegumivaade (virtuaalsed töölauad). Cortana ega tegumivaade polnud Windows 7-s saadaval. Seega, et jätkata Windows 7-taoliseks kasutuskogemuseks muutmist, võite mõlemad need tegumiribalt eemaldada - peate lihtsalt paremklõpsama tegumiribal. Tühjendage valik „Näita ülesande kuvamise nuppu” ja minge Cortana> Peidetud.

Keela tegevuskeskus

Tegevuskeskus on Windows 10 uus funktsioon, mis on saadaval, kui klõpsate tegumiriba paremas servas oleval sõnumimullil. See on mugav kõigi hiljutiste märguannete nägemiseks, millest võite puududa, ja ausalt öeldes arvame, et tasub alles jätta - see on üks Windows 10 kasulikumaid värskendusi. Kuid kui soovite sellest tõesti lahti saada, võite tegevuskeskuse keelata minnes menüüsse Seaded> Süsteem> Märguanded ja toimingud ning klõpsates nuppu „Lülita süsteemi ikoonid sisse või välja”. Sealt saate Action Centeri lihtsa liuguriga välja lülitada.

Süsteemse salve kohal näete endiselt hüpikmärguandeid. Kui te igatsete, ei saa te neid lihtsalt vaadata.

SEOTUD:Uue teatamiskeskuse kasutamine ja konfigureerimine Windows 10-s

Logige sisse Microsofti konto asemel kohaliku kontoga

Alates Windows 8-st on teie Windowsi konto vaikimisi seotud teie Microsofti kontoga, mis tähendab, et logite arvutisse Microsofti e-posti ja parooliga. Kui soovite naasta kohaliku konto kasutamise juurde, nagu tegite Windows 7-s, saate nende juhiste abil oma Windows 10 konto kohalikuks muuta. Soovi korral saate luua ka uue kohaliku konto, mis pole teie Microsofti kontoga seotud.

SEOTUD:Kuidas taastada oma Windows 10 konto lokaalseks (pärast seda, kui Windowsi pood selle kaaperdab)

Mängi mänge nagu pasjans ja reklaamita miinijahtija

SEOTUD:Solitaire'i ja miinijahtija eest ei pea te Windows 10-s maksma 20 dollarit aastas

Windows 7 üha populaarsemad tasuta mängud, nagu Solitaire ja Minesweeper, eemaldati Windows 8-st. Windows 10 sisaldab rakendust Microsoft Solitaire Collection, kuid mäng näitab teile bännerreklaame ja täisekraanil videoreklaame, pakkudes teile 20 dollarit aastas reklaamivabade versioonide saamiseks. Õnneks on nende populaarsete mängude kohta palju tasuta (ja reklaamideta) versioone. Vaadake seda juhendit mõne meie lemmiku jaoks.

Keelake lukustuskuva (Windows 10 Enterprise'is)

SEOTUD:Lukustuskuva keelamine Windows 8 või 10 puhul (ilma rühmapoliitikat kasutamata)

Lukustuskuva on ilus, kuid on tõesti pigem puutetundliku ekraaniga sõbralik funktsioon. See pole töölaual tegelikult vajalik ega eriti kasulik. Varem oli nii, et kui kasutasite mõnda Windows 10 versiooni, võite lukustuskuva keelata. Alates Windows 10 aastapäeva värskendusest saate lukustuskuva keelata ainult siis, kui kasutate Windows 10 Enterprise'i. Niisiis, kui kasutate mõnda muud Windows 10 versiooni, olete praegu lukustuskuvaga kinni.

Klõpsake hõlpsasti juurdepääsu klassikalisele isikupärastamise aknale

Kui paremklõpsate Windows 10 töölaual ja valite Isikupärastamine, suunatakse teid vaikimisi PC-seadete uude jaotisse Isikupärastamine. Windows 7 isikupärastamise aken on siiski endiselt juhtpaneelil saadaval. Saate lisada töölauale otsetee, et saaksite kiiresti juurde klassikalisele isikupärastamise aknale.

Paremklõpsake töölaual ja valige hüpikmenüüst Uus> Kaust.

Kopeerige ja kleepige järgmine tekst kausta nimesse ja vajutage sisestusklahvi.

Isikupärastamine. {ED834ED6-4B5A-4bfe-8F11-A626DCB6A921}

Ikoon muutub isikupärastamise ikooniks ja kausta nimi muutub ka isikupärastamiseks. Topeltklõpsake sellel ikoonil, et pääseda juurde juhtpaneeli klassikalisele isikupärastamise aknale.

See pole nii hea kui paremklõps, kuid teil on nüüd vähemalt kiire otsetee.

Määra töölaua taustaks Windows 7 taustpilt

Viimasena, kuid kindlasti mitte vähem tähtsana, saate töölaua tausta muuta klassikaliseks Windows 7 taustpildiks. Selle saate haarata siit - paremklõpsake pildil ja salvestage see kuhugi oma arvutisse. Seejärel paremklõpsake File Exploreris pildil ja valige „Set as Desktop Background”.

Nüüd võite teeselda, et te pole kunagi Windows 10-le täiendanud, vähemalt seni, kuni Microsoft sunnib Windows 10 värskendusi teie kõri alla.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found